בניית אתרים

כל עסק זקוק לאתר והשאלה היחידה שנותרה לבעל העסק היא להחליט מי בונה עבורו את האתר ומה ייכלל בו. בניית אתרים היא מקצוע מאוד פופולרי משום שלכאורה קל לבנות אתרים בעזרת מערכות ניהול ופלטפורמות שונות, כמו בניית אתר וורדפרס או וויקס. אבל רק אנשי מקצוע טובים באמת יודעים ששלב הנחת היסודות של האתר חשוב מאוד ורק מי שמתמצא טכנולוגית ובעל ניסיון בכל החידושים והדקויות שיש היום בתכנות, רק הוא יוכל להקים אתר שימלא את תפקידו שנים ללא צורך בתיקונים תכופים.

קרדיט:freepik

איזה אתר אתם צריכים?

אתרים רבים באינטרנט משמשים היום לאיקומרס, הוא המסחר האלקטרוני הנפוץ כל כך. אבל אתרים נבנים גם לצרכים אחרים, כמו פרסום מידע או אתרים תדמית לאנשים שמוכרים את השירותים שלהם. בניית אתרים DWEB למטרות מגוונות מחייבת גם הבנה וידע באפיון אתר כדי למתג אותו וכדי לעצב אותו נכון וידידותי לקהל שלו הוא מיועד. כשאתם מזמינים עבודה כזאת בקשו לראות תיק עבודות וקבלו השראה מאתרים אחרים שאתם מכירים כדי להבין מה אתם צריכים ולבנות לכם בהתאם.

למה יש מחירים שונים לכל בונה אתרים?

מחיר הבנייה משתנה לפי הצורך שלכם ולפי הכלים והעיצובים שנדרשים. המחיר נקבע בדרך כלל לפי היקף העבודה והאם צריך להקים לכם תבנית משלכם או להשתמש בתבנית מוכנה ולהתאים אותה. יש תבניות יקרות יותר ויש זולות ויש כאלה שנבנות במיוחד בשבילכם ולכן נחשבות ליקרות כי הן מותאמות אישית. ככל שהאתר שלכם גדול יותר ודורש יותר עבודה ודפים ופרטים כך גם המחיר עולה. מומלץ לבקש מכל בונה אתרים שיסביר לכם איך המחיר בנוי ולהשוות עם שירותים אחרים.

על מה חשוב להקפיד לאחר בניית האתר שלכם?

זה לא מספיק להקים אתר ולשלוח אותו לאוויר בלחיצת כפתור. יש לדאוג לדומיין הנכון בשבילו ובשביל העסק שלכם, לאחסן אותו במקום המתאים שידאג לא רק לכך שהתנועה לאתר לא תיתקע אלא גם לאבטחה מפני פריצות ותקלות. בניית אתרים היא מקצוע שלוקח בחשבון את כל השירותים שנלווים לכך. מי שבונה לכם אתר בדרך כלל מלווה אתכם גם הלאה כשתרצו לשדרג אותו, לעדכן אותו עם הזמן וגם לפרסם ולשווק אותו במנועי החיפוש. הקמת האתר היא רק צעד ראשון בדרך.

האם אתם יודעים לתפעל את האתר שלכם?

רוב האתרים בנויים על מערכת וורדפרס הפופולרית ואפשר למצוא אין ספור מדריכים והסברים כיצד לעבוד אתה. עם זאת, מומלץ לתת רק למי שמתכנת לכם את האתר להסביר לכם איך לתפעל ולהזין בו תוכן. זה חשוב להזין תוכן מתאים או סרטונים ואלמנטים נוספים שלא יפגעו בקידום של האתר במנועי החיפוש, וזה חשוב שכלמה שתעלו לאתר ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר. עבדו על בניית החנות או אתר התדמית שלכם עם מי שיוכל ללמד ולהדריך אתכם.

קרדיט:freepik
שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email