היתרונות של עבודות סנפלינגROPE PARTNERS

 

 

הבניה המודרנית, מתאפיינת בבניה רוויה של רבי קומות. אם בעבר בית ממוצע היה בגובה 4 קומות, הרי שכיום, כמעט לא משתלם לקבלן לבנות, היכן שמתאפשר, בית בן פחות מ-16 קומות. כאשר הבניה מתבצע לגבוה, הרי שנדרש להרבה עבודות של בניה, שיפוץ וניקיון, לאורך שטח הפנים העצום, גם בגבהים, של החלק החיצוני של הבית. כאן נכנסה מהפכת עבודות הסנפלינג לידי ביטוי.

למה לא פיגומים?

פיגומים הם בהחלט כלי יעיל כדי לעבוד בו על הגובה, אך הם לוקים בחסרונות רבים. קודם כל, הם הרבה פחות בטוחים עבור העובדים שבהם ויעידו על כך התאונות הבלתי נגמרות באתרי הבניה. מעבר לכך, הפיגומים גם אינם יעילים עבור העבודה עצמה. במקרים רבים, העבודות ידרשו בקומות העליונות ולא נוכל לבנות פיגומים בכל רגע, לגבהים מטורפים שכאלו. כלל, פיגומים טובים לבניה, שנערכת תקופה ארוכה ולכן משתלם לבנות פיגומים כמעט קבועים ומשמעותיים. אך מה יקרה עם נפל אריח או יש לבצע איטום באזור ממוקד בקיר בודד? זו הרי עבודה של שעה-שעתיים, מקסימום יום. האם נקים לצורך כך פיגומים?

עבודות סנפלינג- יתרונות

לעבודות סנפלינג  עם חברת  ROPE PARTNERS המתרחשות בגובה, יש לעומת זאת מגוון רחב של יתרונות. היא מאפשרת לנו נגישות לכל מקום וגמישות מרבית. הנגישות מתבטאת ביכולת להגיע לכל מקום על פני הבניין, גם בקומות הגבוהות ביותר. הגמישות מתבטאת בעובדה שניתן לבצע כל עבודה באמצעות אדם מיומן הנמצא על מתקן או קשור בסנפלינג. הגמישות גם מאפשרת לבצע את עבודות סנפלינג בכל רגע נתון שנרצה, בלי להתחשב באישורי בניה של פיגומים או נטרול הסביבה.

עבודות סנפלינג יכולות לגעת במגוון רחב של תחומים. בין השאר ניתן לבצע דרכם עבודות איטום חיצוניות, מכל הסוגים, עבודות צבע, הדבקה או החלפה של אריחים, עבודות זגגות, ניקיון, התקנת אביזרים חיצוניים כמו שלטים, יחידות מיזוג, מרזבים ותשתיות חשמל, מים ותקשורת ועוד ועוד.

 

בחרו במקצוענים

עבודות סנפלינג הן עניין של מקצוענים. הסיבה לכך היא בראש ובראשונה נושא הבטיחות. חברה שאינה מקצועית, לא תפעל על פי הכללים המחמירים ותסכן את עובדיה ואת הסביבה (וכן, גם אתכם, הן במישור הפיזי והן במישור המשפטי). עובד סנפלינג חייב לעבור הכשרה לעבודות בגובה ועל החברה לוודא זאת. הסיבה השנייה, היא איכות הציוד ומיומנות העובדים עצמם. יתכן מאוד שעובד הסנפלינג מיומן בשרברבות אך אין לו כל ידע בנושא איטום. חברות אמינות ואיכותיות, מחזיקות בארסנל אנשי מקצוע רב תחומיים, המיומנים במגוון עבודות בגובה.

עבודות סנפלינג חסכוניות

עבודות סנפלינג, בייחוד בתחום האחזקה, השיפוץ והניקיון הם גם חסכוניות, בעיקר בשל העובדה כי הן חוסכות את הלוגיסטיקה העצומה של הפיגומים וכי הן מאפשרות עבודה זמינה תמיד ובעיקר ממוקדת ומהירה. אך כאמור, אסור לנו לחסוך עוד יותר, בוודאי לא חיסכון שיעלה לנו במחיר יקר של חיי אדם. בחרו בחברה מיומנת, בקשו ממנה תכנון של פעולותיה והאישורים ההכרחיים שהם נושאים והיא תבצע לכם עבודות איכותיות, יעילות ומענה לכל צורך.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים