דירות בחדרה למה כדאי להשקיע בדירה בחדרה?


ליד חוף הים התיכון, בחלק הצפוני של השרון, בין קיסריה לנתניה, נמצאת העיר חדרה. עיר שבעברה הייתה מושבה שמטרת תושביה הייתה בעיקר ייבוש הביצות ומאבק כנגד הקדחת, התפתחה מאז וכיום ישנם כמעט 100,000 תושבים ועשרות פרוייקטים שונים קיימים סביב ובתוך העיר עצמה.

בעיר קיים מרכז קניות חדשני ומהמפוארים בארץ, מרכז הקניות מול החוףVILLAGE


ביקוש לדירות בחדרה

חדרה, עיר שהייתה שקטה ונחבאת אל הכלים שנים רבות, הפכה לאטרקציה ולמוקד עניין עם ההתפתחות ההדרגתית בתחום הבנייה, דרכי התחבורה והמסחר לתיירים ולמבקרים. אט אט הביקוש לקניית דירות בחדרה עלה והסקרנות של זוגות ומשפחות צעירות הובילו לעיר עצמה וכיום, מדובר על עיר נדל“ן מבוקשת ביותר.

דירות בחדרה ליד הים

בישראל, שבה חופי הים הציבוריים אינם רבים וישנו חיפוש מתמיד אחר פינת חוף נעימה ונקייה (מבלי שצריך לסגור חצי יום לנסיעה), חדרה היא האפשרות המתאימה ביותר. חדרה מאפשרת את הקפיצה הקטנה לחוף הים בנסיעה קצרה ולעתים רבות בספונטניות. למנוחה ולניקוי הראש לאחר יום עבודה, לטיול עם המשפחה ואף לבילוי רגוע בבוקר יום שבת.

פרוייקטי הבנייה הרבים בחדרה, מובילים להעלאת היצע הדירות למכירה ליד הים ולהגדלה מגוון הדירות המוצעות. כל מי שהים הנו חלק בלתי נפרד מחייו אך אינו מעוניין לפשוט את הרגל לשם כך, יוכל לחקור את מרחבי המגורים הפרושים בעיר ולבחור את הדירה המתאימה ביותר עבורו .

למה כדאי להשקיע בדירה בחדרה?

העיר ממוקמת באופן אסטרטגי בין שתי ערים מרכזיות בארץ. חיפה ותל אביב. יש לה מספר דרכי תחבורה נגישות לכבישי 2, 4, 65 כמו גם בעל תחנת רכבת פעילה ושמחברת את העיר לבנימינה, חיפה, תל אביב ושאר תחנות הביניים. הגישה הזו מאפשרת לעובדים באזורים אלו להגיע ולחזור לביתם באופן קל ומבלי להתקע בפקקים הידועים בכבישים הללו.

לעיר יש מתחמי קניות גדולים מכל הכיוונים. מרכזי בריאות המעניקים טיפול רפואי מבלי שיש צורך ליסוע לערים אחרות. כמו גם, בית החולים הלל יפה הנמצא בפאתי העיר. ישנו מרכז תרבות וספריות כמו גם מספר בתי ספר וגנים הפרוסים לנוחות תושבי העיר.

כאשר נתבונן בעלויות המחייה, הן נמוכות מהמחייה בערים הגדולות מבלי לפגוע בשירותים ובאיכות החיים. השכירות הממוצעת לדירה בחדרה היה בטווח  2,700 – 3,000 ש“ח וניתן לראות גדילה הדרגתית יציבה לאורך השנים האחרונות בתשואה על נכסים בעיר.

העיר בתחילת דרכה להפיכתה לעיר יציבה וכלכלית. היא מתפתחת ומתרחבת, והתושבים רק מתחילים להכיר את הפוטנציאל הרב הטמון בה כמו גם תושבי חוץ המבקשים לקנות דירות במרחב זה. העיר יכולה להעניק איכות חיים לאלו אשר עובדים באזורים כמו קיסריה, פרדס חנה ואף נתניה או לאלו אשר עובדים באזורים רחוקים יותר כמו רעננה, כפר סבא, חיפה ועוד.

