בדיקת אבהות בחו"ל

בדיקות אבהות הן סוג של בדיקת DNA שיכולה לקבוע אם גבר הוא אב לילד. ניתן לעשות זאת בדרכים שונות, לרבות על ידי נטילת דגימה מהאם והשוואתה לילד, או על ידי בדיקת ספוגית שנלקחה מתוך הפה. בדיקת אבהות מבוצעת בדרך כלל כדי לקבוע אבהות משפטית של ילדו של אדם. ייתכן שהסיבה לכך היא שיש ספקות אם אדם הוא בעצם אב ילדיו שלו, או משום שמישהו אחר טוען שהוא לא כזה. זה יכול להתרחש גם כאשר מישהו רוצה להגיש תביעת גירושין על מנת לטעון שבן זוגו אינו למעשה אבי ילדיו.

מבחני אבהות הופכים יותר ויותר לחלק מהאימוץ הבינלאומי

הסיבה לכך היא שהיא מספקת את הערבות הטובה ביותר לעתידו של הילד. ומכיוון שעלות האימוץ הבינלאומית כל כך גבוהה, חשוב לוודא שלילד יש אבא שיכול לספק לו תמיכה וטיפול כלכליים. בדיקות אבהות הן דרך נפוצה לקבוע את האב הביולוגי של הילד. הם נעשים בדרך כלל על ידי לקיחת דגימה של דמו או שיערו של הילד ושליחתו למעבדה לבדיקה. מבחני אבהות בחו"ל אינם מיועדים רק לאנשים המטיילים בחו"ל, כמו גם לזוגות שרוצים לברר אם יש להם ילדים מאבות שונים. זה מועיל גם במקרים שבהם היה אימוץ או פונדקאות ואתה רוצה לדעת את הוראתך הביולוגית לפני שתעבור בדיקת DNA. בדיקת האבהות היא דרך פשוטה וזולה לאשר את האב הביולוגי של הילד. במדינות שבהן אין הגנות חוקיות לילדים, בדיקת אבהות DNA יכולה להיות הדרך היחידה להבטיח שילד לא גדל על ידי הורה לא מתאים. בדיקות אבהות משמשות במדינות רבות ותרבויות שונות, כולל ארצות הברית, קנדה, אוסטרליה ומדינות רבות באירופה. בדיקות אבהות הן אחד מסוגי הבדיקות הפופולריים ביותר בתביעות אבהות. הם משמשים לעתים קרובות כדי לקבוע את מערכת היחסים בין אב לילד. הבדיקה מתבצעת על ידי איש מקצוע רפואי באמצעות דגימות DNA משני הצדדים ודגימת דם מהילד. התוצאות נשלחות חזרה לשופט לפסק דין סופי מי נחשב לאב ומה הזכויות שיש לו על ילדו.

בדיקות אבהות בחו"ל יכולות להתבצע בדרכים שונות

בהתאם למקום מגוריכם והיכן ברצונכם לבצע את הבדיקה. לדוגמה, באמריקה אפשר לעשות בדיקת אבהות על ידי לקיחת דגימת דם משני הצדדים, שליחתה חזרה והמתנה לתוצאות. במדינות מסוימות, כמו צרפת או ספרד, ייתכן שיהיה צורך בבדיקת DNA למטרות בדיקת אבהות שיכולות להיות רק בדיקות אבהות משמשות לקביעת האב הביולוגי של הילד. הם יכולים להיעשות במקום, אבל הם בדרך כלל מדויקים יותר כאשר הם נעשים במעבדה. מאמר זה ידון בסוגים השונים של בדיקות אבהות וכיצד ניתן לקבל אחת מבלי לעזוב את ארצך. בדיקת אבהות היא בדיקה חוץ גופית הקובעת אם גבר הוא אב ביולוגי לילד או לא. ישנם סוגים רבים ושונים של בדיקות אבהות, אך כולן כוללות שימוש ב-DNA משני הצדדים על מנת לקבוע אם יש התאמה ביניהן. בדיקת האבהות היא בדיקת DNA שבאמצעותה ניתן לקבוע את האב הביולוגי של הילד. זה מתבצע על ידי חילוץ ה-DNA מהדם או הרוק של הילד ולאחר מכן השוואתו ל-DNA של אב לכאורה. בדיקת אבהות בחו"ל היא מקרה מיוחד של בדיקות אבהות. בבדיקה מסוג זה נלקחות דגימות משני ההורים ונשלחות לבדיקה במעבדה מוסמכת. לאחר מכן התוצאות נשלחות בחזרה להורים, אשר מספקים אותן לבית משפט לצורך קביעת תשלומי משמורת ותשלומי מזונות.

קרדיט תמונה: freepik
שתפו פוסט זה