בית להשכרה בזכרון – איך ומתי נחפש בית להשכרה בזיכרון יעקב

בשנים האחרונות, לא מעט ישראלים, בפרט זוגות צעירים, ויתרו על החלום לרכוש בית משלהם והעדיפו לחפש אופציות אחרות, בראש ובראשונה אופציה להשכרת בית ביעדים שונים ובפרט מחוץ לאזור המרכז.

הויתור על רכישת בית משלהם הוא לא פשוט, אך הכרחי לאור העובדה שהמחירים בשוק גואים והמשכורות נשארות על אותה רמה. זה מוביל למצב בו קשה מאוד לקחת התחייבות לרכישת בית, שלא נדבר על כך שהרבה מאוד זוגות צעירים לא יכולים לספק הון עצמי בסכומים שהבנק דורש בשביל לספק להם משכנתא לרכישת נכס.

מעבר לכך, אופציה של השכרת בית, קורצת להרבה מאוד חבר'ה צעירים, שכן זו אופציה הרבה פחות מחייבת, הם יכולים גם להחליט על השכרה לטווח קצר או למצוא נכס אשר ניתן לשכור אותו לטווח ארוך במחירים נוחים. כאמור, לצד ההחלטה לוותר על רכישה ולחפש אופציה של השכרה, אזי שרבים גם בוחרים לעזוב או לא לחפש כלל באזור המרכז ולחפש אך ורק באזורי פריפריה קרובים.

למשל, אחת האופציות הפופולאריות היא חיפוש בית להשכרה בזכרון יעקב. היישוב אשר נמצא על כביש 4, בין חדרה לחיפה, הפך להיות מוקד משיכה במהלך השנים, הן עבור זוגות צעירים ובעלי משפחות והן עבור אנשים מבוגרים.

 

מדוע משתלם לשכור בית בזיכרון יעקב?

בית להשכרה בזכרון יעקב היא אופציה טובה מכמה סיבות:

ראשית, מדובר על יישוב מאוד שקט, שלוו, ישוב שמספק איכות חיים מאוד טובה, בין אם זה בחלק הישן של המושבה וכן בחלקים החדשים שלה.

שנית, מדובר על יישוב שממוקם קרוב מאוד, כאמור, לכביש 4, כביש 2, ניתן למצוא מספר תחנות רכבת בסביבה, ובאופן כללי מדובר על יישוב שקל מאוד להגיע ממנו, הן לחיפה ואזור הצפון והן דרומה, אל אזור השרון והמרכז.

שלישית, מעבר לעובדה שמערכת החינוך ביישוב היא מאוד טובה, אזי שבמשך השנים גם נפתחו בו גם לא מעט מקומות בילוי, מסעדות, בתי קפה, מרכזי מסחר וכן אפשר למצוא לא מעט מקומות עבודה. לכך צריך להוסיף, שבשוק העבודה היום אפשר גם לעבוד מהבית, כך שאין למיקום המגורים חשיבות כפי שהיתה בעבר.

 

איך מוצאים בית להשכרה בצורה נכונה?

בשביל למצוא בית להשכרה בזכרון יעקב, אנחנו יכולים להשתמש בשירותיהם של מתווכים וסוכנויות תיווך מקומיות. אלה מכירים היטב את זיכרון והסביבה, הם מקבלים הצעות מבעלי נכסים, הן לצורכי מכירה והן לצורכי השכרה.

זה יהיה נכון להשתמש בשירותיהם, ולו מהסיבה הפשוטה שהם יכולים לספק את כל המידע הרלוונטי על היישוב, על המיקום בו נמצא הנכס וכל מה שאנחנו צריכים לדעת על התנאים והעלויות, לפני שאנחנו מחליטים איזה בית לשכור והיכן. עבודה עם מתווך יכולה לחסוך לנו לא מעט כסף, זמן וטרחה.

 

קרדיט תמונה: freepik
שתפו פוסט זה