אם אתם מחפשים קבלן שיפוצים שיבצע עבורכם את העבודה, תחילה עליכם להירשם במועצה לרישוי ענף הבנייה

ממשלת אונטריו הציגה חוק חדש המחייב את כל קבלני השיפוצים להירשם לתוכנית האחריות של בעלי הבית.

החוק החדש של אונטריו הוא ניסיון להגן על בעלי בתים מפני הונאות פוטנציאליות. תוכנית אחריות בעלי בתים תוכל לספק מידע על קבלנים רשומים, מה שאמור להקל על בעלי בתים למצוא קבלן אמין.

קבלני שיפוצים נדרשים להירשם בעירייה המקומית שלהם לפני שהם יכולים להתחיל את העסק שלהם. עם זאת, לא כולם יודעים איך לעשות את זה.

תהליך הרישום הינו תהליך מייגע, אשר הוביל קבלנים רבים להזניח את הצורך ברישום כליל. זה עלול להוביל לקנסות ולהשלכות אחרות אם הם ייתפסו על ידי הרשויות.

במאמר זה נדבר על הצעדים שעליך לנקוט על מנת לרשום קבלן שיפוצים בעירייה המקומית שלך.

תהליך רישום קבלן שיפוצים הוא חלק חובה מתהליך הרישוי. ניתן להשלים את תהליך הרישום של קבלן השיפוצים באופן מקוון או באופן אישי בכל אחד ממרכזי ServiceOntario.

קבלן חייב להירשם ב-ServiceOntario לפני שהוא מתחיל לעבוד על פרויקט שיפוץ. זה כולל קבלנים שאינם רשומים במכללת אונטריו למסחר, וכן את אלה הרשומים במכללה והונפקו להם תעודת שיפוצניק של אונטריו (ORC).

תהליך הרישום כולל וידוא שלקבלן יש ביטוח אחריות, אישור זהותם והבטחה שאין לו קנסות או הרשעות שטרם עומדים נגדו.

רישום קבלן שיפוצים הוא דרישה לכל אדם או חברה המעוניינים להציע שירותי שיפוצים.

החקיקה בתחום זה נועדה להגן על הצרכנים מפני קבלנים חסרי מצפון ועל הציבור מפני עבודה לא בטוחה. זה גם עוזר להבטיח שהקבלן יכול לספק כיסוי ביטוחי הולם ללקוחותיו.

מאז השנים האחרונות יש הרבה קבלנים בשוק שאינם רשומים בממשלה. זה הוביל להרבה דאגות בטיחות ואיכות. ובגלל זה רישום קבלן שיפוצים הוא אחד הגורמים החשובים ביותר שעליך לקחת בחשבון בעת הזמנת קבלן.

תהליך הרישום יבטיח שלקבלן שלכם יש את כל האישורים וההיתרים הנדרשים לעבודה בנכס שלכם.

קבלני שיפוצים נדרשים להירשם בוועדת הבנייה לפני שיוכלו לבצע כל עבודת שיפוץ.

לאחר הרישום יונפק לקבלן שיפוצים מספר רישום אותו יש לציין על כל התכתובות והחוזים לעבודות שיפוצים.

קבלני שיפוצים נדרשים להירשם ברשות המקומית שלהם לפני שהם יכולים לעבוד בפרויקט שיפוץ. ישנן סיבות שונות מדוע צריך להירשם ברשות המקומית, כגון:

– אם הקבלן הוא סוחר יחיד

– אם הקבלן יעבוד על יותר מנכס אחד בשנה

– אם הורשעו בעבירה הרלוונטית להליך הרישום

תהליך הרישום מצריך מידע על שם הקבלן, כתובתו, תאריך לידה ואם יש לו הרשעות. הם גם יצטרכו לספק הוכחה לזהות והוכחה שהם רשאים לעבוד בבריטניה. תהליך הרישום אורך בדרך כלל כשבועיים.

קבלני שיפוצים נדרשים להירשם בעיריית טורונטו.

שיפוצים מוגדרים כעבודה הנעשית לשיפור מערכות המבניות, המכניות, החשמל והאינסטלציה של בניין.

שיפוץ כולל הוספה או הסרה של כל חלק בבניין המשפיע על יציבותו המבנית וכולל הוספה או הסרה של כל חלק במבנה המשפיע על אטימותו למים.

העירייה פיתחה תהליך רישום זה כדי להבטיח שכל קבלני השיפוצים עמדו בסטנדרטים המינימליים לנוהלי עבודה בטוחים ואושרו על ידי גוף הסמכה מוסמך בהתאם לסעיף 12-202 של קוד הבנייה של אונטריו (OBC).

רישום קבלן שיפוצים הוא שלב הכרחי לכל חברה שרוצה לספק שירותי שיפוצים. ברוב המדינות והמחוזות חובה להירשם לפני שתוכל להציע את שירותיך כקבלן באופן חוקי.

חלק מהמדינות דורשות להירשם לפני שתתחיל בשיפוץ, בעוד שאחרות דורשות זאת לאחר השלמת העבודה. תהליך ההרשמה אינו מסובך ולוקח בדרך כלל דקות ספורות למילוי טופס הבקשה.

רישום קבלן שיפוצים הינו חובה לכל אדם פרטי המעוניין לבצע את עיסוקו של שיפוץ נכס.

הרישום חובה לכל הקבלנים המתכוונים לעבוד בתחום הנדל"ן למגורים ולמסחר. אם אין לקבלן רישום זה, אסור לו לבצע כל סוג של עבודה, קטנה ככל שתהיה.

רישום קבלן שיפוצים הוא דרישה במדינות מסוימות. תהליך הרישום הוא דרך להבטיח שלקבלן יש את הכישורים והכישורים הדרושים לבצע את העבודה עבורה הם נשכרים.

הדרישות משתנות ממדינה למדינה, אך בדרך כלל כוללות רשימה של רישיונות ורישומים שיש להשיג לפני שתוכל להירשם כקבלן.

קבלני שיפוצים מחויבים על פי חוק להירשם בוועדת הבנייה בויקטוריה. קבלן רשום יכול להשתמש בלוגו של RC באתר האינטרנט ובחומרי השיווק שלו, מה שנותן לצרכנים ביטחון שיש להם עסק עם חברה בעלת מוניטין.

שתפו פוסט זה