אנבר משכנתאות הלוואת ביטוח

משכנתא היא ההחלטה החשובה ביותר שנעשה במהלך החיים שלנו בהיבט הפיננסי, זו העסקה הגדולה ביותר שרוב האנשים מקיימים בחיים הפרטיים שלהם ויש לה משמעות מהותית שנגזרת משמה המקורי באנגלית. משכנתא באנגלית פרושה מוות, כלומר מדובר על עסקה שרק המוות משחרר ממנה, מה שהופך אותה למשמעותית בהחלט.

הטיפול במשכנתא, אם כן, צריך להעשות בהתאם ובעוד שרוב האנשים משקיעים את מרצם במציאת הנכס והשבחתו, תוך תכנון כמות הכסף שיזדקקו לכך, מעטים הם שמפנימים שהכסף אותו הם מקבלים, במסגרת משכנתא, אותה התחייבות עד המוות, או בעידן שלנו לתקופה ממוצעת של כשלושים שנים – הוא מפעל שצריך לנהל.

כסף הוא לא רק אמצעי מסחר, אלא משאב בעל התנהגות אורגנית שיש לו את היכולת להגדיל את עצמו בתנאים הנכונים, אחרת הוא קטן דה פאקטו, כלומר מאבד מערכו. משכנתא היא סכום כסף עצום שמטופל ומנוהל לאורך זמן, ואם אתם לא מנהלים אותו, מישהו אחר מנהל אותו והאינטרס שלכם לא בהכרח עומד בראש מעייניו. אבנר משכנתא היא המקום שיסיעו לכם לנהל את המשכנתא באופן שיקדם את האינטרסים שלכם, מהשלבים הראשונים של הבחירה בה ולאורך כל הדרך.

ניהול משכנתא לאורך כל מחזור החיים שלה

כמו כל מפעל, משכנתא היא בעלת מחזור חיים עם נקודת לידה, שלב הסתגלות שמתנהג באופן ספציפי לכל מסלול ובהתאם לתנאים שלו. אפשר לראות את זה באופן ניכר במשכנתאות שייעודיות לבתים על הנייר, כך שבשלב הראשון משלמים רק את הריבית, או רק את הקרן ואת מלוא התשלומים מתחילים לשלם רק עם קבלת הנכס המוגמר.

במהלך החלק הארי של זמן משכנתא מתקיימת תקופת הבגרות שלה כאשר מתקיימת שגרת תשלומים קבועה באופן יחסי, עם מועדים קבועים ועם רכיבים קבועים שמשפיעים על גובה ההחזר כך שניתן יהיה לצפות אותו במידה והיא צמודה למדדים. בשלב הזה, אבל לא רק כמובן, מקובל לבחון את ביצועי המפעל ואת תנאי השוק במטרה לאתר תנאים טובים יותר שיאפשרו לנו לייצר כסף מהכסף באמצעות חסכון בתשלומי המשכנתא. מחזור משכנתא הוא אחד מהם, כאשר עם אנבר משכנתא תוכלו להבטיח לעצמם את מחזור המשכנתא היעיל ביותר.

למשכנתא יש גם שלבי סיום שלא בהכרח מגיעים עם סיום התשלומים אלה יכולים להתחיל עוד קודם, אבל לרוב זה יהיה אחרי שהחלק המשמעותי של המשכנתא כבר הוחזר. במצבים כאלו אפשר לעשות כאמור מחזור משכנתא או לחלופין ניתן לקחת הלוואה כנגד המשכנתא או לעשות לה שינוי ייעוד ולשלם כנגדה את העלויות של דיור מוגן כפי שאנשים רבים בוחרים לעשות בגיל השלישי. אגב אנשים רבים שבחרו בבחירה זאת מרוצים ואף יש עדויות מוכחות לאיכות חיים גבוהה יותר ולתוחלת חיים ארוכה יותר. על מנת להבטיח שאתם מנצלים את מלוא פוטנציאל השוק פנו אל אנבר משכנתאות.

 

 

world-habitat-day-close-up-picture-pile-coins-model-house_1150-26734
שתפו פוסט זה