הדפסה על קנבס – מחיר זול לאיכות גבוהה

בשנים האחרונות מגלים ישראלים רבים את היתרונות של הדפסת תמונה על קנבס. מדובר בסוג בד ייחודי ואיכותי המעניק לכל תמונה נופך אומנותי ומרשים, וניתן להדפיס עליו בטכניקות שונות תמונות אישיות וממאגרי מידע שונים. חשוב לדעת כי כל חברה גובה עבור הדפסה על קנבס מחיר שונה, אולם באופן כללי מדובר בעלויות נוחות לכל כיס.

מה קובע את העלויות של תמונה על קנבס

בחברות כמו  הדפסה על קנבס PIC מוצעת במחירים שונים בהתאם למספר פרמטרים. ראשית, ברור שעלות ההזמנה הכוללת משתנה בהתאם למספר התמונות שמזמינים, אולם העלויות אינן בהכרח אחד לאחד. כך למשל, ייתכן מאוד שתקבלו הנחה בכמות של חמש תמונות כך שהמחיר פר תמונה יהיה זול יותר. עוד גורם שתמיד משפיע על העלות הינו גודל התמונות, כך שיש הבדל בין תמונות בגודל של 30 על 40 ס"מ לבין תמונות של 50 על 60 ס"מ וכן הלאה. מטבע הדברים ככל שהתמונה יותר גדולה כך גם עולה מחירה.

freepik

מלבד זאת, כל חברה מציעה עבור הדפסה על קנבס מחיר שונה בהתאם לשיקוליה הכלכליים, המבוססים בין היתר על המוניטין שלה, אזורי הפעילות, עלויות של חומרי גלם ועוד. לגבי חומרי הגלם, חשוב להבין כי האיכות והעמידות של תמונה על קנבס תלויה רבות בטיב הבד והצבעים, כמו גם בטכנולוגיה בה משתמשים. יש חברות המשתמשות בציוד וחומרים פחות איכותיים במטרה לחסוך בעלויות, והתוצאות בהתאם.

לכן, חשוב להיות צרכנים חכמים ולבצע השוואת מחירים. במידה ונתקלתם בהצעה נמוכה משמעותית מהטווח המקובל בשוק, ייתכן שהדבר מעיד על איכות ירודה של חומרים וציוד, לכן המשיכו בהתקשרות עם החברה בזהירות המתבקשת. מאידך, ייתכן שהמחיר הנמוך נובע דווקא ממבצעים שהחברה מציעה לרגל החגים, מתוך שאיפה למשוך לקוחות חדשים וכן הלאה, ואת המבצעים האלו בהחלט כדאי לנצל. לבסוף, יש לציין כי הדפסה על קנבס מחיר מבצע דרך אתרי אינטרנט נוטה להיות זולה יותר מאשר בחנויות הפיזיות. זאת מהסיבה שהחזקת אתר להזמנות אונליין הינה זולה יחסית לפעילות והניהול בחנות פיזית, והוזלת העלויות יכולה להתבטא גם במחיר המוצע לכם ברשת.

הדפסה על קנבס – מחיר שמצדיק את עצמו

בעבר, ציורים והדפסות על קנבס היו שמורים לבעלי האמצעים, עקב העלות הגבוהה של הבד ושל מלאכת האומנות. כיום, בזכות ההתפתחות הטכנולוגית התמונות מוצעות במחירים שווים לכל נפש, וכל משפחה יכולה להרשות לעצמה להדפיס תמונה של חבריה, מטיול בחו"ל, מאירוע חשוב וכן הלאה – על גבי הבד המצוין. התוצאה היא מרשימה ביותר: תמונה מתוחה על בד שקיבלה טוויסט אומנותי יפהפה, המשדרג את החלל בו התמונה ניצבת. באמצעות הדפסה זו ניתן להפוך כל צילום שיש לכם על הסמארטפון או המחשב (עדיף כמובן שיהיה באיכות טובה), לכדי תמונה מרהיבה ביופייה.

 

 

 

freepik

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים