בניית מרפסת היא תהליך מורכב

מרפסת תלויה היא סוג של מרפסת התלויה מהמבנה החיצוני של המבנה. מרפסת תלויה טיפוסית אינה מחוברת כלל למבנה, אלא תלויה מהחזית על ידי קורות מתכת או עץ.

בניית מרפסת תלויה כרוכה בדרך כלל בשימוש בסוגרים וסוגרים כבדים המיועדים במיוחד לעבודות מסוג זה. תהליך ההתקנה עשוי להיות קשה יותר מהתקנת מרפסת מסורתית מכיוון שהוא חייב להיעשות בעזרת מהנדס וחייב לעמוד בחוקי הבנייה.

בניית מרפסת תלויה יכולה להתבצע בדרכים רבות. אחת הדרכים היא לבנות את המרפסת עם משטח שטוח ואז לחבר אותה לקיר. סוג זה של בנייה משמש לרוב למרפסות שאינן גבוהות מאוד מהקרקע. דרך נוספת היא לבנות את המרפסת כהרחבה של הבית, שתגרום לה להיות גבוה יותר מהקרקע ויהיה יותר מקום מתחתיה.

השיטה הראשונה יכולה להתבצע על ידי הצמדת סוגריים לצד הבית שלך, לאחר מכן הנחת לוח מעליהם, ולבסוף הצמדת לוחות זה לזה. השיטה השנייה יכולה להיעשות על ידי בניית מסגרת מהבית שלך עם שני עמודים משני הצדדים והוספת לוחות למעלה למשטח שטוח.

מרפסות תלויות הן תוספת פופולרית לבתים רבים. הם יכולים לשמש כחלל מפלט עבור בעלי הבית – מקום בו הם יכולים להירגע וליהנות מהסביבה שלהם.

ישנם שני סוגים עיקריים של מרפסות תלויות: שלוחה ותלויה. המרפסת שלוחה נתמכת בשני עמודים, כאשר המרפסת התלויה תלויה בכבלים המחוברים למבנה הבית.

עיצוב המרפסת התלויה תלוי בהעדפות של בעל הבית, אך חשוב לזכור שיש חוקי בנייה מסוימים שצריך להקפיד עליהם כדי שהיא תהיה בטוחה ותקינה.

מאמר זה יעסוק בכמה שיקולים בעת תכנון מרפסת תלויה, לרבות עד כמה היא צריכה להיות גבוהה מהקרקע ובאילו חומרים יש להשתמש בבנייתה.

מרפסת תלויה היא מרפסת הנתמכת בסוגרים מהקיר או התקרה של בניין. הוא צריך להיות בנוי עם מסגרת חזקה וחומרים איכותיים. להלן כמה שיקולים שיש לקחת בחשבון לפני בניית אחד.

מרפסת תלויה היא מרפסת התלויה מהחלק החיצוני של מבנה. הוא בנוי בדרך כלל מעץ או מתכת ואין לו עמודי תמיכה. המרפסות התלויות הראשונות נבנו בארצות הברית בסוף המאה ה-19, כחלופה לבנייה יקרה יותר מאבן או לבנים שהייתה נפוצה באותה תקופה.

מרפסת תלויה היא מרפסת הבנויה מחוץ לחלון של בניין. לרוב הוא תלוי על אדן החלון או על הגג ואינו מחובר למבנה.

מרפסות תלויות בנויות לרוב באמצעות פלדה, אלומיניום או חומרים מרוכבים. חומרים אלה מועדפים מכיוון שהם קלים וקלים להתקנה.

בניית מרפסת תלויה יכולה להתבצע על ידי ביצוע השלבים הבאים:

1) גלה את גובה החדר למטה על ידי מדידה מהרצפה ועד התקרה שלו, ואז הפחתה של רגל אחת על כל 10 רגל גובה. ההבדל יהיה כמה מטרים אתה צריך להוריד את המעקה שלך מהקיר החיצוני של הבית שלך כדי שהוא יגיע לגובה פני הקרקע מבלי לעבור לחצר של השכן שלך.

