קרדיט תמונה: freepik

הדרכת כיבוי אש – מה חשוב לדעת?

מה אתם באמת צריכים לדעת על החשיבות של הדרכת כיבוי אש? יכול להיות שהרבה מעבר למה שנדמה לכם. אף אחד לא ירצה למצוא את עצמו מתמודד עם שריפה בעסק. אך לצערנו מאוד יכול להיות כי שריפה תופיע ללא כל הכנה מוקדמת. פתאום תמצאו את עצמכם במצב שבו השריפה היא עובדה מוגמרת. הדרכה על ידי איש מקצוע מנוסה יכולה להיות הפתרון האולטימטיבי. אז מה אתם צריכים לדעת לפני שאתם מעבירים את כל העובדים הדרכה בתחום הזה?

 

מי צריך לעבור הדרכה בכיבוי אש?

כל עוד זה מתאפשר ההמלצה היא להעביר את כל העובדים הדרכה בתחום הזה. הרי אתם לא באמת יכולים לדעת איזה עובד יצטרך להתמודד עם השריפה כאשר היא פורצת. היא יכול להתרחש כאשר אף אחד מהעובדים הבכירים נמצאים במקום. לכן יהיה עליכם לדעת כי תמיד יהיו כמה עובדים שידעו מה נכון לעשות. יתרה מכך לא באמת תוכלו לדעת כיצד כל אחד מהעובדים יגיב כאשר פורצת שריפה. הכי טוב שיהיו כמה שיותר עובדים שידעו מה נכון לעשות בזמן אמת.

 

מי אמור להעביר את ההדרכה?

אף אחד מהעובדים בעסק ככל הנראה לא יהיה מוכשר להעביר הדרכה של כיבוי אש. לכן יהיה עליכם לחפש איש מקצוע שמנוסה בכל מה שקשור לתחום הזה. חברה שמתמחה בהעברה של הדרכות שונות בתחום הזה. היא כבר תדע מה היא צריכה ללמד את העובדים בעסק על מנת שיהיה אפשר לקצור את הפירות. חברה מקצועית תגיע עם הידע ועם הניסיון הדרוש כדי להעביר את כל הידע לכל העובדים.

 

מדע ההדרכה היא חובה לכל עסק?

שריפה עלולה להופיע בכל עסק, ולכן יהיה עליכם לבנות תוכנית מתאימה. תוכניות בטיחות אש יכולה למנוע מהעסק להסתבך עם כל מיני בעיות שונות. לכן ההדרכה היא בגדר חובה מבחינתכם. כך תוכלו לדעת כי העסק שלכם יהיה ערוך לכל תרחיש. לא תמצאו את עצמכם במצב שבו העסק שלכם לא מוכן לכל מקרה חירום. שריפה זה אחד ממקרי החירום שיהיה עליכם להיות ערוכים אליו.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים