אנשים רבים מהססים להשתמש בכרטיסי האשראי שלהם באינטרנט בגלל הסיכון של גניבת זהות וגניבת מספר הכרטיס שלהם

קניות באינטרנט היא דרך נוחה להשיג את מה שאתה רוצה מבלי לצאת מהבית. אבל זה יכול להיות גם מסוכן בגלל הפוטנציאל של הונאה בכרטיסי אשראי. הדרך היחידה להגן על עצמך היא באמצעות כרטיס אשראי המציע הגנה על רכישות מקוונות.

כרטיס אשראי עם הגנת רכישה יחזיר לך אם הרכישה שלך לא נמסרה או אם היא מגיעה ויש פגמים במוצר. סוג זה של הגנה יכסה גם כל חיובים לא מורשים בחשבונך, כך שאינך צריך לדאוג להונאה על ידי עסקאות הונאה בחשבונך.

אם אתם מחפשים כרטיס אשראי המציע כיסוי לקניות מקוונות, בדוק את הכרטיסים שלהלן:

– Chase Freedom Unlimited: לכרטיס זה אין עמלה שנתית והוא מגיע עם הגנת רכישה כמו גם אפשרויות מימוש גמישות. אתה

ישנן דרכים רבות לשלם עבור הקניות שלך באינטרנט. כרטיסי אשראי, כרטיסי חיוב ו-PayPal הם הנפוצים ביותר. עם זאת, יש דרך חדשה לתשלום שצוברת פופולריות. זה נקרא Apple Pay.

Apple Pay היא דרך חדשה לשלם עבור הקניות המקוונות שלך עם ה-iPhone או Apple Watch שלך. הוא עוצב על ידי אפל וכבר התקבל על ידי קמעונאים רבים – כולל הקמעונאית הגדולה בעולם: אמזון!

קל להגדיר חשבון ולהשתמש בו בכל אתר שמקבל אותו. אתה יכול גם לשמור את פרטי התשלום שלך כדי שלא תצטרך להזין אותם בכל פעם שאתה קונה משהו באינטרנט!

קניות מקוונות הן דרך מצוינת לחסוך כסף ולקבל את העסקאות הטובות ביותר. עם זאת, זה יכול להיות יקר כשאתה משלם עבור דברים בהלוואות בכרטיס אשראי בריבית גבוהה. זה המקום שבו התשלום במזומן שימושי.

מזומן לא רק שקל להשיג, אלא גם שאין לו ריביות או עמלות הקשורות אליו. זה פשוט וללא כל הטרדות הנלוות לכרטיסי אשראי. אם תשתמש בכרטיס החיוב שלך, תמנע גם עמלות משיכת יתר. בנוסף, אם יש לך חשבון עובר ושב בבנק שמציע תגמולים, זו יכולה להיות דרך נוספת לחסוך כסף!

המספר ההולך וגדל של אתרי קניות מקוונות הוביל לעלייה במספר אמצעי התשלום המקוונים. כיום, ישנן דרכים רבות לשלם עבור סחורות ושירותים באינטרנט.

שיטת התשלום הפופולרית ביותר היא כרטיס אשראי, אך היא לא היחידה. למעשה, ישנן דרכים רבות אחרות לשלם עבור דברים שאתה קונה באינטרנט. בואו נסתכל על כמה מהם:

– PayPal: ניתן להשתמש בשירות זה בעת קניות באיביי או באמזון או בכל אתר אחר שמקבל שיטה זו. הדרך שבה זה עובד דומה מאוד לאופן שבו היית משתמש בכרטיס האשראי שלך באתרים אלו, כך שאם אתה כבר רגיל לשלם בכרטיס האשראי שלך, יהיה לך קל לעבור ל-PayPal.

– ווסטרן יוניון: זה א

קניות באינטרנט הן כעת חלק מחיי היומיום שלנו. אבל איך נדע שהחברה ממנה אנחנו קונים אמינה?

ישנן דרכים רבות לשלם עבור הרכישות שלך באינטרנט. הדרך הפופולרית ביותר היא תשלומים בכרטיס אשראי. אתה יכול גם להשתמש ב-PayPal או ב-Amazon Pay, המאפשרים לך לשלם באמצעות חשבון הבנק או כרטיס האשראי שלך בהתאמה.

