הגורמים לכניסת מי גשמים מגג הבית

מי הגשמים נכנסים לבית דרך הגג בדרכים רבות. המים עלולים להיכנס לבית עקב נזילה בגג, עקב מרזב חסר או פגום, או עקב פגיעה בארובה.

מי גשמים עלולים לגרום לנזק לפנים הבית ואף להשפיע על בריאותכם. חשוב שתטפלו בכל נזילות בהקדם האפשרי.

גגות עשויים לרוב מחומרים שאינם אטומים למים. המשמעות היא שמי גשמים יכולים להיכנס לבית דרך הגג. המים עשויים להיכנס מהגג ואז לזרום מטה לחדרים אחרים או להתאסף בבריכה על הרצפה.

אחת הסיבות השכיחות ביותר להכנסת מי גשמים לבית היא כאשר המרזבים חסומים בעלים, לכלוך, זרדים או פסולת אחרת. יש לנקות את המרזבים באופן קבוע כדי למנוע את זה.

סיבה נוספת היא כאשר יש יותר מדי מים על הגג והם עולים על גדותיהם במורד הקירות ואל הבית שלך. זה יכול לקרות אם יש לך גג ישן או כזה שנפגע מסופות או רוחות חזקות.

הסיבה השכיחה ביותר להכנסת מי גשמים לבית היא נזילת מרזב. הסיבה לכך היא שמרזבים נועדו לאסוף מים מהגג ולהרחיק אותם מהבית. אם הם חסומים או פגומים, המים יעלו על גדותיהם ויבואו במגע עם הבית.

ניתן לפתור זאת על ידי התקנת מגן מרזבים במרזבים שלך כדי לשמור אותם נקיים מפסולת וסתימות.

הדרך הטובה ביותר למנוע כניסת מי גשמים לבית היא על ידי ביצוע זיפות גגות מקצועי עם חברה בעלת וותק וניסיון בתחום זיפות גגות.

מה כולל תהליך זיפות גגות

גגות משופעים ממגוון סיבות. אם גג משמש למשל כגינה, לרוב הוא מורם גבוה יותר מגג הבית. שיפוע הגג משפיע גם על כמה מים יזרמו ממנו וכמה שלג יצטבר עליו. מאמר זה יחקור את סוגי הגגות השונים ואת שיפועיהם.

שיפוע גג: שיפוע גג הוא השיפוע של פני השטח שלו מצד אחד למשנהו, מבוטא במעלות. ככל שהמגרש תלול יותר, כך ניתן להשיל יותר מים או שלג על ידי כוח הכבידה או פעולת הרוח.

מדרון רדוד עשוי להיות רצוי בנסיבות מסוימות מכיוון שהוא יכול להפחית את התנגדות הרוח ולהקל על פינוי השלג.

יריעות קירוי משמשות להגנה על הגג מפני שמש, גשם וגורמים אחרים. הם גם עוזרים במניעת דליפות. ניתן לחלק את תהליך התקנת הברזנט לשלושה שלבים:

1) ניקוי משטח הגג

2) התקנת הברזנט על הגג

3) אבטחתו באמצעות מסמרים או ברגים

יריעות קירוי (יריעות ביטומניות) משמשות להגנה על הגג מפני מזג האוויר וגורמים סביבתיים אחרים. הם עשויים בדרך כלל מויניל, פוליאסטר או פוליאתילן ומגיעים במגוון צבעים.

ניתן להתקין יריעות קירוי ביד או במכונה. כדי להתקין אותם ביד, תצטרך להשתמש בסולם ושמישהו יעזור לך להחזיק אותו במקום בזמן שאתה מותח אותו מעל הגג שלך. אם אתה מעדיף לא להשתמש בסולם, אז יש אפשרות להתקנתם עם מכונות שתוכננו במיוחד למשימה זו.

 

קרדיט תמונה: freepik
שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
פיטורים
בלוג
התפטרות ממקום העבודה וזכויות העובד

בבואכם להתפטר מעבודתכם, חשוב להבין את הזכויות שלכם כעובדים שכירים. התפטרות היא החלטה מרצון המאפשרת לך לעזוב את תפקידך הנוכחי מסיבות שונות, כגון צמיחה בקריירה, נסיבות אישיות או הזדמנות טובה יותר במקום אחר. עם זאת, חשוב לעשות זאת בצורה חוקית ומקצועית כדי להגן על זכויותיכם, לוודא שתקבלו את כל הזכויות המגיעות לכם מהמעסיק לפני העזיבה המיוחלת.

בלוג
יתרונותיו של זפת כחומר בידוד

ככל שמתקרב החורף, משמעות הבידוד הנכון מובנת יותר ויותר לאנשים. השאיפה לשמור על הסביבה הפנימית נוחה ויבשה תוך ריסון צריכת

ביגוד תרמי
בלוג
המדריך החיוני ללבוש תרמי: הישארו חמים בסגנון

ככל שהטמפרטורות יורדות, זה הופך להיות חיוני להגן על עצמנו מפני מזג האוויר הקר. ביגוד תרמי מספק את הפתרון המושלם בכך שהוא מציע בידוד וחום מבלי להתפשר על הסגנון. במאמר זה, נחקור את החשיבות של ביגוד תרמי, היתרונות העיקריים שלו, ונציג את "סהרה", מותג המשלב פונקציונליות ואופנה בקו הלבוש התרמי שלהם.

אייפון 12
בלוג
התכונות החדשניות של האייפון 12: החידושים האחרונים נחשפו!

כשהטכנולוגיה ממשיכה להתקדם בקצב חסר תקדים, אפל שוב העלתה את הרף עם מכשיר הדגל האחרון שלה – אייפון 12. עמוס בתכונות חדשניות ומערך של שיפורים, הסמארטפון הזה הוא מחליף משחקים בכל היבט. מיכולות המצלמה החזקות שלו ועד לשילוב החלק שלו עם המערכת האקולוגית iDigital, יש אינספור סיבות לכך שה-iPhone 12 הוא המכשיר האולטימטיבי עבור חובבי טכנולוגיה וחובבי אפל כאחד.