הדפסת תמונה על חולצה – טיפים לבחירת התמונה הנכונה

מחפשים את התמונה הטובה ביותר שאותה תדפיסו על חולצה? החיפושים אחר התמונה האולטימטיבית יכולים להיות מאוד מייגעים, כאשר אתם תהיו מוכרחים לשים לב למספר רב של אלמנטים. אז למה אתם צריכים לשים לב כאשר אתם בוחרים את התמונה המושלמת? אנו נגלה לכם מהם הטיפים החשובים ביותר בעת קבלת ההחלטות.

אפילו אם אתם רוצים לבצע הדפסה על מוצרים בזול, חשוב מאוד שתקפידו על בחירת התמונה הנכונה. התמונה היא האלמנט שעושה את כל ההבדל, ואפילו עם הדפסה זולה היא יכולה לשנות את איכות ההדפסה כולה. לא מעט אנשים מגלים בדיעבד כי התמונה שאותה הם בחרו היא לא מספיק טובה, ותחושת התסכול מתחילה לכרסם בהם.

 

תבחרו תמונה שאתם אוהבים

תזכרו כי אי אפשר להחליף את התמונה כאשר היא מתחילה להימאס עליכם, ולכן אתם צריכים לבחור תמונה שאתם אוהבים. זה לא משנה אם אתם מחפשים הדפסת תמונה על חולצה או שמא אתם מחפשים כל מוצר אחר – חשוב שהתמונה תהיה כזאת שאתם אוהבים. ככל שתאהבו יותר את התמונה, כך תוכלו לדעת שאתם עושים בחירה נכונה – בחירה שלא תצטערו עליה כעבור זמן קצר במיוחד.

 

תבחרו תמונה באיכות מקסימאלית

אל תבחרו תמונה באיכות נמוכה, בטח לא אם מדובר על תמונה שצולמה דרך מכשיר ישן. ככל שהתמונה תהיה באיכות גבוהה יותר, כך היא תודפס טוב יותר על החולצה או על כל מוצר אחר. קחו בחשבון כי ההדפסה עצמה מורידה מעט מהאיכות של התמונה, ולכן אם התמונה לא תהיה באיכות גבוהה – האיכות שלה תרד עוד לאחר ההדפסה. לכן אפילו אם זה לוקח לכם זמן, תשתדלו לבחור את התמונה הכי איכותית שיש לכם.

 

תבחרו תמונה עם כמה שיותר רקע

בין אם מצאתם שירותי הדפסה על מוצרים בזול או ביוקר, קחו בחשבון כי אתם לא יכולים להגביל את מי שמדפיס לכם. לכן ההמלצה היא לבחור בתמונה שיש לה כמה שיותר רקע, כך מי שידפיס את התמונה יוכל לשחק איתה כך שהיא תשב כמו שצריך. האחריות שלכם היא מאוד משמעותית כאשר אתם שולחים תמונה להדפסה, ככל שיהיה יותר רקע בתמונה – כך תהיה פחות הגבלה בכל מה שקשור להדפסה.

 

בחרו תמונה כמה שיותר גדולה

הגודל של התמונה הוא עוד אלמנט שמראה עד כמה היא איכותית, וככל שהתמונה תהיה גדולה יותר – כך האיכות שלה תוכל להישמר. בכדי שתוכלו לשמור על הגודל של התמונה, מוטב שלא תשלחו אותה בוואטסאפ – האידיאל מבחינתכם יהיה לשלוח את התמונה דרך המייל. כך תוכלו להיות בטוחים כי אתם עושים כל מאמץ על מנת לשלוח את התמונה באיכות הגבוהה שלה, ואתם כמובן תקצרו על כך את הפירות – כאשר תקבלו הדפסה באיכות גבוהה במיוחד.

צילום:freepik
שתפו פוסט זה