הובלות קטנות בחדרה

הובלות קטנות בחדרה

 

כאשר מדברים על חדרה, מדברים על עיר במחוז חיפה, ששוכנת לה באזור הים התיכון. העיר למעשה הוקמה כמושבה על ידי אנשי העלייה הראשונה, לפני יותר ממאה שנה, והוכרזה כעיר רק לפי כמה עשרות שנים. הרצועה הראשונה שבין חוף הים המדובר, לכביש החוף – נקראת שכונת גבעת אולגה, בעוד שבחלק הצפוני של העיר נמצוא אזור התעשייה של חדרה. במערבה נמצאת תחנת הרכבת, אשר שוכנת בקרבת היער. ובצידה המערבי, ובסמוך לכביש 2, נמצא פארק נחל חדרה, ותחנות הכוח של אורון רבין. למזרח הכביש נמצאת שכונת חפציבה, ולידה פארק שמורת חפציבה. ואנחנו יכולים פשוט להמשיך לדבר על זה – אלא שכאשר מדברים על חדרה, מדברים על מה שיש בעיר, מה שנבנה לטובת האנשים, ועל האנשים שנמצאים בה.

על כן, יש חיים שוקקים במרכז תרבות ומחייה זה, וכאשר הם רוצים לעבור מנקודה א' לנקודה ב' בעיר, או מעבר לה – הם יכולים למעשה להשתמש בשירותי הובלות קטנות בחדרה. ראשית כל, מדוע ולמה דווקא הובלות קטנות, ולא כאלו הגדולות?

 

מדוע הובלות קטנות בחדרה?

ובכן, חדרה, מלכתחילה היא לא עיר רחבת היקף במיוחד. נכון לשנת 2019 התגוררו בה קצת פחות ממאה אלף איש, על פי הרשות הלמ"ס (וויקפדיה), ועל כן, אפשר שמלכתחילה יש פחות שטח לכסות. אך זו לא הסיבה האמיתית, לדעתנו – שיש עניין לאפשר הובלות קטנות בחדרה. הסיבה האמיתית, נגיד כאן, היא שיש מקרים בהם מתבקש להעביר כמות קטנה ומועטת יותר של תכולה. כלומר, באם מדובר באדם ללא ילדים, ללא שותפים, ללא אנשים נוספים בגפו – ואין לו רכוש רב – מדוע שייקח את אותה כמות משאבים, לטובת ענייני הובלה, שהיה לוקח לו הייתה לו משפחה, ותכולה מרובה? שכן, באם הוא עובר בגפו, ואין לו הרבה ציוד, ואולי הוא מבקש רק להעביר איזשהו אביזר חשמלי בודד – אפשר שכל מה שהוא מבקש זה להעביר מקרר, ספה, אולי ארון נחמד.

האם בשביל זה צריך משאית, ואף צוות רב של סבלים? כנראה שלא. ועל כן, מתאפשר שירות ההובלות הקטנות בחדרה, שמתאפיין הן ביכולת להעביר ציוד מינימלי (כלומר, בכמות מועטה יחסית), מנקודה א' לנקודה ב', והן ביכולת לשלם פחות עבור התענוג – שכן המוביל משקיע פחות משאבים כדי לאפשר אותו.

הדבר יכול להיות שימושי במיוחד עבור סטודנטים, שייתכן שמלכתחילה אין להם פריטים רבים להעביר – ובכך שירותי ההובלות מונגשים גם לצורך האינדיבידואלי שלהם עצמם, בעניין זה. באם רוצים לברר עוד על שירותי הובלות קטנות בחדרה, ניתן ליצור קשר עם הובלות מיכאל ובוריס, כיוון שיש להם אפשרות להציע סוג כזה של שירות. על כן, באם באמת יש רצון להעביר תכולה בכמות מועטה, ייתכן שהפתרון הרלוונטי יהא נא זה של הובלות קטנות, אך כמובן – זוהי רק אפשרות. זה הכל לבינתיים, תודה על קריאתך.

 

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים