האם כדאי מתנה או אטרקציה ליום הולדת?

כאשר אתם עומדים להגיע ליום הולדת אתם מתלבטים האם כדאי לקנות מתנה או לערוך אטרקציה לכבוד יום ההולדת. כאשר לכל אחת מהאפשרויות הללו יש את היתרונות ואת החסרונות שלה, ולכן אתם צריכים לבחור את האפשרות הרלוונטית ביותר לאדם שעבורו אתם חוגגים.

עוד לפני שאתם מתחילים לכתוב ברכה ליום הולדת, אתם צריכים לחשוב כיצד היום הולדת הולכת להיראות. אנו ננסה להפוך את כל סימני השאלה לסימני קריאה, כך שתוכלו לדעת בדיוק מה לתכנן. השאיפה היא כמובן לכוון אתכם בדיוק אל האופציה שמתאימה לכם או לבן אדם שעבורו אתם חוגגים את יום ההולדת – כך תעשו בחירה שאתם שלמים איתה לגמרי.

עבור מי אתם חוגגים את יום ההולדת?

הדבר הראשון שאתם צריכים לבחון הוא האדם שעבורו אתם מתכננים את יום ההולדת. הרי אתם צריכים לדאוג כי החגיגה תהיה כזאת שמתאימה לאותו אדם, כך שהוא ירגיש שזה יום ההולדת שהוא תמיד רצה. אם מדובר על אדם שאוהב אטרקציות אז תוכלו לקחת אותו לאטרקציה ואם מדובר על אדם שאוהב מתנות אז תקנו לו מתנות.

מי הם האורחים שעומדים להגיע ליום ההולדת?

ברגע שאתם מזמינים אורחים ליום הולדת, אתם חייבים לדאוג שהם יצאו מרוצים – כי הם האורחים שלכם לכל דבר ועניין. לכן אם מדובר על ילדים קטנים, הם ככל הנראה יעדיפו לקבל מתנות כי זה הרבה יותר מדבר אליהם. מנגד אם מדובר על אנשים שהם יחסית בוגרים, ככל הנראה שהם יעדיפו לעשות אטראקציות משותפות ולא לקבל מתנות  שיהיו ככל הנראה פחות מרגשות.

freepik

תמיד ניתן לשלב בין שתי האופציות

אם אתם לא יודעים האם כדאי מתנה או אטרקציה ליום הולדת, תמיד תוכלו למצוא את הדרך לשלב בין שתיהם. כך שבסוף תעשו חגיגה של פעם בחיים, ותזכרו כי יום הולדת יש רק פעם אחת בכל שנה. אחרי שסיימתם לתכנן את החגיגה הטובה ביותר, תוכלו לפנות זמן על מנת לרשום ברכה ליום הולדת – תזכרו כי היא חייבת להיות ברכה מרגשת וכמה שיותר מיוחדת.

freepik
שתפו פוסט זה