ישנן גם דרכים אחרות לשלם עבור הרכישות המקוונות שלך, כמו ביטקוין או Apple Pay. שיטות תשלום דיגיטליות אלו הופכות פופולריות יותר ומקובלות יותר על ידי קמעונאים מקוונים מכיוון שהן מציעות דרך בטוחה וקלה יותר לבצע רכישות באינטרנט.

קניות באינטרנט שינתה את הדרך בה אנו קונים מוצרים. בעבר, היינו צריכים ללכת לחנות ולאסוף פיזית את מה שרצינו. כעת, כל מה שאתה צריך זה מחשב נייד או סמארטפון ותוכל לקבל כל דבר במשלוח עד פתח ביתך.

הנוחות של קניות מקוונות היא מה שעושה את זה כל כך פופולרי. אבל, יש גם כמה חסרונות שמגיעים עם זה. אחד החסרונות הוא שאנשים צריכים לשלם עבור דמי משלוח בכל פעם שהם מזמינים משהו באינטרנט. זה אומר שהם צריכים לשלם יותר ממה שהם היו קונים בחנות.

במאמר זה, אדבר על כמה דרכים חכמות שבהן תוכל להימנע מתשלום על עלויות משלוח בעת הזמנת סחורה באינטרנט.

הדרך החכמה לשלם עבור קניות באינטרנט היא באמצעות כרטיס אשראי. כרטיסי אשראי הם הדרך הבטוחה ביותר לשלם עבור רכישות מקוונות מכיוון שהם מציעים רמה גבוהה יותר של הגנה מפני הונאה וגניבת זהות מאשר שיטות תשלום אחרות.

כרטיסי אשראי הם לא רק נוחים, אלא הם גם מספקים מידה רבה יותר של הגנה מפני הונאה וגניבת זהות מאשר שיטות תשלום אחרות. הנוחות של כרטיסי האשראי נובעת מהעובדה שניתן להשתמש בהם בכל זמן ובכל מקום בעולם וניתן לקשר אותם לחשבון הבנק שלך כך שתוכל לבצע תשלומים מבלי לשאת מזומן או לזכור מחרוזות ארוכות של מספרים.

אתה יכול לחסוך זמן וכסף על ידי שימוש בשיטת התשלום הנכונה. הדרך הפופולרית ביותר לשלם עבור קניות באינטרנט היא באמצעות כרטיס אשראי. אתה יכול להשתמש בכרטיס אשראי משלך או של מישהו אחר אם אין לך אחד משלך. זוהי הדרך הקלה והנוחה ביותר לשלם עבור סחורה מכיוון שהיא לא מחייבת אותך לשאת מזומן או לבצע העברה בנקאית.

אפשרות נוספת היא כרטיס חיוב. כרטיס מסוג זה מאפשר לך גם לעשות קניות באינטרנט, אבל יש לו מגבלות כי הוא מקושר לחשבון הבנק שלך ולא לחברת כרטיסי אשראי. תצטרך להפקיד כסף לחשבון שלך לפני שתוכל להוציא כסף על סחורות באינטרנט, מה שאומר שאם אין לך מספיק שם, אז זה לא הכי טוב

תעשיית הקניות המקוונת שווה מיליארדי דולרים. זה הוביל לעלייה בפשעי סייבר והונאות. לדוגמה, בשנת 2017, היו 2.6 מיליארד מקרים של גניבת נתונים מקניות מקוונות.

מאמר זה יבדוק את הדרכים השונות שבהן אנשים יכולים להגן על עצמם כשהם קונים באינטרנט. כמו כן, נבדוק כיצד הם יכולים לשמור על המידע האישי ופרטי כרטיס האשראי שלהם תוך כדי כך.

מאמר זה גם יבדוק את היתרונות השונים של שימוש בארנק אלקטרוני לתשלום כשאתה קונה באינטרנט כדי למנוע את הבעיות הקשורות בכרטיסי אשראי ותשלומים במזומן.

שתפו פוסט זה