2) השתמשו במקדחה חשמלית עם קצה בנייה וקדחו חורים בעומק של לפחות 3 אינץ' לתוך הקיר החיצוני של הבית שלכם למקום שבו אתם רוצים שעמודי המעקה יעברו, תוך מרחק של לפחות 2 מטרים זה מזה.

בניית מרפסת תלויה היא משימה מאתגרת. זה צריך להיעשות בצורה הנכונה כדי שזה לא יתמוטט או יגרום לבעיות אחרות.

ישנן דרכים שונות לבנות מרפסת תלויה, אך כמה מהנפוצות ביותר נדון להלן:

-תליית המרפסת מקוורה או קורת עילי

-תליית המרפסת מעמוד בודד

-תליית המרפסת משני עמודים

-תליית המרפסת משני עמודים ולאחר מכן קשירתם יחד מכל צד

הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לתכנן את הבנייה. גודל המרפסת יהיה תלוי במספר האנשים שהיא הולכת להכיל. זה צריך להיות לפחות 3 מטרים אורכו ו-1 מטר רוחב, אבל זה אולי לא מספיק אם אתה מתכוון לעשות ברביקיו או אם יש ילדים במשק הבית.

השלב השני הוא עיצוב המעקה למרפסת שלכם. זה יהיה תלוי מאיזה סוג של חומר אתה רוצה שהוא יהיה עשוי וכמה כסף אתה רוצה להוציא. אם אתה רוצה מעקה יקר למראה, אז זה יהיה הכי טוב אם יהיה לך מקצועי לתכנן אותו עבורך כי הם יהיו בעלי כל הניסיון והידע הדרושים עבור סוג זה של משימה.

מרפסת היא הרחבה חיצונית של הבית, לרוב בגובה הקומה השנייה. ניתן לבנות מרפסות מעץ, פלדה, אלומיניום או חומרים מרוכבים. הם דרך מצוינת להגדיל את מרחב המחיה שלך וליהנות מבחוץ מבלי להירטב או ללכלך.

מרפסת תלויה היא סוג של מרפסת התלויה בצד המבנה ואינה נוגעת בקרקע. מרפסת תלויה נוצרת על ידי הצמדת קצה אחד לבניין או מבנה סמוכים ותלייתו מכבלים על גבי הקצה השני.

מרפסת תלויה היא מרפסת התלויה מדופן המבנה. ניתן לבנות אותה באמצעות אותם חומרים כמו מרפסת רגילה, אך היא תלויה בצד הבניין. היתרון של עיצוב זה הוא שהוא אינו תופס מקום במפלס הקרקע.

מרפסות תלויות הן דרך מצוינת להפוך את הבית שלכם למרווח ומסביר פנים יותר. ניתן לבנות אותם בצד הבית או בחלק האחורי של החצר.

תהליך הבנייה אינו מסובך במיוחד, אך יש כמה דברים חשובים שכדאי לקחת בחשבון לפני תחילת העבודה.

מרפסת היא דרך מצוינת להוסיף מעט מקום נוסף לבית שלך. ישנם סוגים רבים ושונים של עיצובי מרפסות, אך אחד הנפוצים ביותר הוא המרפסת התלויה. סוג זה של עיצוב משמש לעתים קרובות בבנייני דירות ודירות שבהם המקום מוגבל.

השלב הראשון בבניית מרפסת תלויה כולל החלטה על הגודל והמיקום. הגודל צריך להיות מבוסס על כמות השטח שאתה רוצה להוסיף, כמו גם למה אתה הולך להשתמש בו. המיקום צריך להיעשות לאחר התחשבות במגבלות כלשהן כגון חוקי בנייה או בעיות נגישות.

לאחר מכן, אתה צריך להחליט אם אתה רוצה את זה פתוח או סגור מהבית עם מערכת מעקה. מרפסות פתוחות נהדרות ליהנות מנופים ומרוחות, אך הן יכולות גם להקשות על השימוש בהן במהלך חודשי החורף, כאשר ייתכן שאין מספיק אור שמש או חום מבעד לחלונות שמתחתיהן. מרפסות סגורות מציעות יותר הגנה מפני אלמנטים והן יכולות להציע גם פרטיות

שתפו פוסט זה