דירות בחדרה למה כדאי להשקיע בדירה בחדרה?


ליד חוף הים התיכון, בחלק הצפוני של השרון, בין קיסריה לנתניה, נמצאת העיר חדרה. עיר שבעברה הייתה מושבה שמטרת תושביה הייתה בעיקר ייבוש הביצות ומאבק כנגד הקדחת, התפתחה מאז וכיום ישנם כמעט 100,000 תושבים ועשרות פרוייקטים שונים קיימים סביב ובתוך העיר עצמה.

בעיר קיים מרכז קניות חדשני ומהמפוארים בארץ, מרכז הקניות מול החוףVILLAGE


ביקוש לדירות בחדרה

חדרה, עיר שהייתה שקטה ונחבאת אל הכלים שנים רבות, הפכה לאטרקציה ולמוקד עניין עם ההתפתחות ההדרגתית בתחום הבנייה, דרכי התחבורה והמסחר לתיירים ולמבקרים. אט אט הביקוש לקניית דירות בחדרה עלה והסקרנות של זוגות ומשפחות צעירות הובילו לעיר עצמה וכיום, מדובר על עיר נדל“ן מבוקשת ביותר.

דירות בחדרה ליד הים

בישראל, שבה חופי הים הציבוריים אינם רבים וישנו חיפוש מתמיד אחר פינת חוף נעימה ונקייה (מבלי שצריך לסגור חצי יום לנסיעה), חדרה היא האפשרות המתאימה ביותר. חדרה מאפשרת את הקפיצה הקטנה לחוף הים בנסיעה קצרה ולעתים רבות בספונטניות. למנוחה ולניקוי הראש לאחר יום עבודה, לטיול עם המשפחה ואף לבילוי רגוע בבוקר יום שבת.

פרוייקטי הבנייה הרבים בחדרה, מובילים להעלאת היצע הדירות למכירה ליד הים ולהגדלה מגוון הדירות המוצעות. כל מי שהים הנו חלק בלתי נפרד מחייו אך אינו מעוניין לפשוט את הרגל לשם כך, יוכל לחקור את מרחבי המגורים הפרושים בעיר ולבחור את הדירה המתאימה ביותר עבורו .

למה כדאי להשקיע בדירה בחדרה?

העיר ממוקמת באופן אסטרטגי בין שתי ערים מרכזיות בארץ. חיפה ותל אביב. יש לה מספר דרכי תחבורה נגישות לכבישי 2, 4, 65 כמו גם בעל תחנת רכבת פעילה ושמחברת את העיר לבנימינה, חיפה, תל אביב ושאר תחנות הביניים. הגישה הזו מאפשרת לעובדים באזורים אלו להגיע ולחזור לביתם באופן קל ומבלי להתקע בפקקים הידועים בכבישים הללו.

לעיר יש מתחמי קניות גדולים מכל הכיוונים. מרכזי בריאות המעניקים טיפול רפואי מבלי שיש צורך ליסוע לערים אחרות. כמו גם, בית החולים הלל יפה הנמצא בפאתי העיר. ישנו מרכז תרבות וספריות כמו גם מספר בתי ספר וגנים הפרוסים לנוחות תושבי העיר.

כאשר נתבונן בעלויות המחייה, הן נמוכות מהמחייה בערים הגדולות מבלי לפגוע בשירותים ובאיכות החיים. השכירות הממוצעת לדירה בחדרה היה בטווח  2,700 – 3,000 ש“ח וניתן לראות גדילה הדרגתית יציבה לאורך השנים האחרונות בתשואה על נכסים בעיר.

העיר בתחילת דרכה להפיכתה לעיר יציבה וכלכלית. היא מתפתחת ומתרחבת, והתושבים רק מתחילים להכיר את הפוטנציאל הרב הטמון בה כמו גם תושבי חוץ המבקשים לקנות דירות במרחב זה. העיר יכולה להעניק איכות חיים לאלו אשר עובדים באזורים כמו קיסריה, פרדס חנה ואף נתניה או לאלו אשר עובדים באזורים רחוקים יותר כמו רעננה, כפר סבא, חיפה ועוד.

כאשר מחפשים אחר דירה לקנייה, אסור לפסוח על חדרה. מדובר על השקעה שתהיה בעל ערך רב לאורך הזמן.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
סיגריה אלקטרונית
בלוג
הטרנדים הפופולריים ביותר בעולם הסיגריות האלקטרוניות – 2023

שוק הסיגריות האלקטרוניות ממשיך לצמוח בקצב מהיר, כאשר יותר ויותר אנשים בוחרים להחליף את העישון המסורתי בפתרון בריא יותר. בשנת 2023, ניתן לראות מספר טרנדים פופולריים בעולם הסיגריות האלקטרוניות, אשר צפויים להמשיך ולהתפתח בשנים הקרובות.

עיסוי
בלוג
להתפנק באושר: חווית עיסוי מפנקת בחדרה

האם אתה זקוק לקצת הרפיה והתחדשות? אל תחפשו רחוק יותר מחדרה, עיר ציורית בישראל המציעה שפע של חוויות עיסוי מפנקות. בין אם אתם מחפשים עיסוי גוף, עיסוי טנטרה או עיסוי פשוט להירגע, בחדרה יש הכל.

ביטוח נסיעות
בלוג
שיבות ביטוח הנסיעות לחול

אחת הסיבות המרכזיות לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל היא הצורך בכיסוי הוצאות רפואיות במקרים של אירועים בריאותיים בלתי צפויים. שהייה בבית חולים בחו"ל או קבלת טיפול רפואי מתמשך עלולות לעלות עשרות אלפי דולרים, סכום אסטרונומי שרוב הנוסעים אינם מסוגלים לממנו.