בית המחפר הוא פרויקט של משרד האדריכלות ביג

בית המחפר הוא סוג חדש של בית שנוצר כדי לתת מענה לצרכי העתיד. הבית מיועד למשפחה בת חמש נפשות, וכולל חלל מגורים גדול, שני חדרי שינה ושני חדרי רחצה. חלל המגורים ממוקם בקומת הקרקע וכולל מטבח, פינת אוכל וסלון. הקומה העליונה מורכבת משני חדרי שינה עם אזור לופט נוסף שיכול לשמש כמשרד או חדר שינה.

בית המחפר יספק יותר מקום למשפחות עם ילדים הזקוקות לחדר משלהן או להורים שרוצים לקבל מקום עבודה משלהם.

בית המחפר הוא בית שנבנה על ידי חברת בנייה באנגליה.

הוא תוכנן להיבנות עם מספר קטן של עובדים, בעזרת מחפר.

בית זה הוא אחת הדוגמאות הראשונות למה שאנו מכנים מבנים טרומיים.

בניין טרומי עשוי מרכיבים מוכנים אשר מורכבים במקום. המשמעות היא שניתן לבנות אותו ללא צורך במכונות כבדות, וניתן להרכיב אותו תוך זמן קצר יחסית. השימוש במבנים טרומיים גדל עם הזמן, וככל שיותר אנשים החלו להתעניין בשיטות חיים בר-קיימא, הם גם החלו לגדול בפופולריות.

בית המחפר הוא פרויקט של הסטודיו לאדריכלות, BIG. הבית מיועד לבנייה ביום אחד וניתן להעברה למקומות שונים.

בית המחפר תוכנן עבור לקוח שרצה בית מחוץ לרשת שניתן להוביל בקלות.

בית המחפר הוא פרויקט אדריכלי של האדריכל היפני Sou Fujimoto. הפרויקט הוא בית שמיועד להגבהה על כלונסאות ובעל חלל פתוח גדול במרכז הבניין. חלל זה יכול לשמש כגינה או חלל תצוגה, תלוי למה בעל הבית רוצה להשתמש בו.

בית המחפר תוכנן עבור אנשים שחיים בסביבות עירוניות ורוצים לחיות קרוב יותר לטבע.

בית החפירה, המכונה גם בית החופר, הוא סוג של בית אשר תוכנן עבור האנשים המתגוררים באזורים הרריים. לבית מסוג זה יש עיצוב מיוחד שניתן להשתמש בו כדי לעמוד בפני רעידות אדמה ומפולות אדמה חזקות.

בית המחפר דומה מאוד לבתי החצר הסינית המסורתית. יש לו פריסה המורכבת מארבעה חלקים עיקריים: סלון, מטבח, חדר שינה וחדר רחצה. כל אלה מחוברים על ידי מסדרונות או אולמות. המסדרונות ממוקמים לרוב בצידו הדרומי של המבנה על מנת לאפשר כניסת אור טבעי לחלל הפנימי.

בית המחפר הוא פרויקט של האמן דמטריוס כריסטודולו, שנולד ביוון ומתגורר בלונדון. הרעיון של הפרויקט הוא ליצור בית שניתן להזזה ולשמש כמחפר.

הרעיון של הפרויקט הזה הגיע מהקסם של האמן ממכונות ובנייה. הוא רצה ליצור בית שידמה לאלה שראה בעת ביקור באתרי הבנייה של אביו בילדותו.

בית המחפר הוא פרויקט של האדריכל יעקב שצ'סני מפולין. הבית נבנה באמצעות מחפר והוא ממוקם ביער של לומניצה, פולין.

בית המחפר הוא בניין שתוכנן על ידי משרד האדריכלים BIG והוא ממוקם באמצע יער בקופנהגן. המבנה תוכנן להיות גמיש ומותאם לצרכי דייריו.

המבנה המרכזי של הבית מורכב מארבעה צינורות פלדה גדולים המחוברים זה לזה באמצעות כבלי פלדה. ניתן להסיר את הצינורות, לסובב ולהוסיף בעת הצורך.

בית המחפר נבנה מחומרים בני קיימא כמו עץ, בטון ואבן. הוא כולל גם גגות ירוקים בכל ארבעת המפלסים וכן פאנלים סולאריים על הגג שמייצרים אנרגיה לבית.

בית המחפר הוא תפיסה מודרנית של הבית המסורתי. הוא תוכנן על ידי האדריכל Stijn Hoogenraad והוא ממוקם בהולנד.

לבית המחפר יש טביעת רגל קטנה בכ-75% מבית מסורתי באותו גודל. המשמעות היא שהוא משתמש בפחות חומרים ואנרגיה כדי לחמם ולקרר.

פרויקט זה זכה בציון מכובד בפסטיבל האדריכלות העולמי בשנת 2016. חבר השופטים שיבח את "גישתו החדשנית לחיים בר קיימא"

בית המחפר הוא פרויקט של OMA ואדריכל הנוף ההולנדי, מערב 8. הבית ממוקם באזור מגורים של רוטרדם, הולנד. הוא תוכנן כדי לספק מקום למשפחתו של מפעיל מחפר שעבד במקום במשך שנים.

העיצוב מתרכז סביב צרכי המשפחה וחיי החברה עם שכניהם. משפחתו של מפעיל המחפר רצתה לקיים תחושת קהילה עם השכנים ולכן דאגו שיהיה מספיק מקום לכולם להתכנס במקום אחד. הם גם רצו פרטיות בבית ולכן הם עיצבו כל חלל בצורה כזו שיוכל לשמש כהרחבה של הסלון או חדר השינה שלהם, בהתאם למה שהם צריכים בכל זמן נתון.

בית המחפר הוא רעיון מאוד מעניין. זה בית שנבנה על ידי מחפרים וציוד כבד אחר. הוא נוצר כדרך להראות את היכולות של ציוד הבנייה ואת הכישורים של המפעילים.

בית המחפר נראה כאילו יהיה קשה מאוד לבנות אותו, אבל למעשה זה לקח פחות מיומיים ועלה רק בסביבות 4000 $.

בית המחפר הוא פרויקט בנייה בהולנד. הוא תוכנן על ידי האדריכל Winy Maas ונבנה על ידי החברה ההולנדית Dura Vermeer. הבית בנוי על גבי מזבלה לשעבר ותוכנן להידמות למחפר.

חלק זה ידון בתכנון בית המחפר וכיצד נבנה. זה גם ידון בשימוש בו כאייקון אדריכלי, שהיה שנוי במחלוקת בקרב כמה הולנדים שאינם מרוצים מהמראה שלו.

שתפו פוסט זה