איך לבנות אתר באלמנטור בכמה צעדים?

עד לא מזמן כדי לעצב אתר היה עליכם לפנות למעצב שיעשה את העבודה המורכבת. ההמתנה הייתה מרובה, שכן רוב המעצבים היו עמוסים עם פרויקטים נוספים. מלבד ההמתנה, היה עליכם להוציא סכומי כסף לא מבוטלים על הקמת האתר עצמו. עם כניסה של וורדפרס לחיינו לא מעט מחוקי המשחק השתנו לגמרי. מה שהיה נראה מורכב ומסובך, הפך להיות מאוד פשוט ליישום והבנה. אחד מהתוספים השימושיים ביותר בוורדפרס הוא כמובן האלמנטור. התוסף המתקדם שאמור לאפשר לכם לבנות אתר לגמרי לבד, גם ללא ידע אמיתי בעיצוב. משרד הפרסום פיאלקוב דיגיטל מספק לכם 3 צעדים לבניית אתר עם אלמנטור.

 

שלב ראשון: מכינים את התשתית

כדי שתוכלו לבנות אתר באלמנטור יהיה עליכם להכין את התשתית. הרי זה לא מספיק להשתמש בתוסף כמו שצריך, יהיה עליכם לדעת כי הבסיס מספיק חזק כדי להחזיק את האתר. מחפשים אחסון יציב שתוכלו להקים עליו את האתר? אתר EasyCloud יאפשר לכם למצוא מגוון רחב של חבילות לרכישה מיידית. מעבר לכך יהיה עליכם להכין גם תוכן וקישורים שתוכלו להשתמש בהם ביום שאחרי. המטרה היא שכאשר האתר עצמו יהיה באוויר, תוכלו כבר לראות אותו עולה בתוצאות מעלה הדירוג. אל תתחילו לבנות אתר מבלי שאתם יודעים שהתשתית חזקה ועמידה.

 

שלב שני: תמצאו תבנית מתאימה

היתרון של אלמנטור הוא שתוכלו לבנות את האתר שתמיד חלמתם עליו. עם זאת כדי שתוכלו לעשות צעד משמעותי אל עבר השגת המטרה יהיה עליכם לחפש תבנית מתאימה. אותה תבנית אמורה לאפשר לכם להשתמש בה כדי שיהיה לכם בסיס לעבודה. התבנית תקבע את גבולות הגזרה שתוכלו לפעול על פיהם. מדוע שתרצו לעבוד עם אלמנטור אם כבר בחרתם תבנית? כי התבנית לא תמיד תהיה מתאימה לכם בצורה מושלמת. תמיד תרצו להכניס עוד כל מיני דברים שונים שחשובים לכם, ואין אותם בתבנית עצמה. לפיכך יהיה עליכם לוודא כי יש לכם אלמנטור שיאפשר לכם לחלום בגדול. אך עבודה עם תבנית כבסיס היא ללא ספק פתרון שיקל עליכם מאוד.

 

שלב שלישי: תראו ותקראו מדריכי אלמנטור

הרשת מלאה בהמון מדריכים שונים שנועדו על מנת לעשות לכם סדר בכל הבלגן. זוהי הדרך הבטוחה מבחינתכם לדעת כי אתם עושים את הצעדים הנכונים אל עבר השגת המטרות. מדריכים הם כוח, בטח אם זוהי הפעם הראשונה שאתם מתעסקים עם העניין הזה. לכן תנו לעצמכם את האפשרות להחכים ולהעשיר את הידע שנמצא ברשותכם. גם בוני אתרים מנוסים יחסית יכולים למצוא את עצמכם במצב שבו הם מרחיבים את הידע שלהם. אין סיבה שתהיו מקובעים במקום שבו אתם נמצאים כי זה ימנע מכם לחלום בגדול. יש לכם אפשרות להפוך את החלום שלכם למציאות על ידי קריאת מדריכים שונים.

קרדיט תמונה: freepik
שתפו פוסט זה