בר מים מומלץ

 

גוף האדם מכיל כמות משמעותית של מים. כ60 אחוזים ממשקל האדם הם מים. המים בגוף האדם אחראיים על פעולות חשובות בתפקוד הגוף שלנו ועל כן, חשוב מאוד שנאפשר לגוף שלנו לקבל את המים הכי איכותיים וטובים. מי הברז בישראל לא מספיק איכותיים כיום עבור שתייה. לא מדובר על מים שמסכנים את הבריאות שלנו באופן כלשהו, אך העובדה שהם לא מסוננים בצורה מספיק איכותית משפיעה על הטעם שלהם והופכת אותם לפחות בריאים. על כן, כיום כדאי מאוד לבחור בר מים מומלץ של חברת המרכז לברי מים אשר מסנן את מי השתייה שלנו והופך אותם להיות טובים ובריאים יותר לשתייה.

למה כדאי להתקין בר מים?

מכיוון שמי הברז אינם אחידים מבחינת החומרים שמצויים בתוכם וישנם זמנים שהם מכילים חומרים לא רצויים לגוף, מומלץ מאוד לבחור בבר מים שיש לו יתרונות רבים. מעבר לעובדה שמדובר על פתרון קל, מהיר ואיכותי שמספק לכל אדם את האפשרות להנות ממים טעימים ובריאים בצורה קלה ונוחה, בר המים מסנן חלקיקים לא טובים שיש במים ומטהר אותם. הוא מאפשר זמינות של מים חמים וקרים בלחיצת כפתור אחת והוא חוסך סחיבה של בקבוקי מים מינרליים בכל פעם מחדש וכן של בזבוז פלסטיק מיותר.

השוק של ברי המים כיום הוא גדול ומגוון מאוד וניתן למצוא בו לא מעט סוגים של ברי מים. בשל כך, חשוב מאוד לדעת כיצד בוחרים בצורה הטובה והנכונה ביותר את בר המים הרלוונטי לכם.

כיצד תבחרו את בר המים הטוב ביותר?

ישנם כמה פרמטרים שחשוב מאוד לבחון טרם בוחרים בר מים:

  • בשלב הראשון חשוב מאוד להגדיר את השימושים שלכם ולאן בר המים מיועד ועל כן, חשוב שתשאלו את עצמכם כמה שאלות:

לאן בר המים מיועד ובחרו מערכת אוסמוזה – האם הוא מיועד לבית פרטי או שמא הוא מיועד עבור משרד? כמה אנשים עתידים להשתמש בבר מים? האם רק מבוגרים עתידים להשתמש בבר המים או שמא גם ילדים? איזה פונקציות הן חשובות ובלתי אפשרי לוותר עליהן בבר המים, האם תהיו מעוניינים בבר מים פשוט לתפעול או בבר מים שמציע מגוון אפשרויות מבחינת הכמויות וטמפרטורות המים. לאחר שתגדירו בצורה מדויקת את כל הצרכים שלכם ואת כל הרצונות והדרישות שלכם מבר מים, יהיה לכם קל יותר לחפש את בר המים שתואם לכם מכל הבחינות.

  • פרמטר נוסף שחשוב מאוד שתשימו עליו דגש טרם אם בוחרים בר מים הוא כפתורי הבטיחות. חשוב מאוד שיהיה בבר המים כפתור נעילה למים הרותחים על מנת שהוא לא יסכן את הילדים שלכם.
  • פרמטר נוסף שכדאי לקחת בחשבון הוא העיצוב של בר המים. בסופו של דבר, מדובר על מתקן שעתיד לעמוד במטבח שלכם באופן קבוע ובאופן גלוי לעין ועל כן, חשוב מאוד לבחור מתקן מעוצב ודקורטיבי שישתלב באופן הרמוני בעיצוב המטבח הכולל שלכם.
  • כדאי לשים דגש גם על המידות של המכשיר, היכן בר המים יעמוד, האם יש לו נישה מוכנה במטבח או שמא הוא יעמוד על השיש. חשוב מאוד לקחת בחשבון את גודל החלל שבו המתקן עתיד לעמוד על מנת לבחור את גודל המתקן המתאים לכם.
  • כדאי להקפיד על מגשית מים נשלפת במתקן על מנת שיהיה קל לרוקן את המים מהמגשית ולנקות אותה.

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים