בעבר אנשים נהגו לבצע תשלומים עבור קניות מקוונות באמצעות כרטיסי אשראי

קניות מקוונות הן דרך נוחה לקנות כל דבר, החל ממצרכים ועד בגדים. אבל אולי תופתעו לדעת שישנן דרכים רבות בהן תוכלו לשלם עבור הרכישות המקוונות שלכם.

ישנן שיטות תשלום שונות הזמינות באינטרנט, וחשוב לבחור את המתאימה לצרכים שלך.

הפופולריות ביותר מבין השיטות הללו כוללות כרטיסי חיוב, כרטיסי אשראי, PayPal וביטקוין.

כרטיסי חיוב הם הצורה הנפוצה ביותר של תשלום מקוון מכיוון שהם מציעים נוחות ואבטחה. ניתן להשתמש גם בכרטיסי אשראי אך יש לשלם אותם במלואם בסוף כל חודש, אחרת תצטבר עליהם ריבית. Paypal היא בחירה פופולרית מכיוון שהיא מציעה הגנה מפני הונאה וגניבת זהות. ביטקוין קיים כבר זמן מה אבל הפופולריות שלו גדלה

קניות באינטרנט הופכות פופולריות יותר ויותר. אחת הסיבות לכך היא שזה פשוט כל כך נוח. אבל קניות מקוונות לא תמיד קלות, במיוחד כשרוצים לשלם על הרכישה.

ישנן דרכים רבות לשלם עבור רכישות מקוונות. אבל הפופולריים שבהם הם תשלומי כרטיסי אשראי, PayPal וכרטיסי חיוב. מאמר זה ידון ביתרונות ובחסרונות של כל אמצעי תשלום, כמו גם מתי עדיף להשתמש בהם.

הרבה אנשים חוששים מקניות מקוונות מכיוון שהם לא רוצים למסור את פרטי כרטיס האשראי שלהם לאתר. זה מובן כי ישנם מקרים רבים שבהם פרטי כרטיס האשראי נגנבו על ידי האקרים והשתמשו בהם לביצוע רכישות.

יש פתרון קל לבעיה זו, שאינו מחייב כלל את המשתמש למסור את פרטי כרטיס האשראי שלו. זה כרוך בשימוש בכרטיס מתנה בתשלום מראש במקום בכרטיס חיוב או בכרטיס אשראי בעת ביצוע רכישות באינטרנט. לשם כך, על המשתמש לרכוש תחילה כרטיס מתנה מחנות מקוונת כמו אמזון או iTunes, ולאחר מכן להשתמש בו כתשלום עבור כל מה שהוא רוכש באתר שבו הוא מבקר.

הדרך היחידה לוודא שאתה לא משלם יותר מדי עבור פריט היא לעשות את המחקר שלך. דעו את מחיר המוצר, דעו מהן העסקאות הטובות ביותר, ודע היכן ניתן למצוא אותן.

ישנן דרכים רבות לגלות כמה מוצר צריך להיות שווה. אתה יכול להשתמש באתרים כמו גוגל שופינג או אמזון, שיציגו לך את המחיר הנמוך ביותר עבור כל פריט נתון. אתה יכול גם להשתמש בצברי קניות מקוונים כמו Hukkster, שיודיעו לך כאשר מוצר יוצא למכירה באתר כלשהו.

האינטרנט עשה את זה קל להפליא לקנות כל דבר שאתה רוצה מהנוחות של הבית שלך. אבל, כפי שרוב האנשים יודעים, לנוחות הזו יש מחיר. קניות מקוונות יקרות בגלל עמלות עיבוד כרטיס אשראי, דמי משלוח וטיפול ועלויות נסתרות אחרות שיכולות להצטבר באמת.

בנוסף לעלות רכישת פריטים באינטרנט, ישנם גורמים נוספים שיכולים לגרום לך להוציא יותר ממה שאתה רוצה:

-חנויות מקוונות מציעות לעתים קרובות הנחות עבור רכישות במזומן בלבד

-חלק מהחנויות גובות תעריף קבוע עבור המשלוח ללא קשר לעלות הרכישה

-חנויות מסוימות גובות תשלום עבור משלוח חזרה או מציעות זיכוי לחנות רק אם פריטים מוחזרים

-קמעונאים רבים דורשים מלקוחות להשתמש בכרטיס אשראי בעת רכישה מקוונת, כלומר לשלם ריבית על כל סכום שלא שולם

אדם ממוצע מוציא כ-2,000 דולר על קניות מקוונות מדי שנה. הדרך בה אנו משלמים עבור רכישות אלו השתנתה באופן דרסטי ב-20 השנים האחרונות. בהתחלה, אנשים השתמשו בכרטיסי אשראי כדי לרכוש פריטים באינטרנט. כיום, אנשים משתמשים בטלפונים הניידים שלהם כדי לרכוש מוצרים ושירותים.

תשלום בכרטיס אשראי עדיין פופולרי בקרב אנשים שמעדיפים להחזיק בארנקם את הבטיחות של כרטיס פיזי בכל עת. אבל יש גם דרכים אחרות לשלם עבור הרכישות שלך באינטרנט. Apple Pay ו-Google Pay מאפשרים לך להשתמש בטלפון שלך כארנק נייד ולבצע תשלומים על ידי סריקת הטלפון שלך במקום החלקת כרטיס או הקלדת קוד ה-PIN שלך.

ישנן גם כמה שיטות אחרות שבהן אתה יכול להשתמש בעת תשלום עבור פריטים הדורשים תשלום חד פעמי בלבד

קניות באינטרנט היא דרך נוחה לקנות דברים שאולי לא תוכל למצוא בחנויות. אבל זה יכול להיות גם קצת טרחה כאשר אתה צריך לדאוג לגבי מספרי כרטיסי אשראי, כתובות משלוח ומידע אחר. זו הסיבה שאנשים רבים בוחרים לשלם עבור הרכישות שלהם באמצעות PayPal.

PayPal היא מערכת תשלום מקוונת המאפשרת לך לשלוח או לקבל כסף מאחרים מבלי לשתף את פרטי כרטיס האשראי או חשבון הבנק שלך. אתה יכול לבצע תשלומים עבור פריטים באינטרנט או בחנויות רק על ידי הזנת כתובת הדוא"ל והסיסמה שלך. זה בחינם להשתמש ב-PayPal באינטרנט, ואין עמלות חודשיות או חיובים עבור קבלת כסף.

קל להתחיל להשתמש ב-PayPal:

– הירשם בכתובת www.paypal.com

הדרך החכמה לשלם עבור קניות באינטרנט היא באמצעות כרטיס אשראי. זוהי הדרך הבטוחה ביותר לשלם עבור כל דבר באינטרנט.

ישנם שני סוגים עיקריים של כרטיסי אשראי: ויזה ומסטרקארד. שניהם מקובלים ברוב המדינות ועובדים בדיוק כמו מזומן.

כרטיס חיוב אינו אופציה טובה לתשלום עבור דברים באינטרנט מכיוון שהוא יהיה מקושר לחשבון הבנק שלך וייתכן שתוציא יותר ממה שיש לך בחשבון אם לא תעקוב אחר מה שאתה מוציא .

קניות באינטרנט היא מגמה גוברת. עם כניסתה של קניות מקוונות, יש כיום אפשרויות נוספות לשלם עבור רכישות מקוונות. כאשר אתה קונה משהו באינטרנט, אתה יכול להשתמש בכרטיס האשראי שלך, בחשבון PayPal או אפילו בטלפון הנייד שלך כדי לשלם עבורו.

שתפו פוסט זה