איך בוחרים רופא שיניים?

בחירת אנשי הרפואה שמטפלים בנו חייבת להישען על כמה קריטריונים מוצקים שמנחים אותנו. מלבד המקצועיות, הניסיון וטיב ההכשרה שלהם אנחנו צריכים לבדוק את הכימיה שיש לנו אתם. זה חשוב במיוחד במקום שיש בו צורך באמון ובתחושת ביטחון כשאנחנו אצלם. כך, בחירת רופאי שיניים מומלצים נעשית לרוב על פי ההרגשה שלנו אצלם כאשר אנחנו צריכים לעבור טיפול מורכב, חרדים מהכאב ומההשלכות של כל טיפול כזה.

רופאי שיניים מוסמכים

רופאי שיניים עוברים את ההכשרה שלהם במקומות שונים בארץ ובעולם, חלקם ידועים כמקומות שמכשירים רופאי שיניים טובים ובעלי מוניטין, וחלקם פחות. מה שחשוב לבדוק זה את התעודה המקצועית והאם הם רשומים כרופאי שיניים מוסמכים לאור כמה מקרים כאלה שלא התגלו בזמן, של מי שהציגו את עצמם ככאלה אבל לא היו רופאים. זה חשוב לכל מקצוע רפואי ולמי שמטפל בנושא רגיש כזה כמו טיפולי שיניים על אחת כמה וכמה.

מה חשוב לבדוק?

לאחר שבחרתם רופא מתוך רשימת רופאי שיניים מומלצים שמצאתם, אתם יכולים לבדוק את רמת המחירים אם היא מתאימה לכם, מהי מומחיות הרופא והאם הוא מציע טיפולים ייחודיים שנחוצים לכם כמו ניתוחי פה והשתלות למיניהן, האם הוא עובד עם מעבדת טכנאי שיניים טובה ומציע טיפולי אורתודנטיה מתקדמים ובמקרים מסוימים – האם יש לו התמחות גם בטיפולי שיניים לילדים. זה חשוב במיוחד להורים שמחפשים מי שירגיע את הילדים וישכנע אותם לעבור טיפול. זה גם שיקול לא פחות חשוב מהמוניטין של רופא השיניים שלכם.

למידע נוסף היכנסו לאתר beaesthetic.co.il

 

שיטות טיפול שונות

רופאי שיניים שונים זה מזה בשיטות הטיפול שלהם בכל מיני נושאים, כמו השתלות שיניים או הלבנת שיניים שהם עושים בחומרים מסוימים שהם אוהבים לעבוד בהם כי הם איכותיים יותר, או השתלות שעושים ביום אחד או מחולקות על פני תקופה כמו האסכולה הקונבנציונלית יותר, ועוד מגוון של טיפולים מתקדמים שאפשר למצוא היום במרפאות השיניים השונות. את הרופא שלכם כדאי לבחור לפי השיטה שהוא ממליץ עליה ונראית לכם נכונה לכם גם לפי מצבכם הרפואי וגם לפי התקציב שעומד לרשותכם.

dentist-examining-female-patient-teeth_107420-65309
שתפו פוסט זה