כאשר מחפשים אחר דירה לקנייה, אסור לפסוח על חדרה. מדובר על השקעה שתהיה בעל ערך רב לאורך הזמן.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
איפור קבוע לעומת איפור זמני: בחירת האפשרות הנכונה עבורך

בחירת סגנון האיפור הנכון – קבוע או זמני – היא יותר מעניין של העדפה; זו החלטה המשפיעה באופן משמעותי על השגרה היומית שלך, המראה שלך והביטחון העצמי שלך. בעולם המהיר של ימינו, הפיתוי להתעורר עם מראה ללא רבב הוא בלתי ניתן להכחשה, מה שהופך איפור קבוע לאופציה אטרקטיבית עבור רבים. עם זאת, הגיוון והאופי החולף של איפור זמני מחזיקים בערעור נצחי. מאמר זה צולל ליתרונות ולחסרונות של איפור פנים קבוע וזמני כאחד, תוך הדגשת החשיבות של יישור הבחירה שלך עם הצרכים האישיים שלך, אורח החיים וההעדפות שלך. מהבנת הניואנסים של כל סוג איפור ועד התחשבות בגורמים כמו סוג עור ותקציב, אנו מנחים אותך לקבלת החלטה מושכלת. בין אם אתה איש מקצוע פעיל המחפש פתרון לחיסכון בזמן או מישהו שמטפח את היכולת לשנות את המראה שלו כרצונו, מציאת גישת האיפור הנכונה יכולה לשפר את חייך בדרכים בלתי צפויות.

שמלת כלה
בלוג
טיפים לבחירת שמלת כלה בוהו שיק שתהפוך את היום הגדול למושלם

דמיינו שמלת כלה המשלבת את האלגנטיות של העבר עם הקסם החופשי של ההווה. שמלה שלוחשת סיפורי רומנטיקה והרפתקאות דרך הבד, העיצוב והפרטים שלה. זו המהות של שמלת כלה בוהו שיקית, בחירה שמדברת לכלות שרוצות שהיום הגדול שלהן יהיה קסום וייחודי כמו סיפור האהבה שלהן. מבדים זורמים שרוקדים עם הרוח ועד תחרה מורכבת ששוזרת סיפורים על יופי על-זמני, אסתטיקת הבוהו שיק מציעה אלטרנטיבה חלומית לבגדי הכלה המסורתיים.

אנרגיה סולארית
בלוג
האם מערכת סולארית ביתית היא ההשקעה הנכונה עבורך? כל מה שצריך לדעת

בעוד השמש מלטפת את האופק בחיבוק החם שלה, טרנספורמציה מהפכנית מתרחשת על גגות ברחבי העולם. עידן האנרגיה המתחדשת מתקרב, ובחזית שלו נמצאת המהפכה הסולארית, המשנה את האופן שבו אנו מפעילים את בתינו ועדים לטביעת הרגל הכלכלית והאקולוגית שלנו על פני כדור הארץ. הפיתוי לרתום את האנרגיה האינסופית של השמש שבה את לב בעלי בתים בכל מקום, והוביל רבים להרהר בשאלה אחת משמעותית: האם מערכת סולארית ביתית היא ההשקעה הנכונה עבורי? היציאה למסע ירוק זה מבטיחה לא רק להאיר את משכנכם באנרגיה בת קיימא, אלא גם מציעה מגדלור של תקווה לסביבה שלנו. חקירה זו תחשוף את שכבות שיקולי העלות, תחשוף את הפוטנציאל לחיסכון משמעותי בחשבון האנרגיה, ותעמיק בקדושה הסביבתית המוענקת לנו באמצעות אימוץ האנרגיה הסולארית. יתר על כן, הוא ישפוך אור על מסע התחזוקה של השקעה כזו ועל התמריצים הממשלתיים המופעלים כדי לעודד קפיצה זו לעבר קיימות. אז כשהעולם פונה לעבר עתיד בהיר ונקי יותר, בואו לנווט בנתיב המאור של האנרגיה הסולארית ונגלה אם זו אכן ההשקעה הנכונה לבית שלכם.

חידוש הבית לקראת הפסח

עם בוא עונת ההתחדשות, בתי אב רבים בישראל מתחילים במסורת של ניקיון ורענון בתיהם לקראת חג הפסח. תקופה זו אינה עוסקת רק בסדר פיזי אלא גם מסמלת ניקיון רוחני עמוק יותר, שיוצר מקום להתחלות חדשות. מאמר זה נועד להדריך אתכם במסע ההתחדשות הזה. קראו