המוזיאונים הכי חשובים בעולם שחייבים לבקר בהם

רוב האנשים שטסים לחו"ל עושים זאת על מנת לראות נופים ולעשות קניות. אך מה עם קצב תרבות? בסופו של יום ברחבי אירופה תוכלו למצוא מדינות עם תרבות עשירה. המקום האידיאלי שבו תוכלו להיחשף לתרבות הוא המוזיאונים השונים, שתוכלו למצוא בכל מדינה באירופה. אז מהם המוזיאונים הכי חשובים בעולם שאתם מוכרחים לבקר בהם? עשינו לכם רשימה של מוזיאונים שהם בגדר חובה. כל מה שנותר לכם לעשות זה לבחור את המוזיאון שנמצא במדינה שאליה אתם טסים.

 

מוזיאון הלובר – פריז, צרפת

אפשר לדבר על לא מעט מוזיאונים שונים ברחבי אירופה וברחבי העולם. אך ללא ספק המוזיאון הכי מפורסם הוא מוזיאון הלובר שנמצא בפריז שבצרפת. הסיבה שהמוזיאון הפך להיות מפורסם היא בשל הימצאותה של המונה ליזה. המונה ליזה היא אחת מהתמונות הכי מפורסמות בעולם, תמונה שכל ילד בוודאי מכיר. אך תוכלו למצוא עוד לא מעט פריטי אומנות מיוחדים בתוך המוזיאון עצמו.

 

מוזיאון נאסיונאל דל פראדו – מדריד, ספרד

עוד מדינה שמגיעים אליה לא מעט ישראלים בכל שנה היא ספרד. מדריד עיר הבירה של ספרד מושכת אליה ישראלים מסיבות שונות. מוזיאון נאסיונאל דל פראדו שהוא המוזיאון הגדול במדינה יכול להיות בהחלט הסיבה לכך. במוזיאון עצמו תוכלו למצוא אוספי אומנות עשירים מאוד, בין העשירים ביותר באירופה. פריטי אומנות מדהימים שנאספו מהמאה ה-14 עד המאה ה-19.

 

המוזיאון הבריטי – לונדון, בריטניה

יצא לכם לבקר לאחרונה בלונדון? תפנו לכם כמה שעות על מנת שתוכלו לבקר במוזיאון הבריטי. ללא ספק אחד מהמוזיאונים הכי מרשימים באירופה או בעולם כולו. מה גורם למוזיאון הזה להיות מקום חובה לכל מי שמגיע ללונדון? את המוזיאון פוקדים בכל שנה למעלה משישה מיליון אנשים. המוזיאון הוא מגדולים בעולם, ותוכלו למצוא בו פריטי אומנות רבים. במשך שעות ארוכות תוכלו להסתובב במוזיאון, ולמצוא אחר פריטי אומנות שיגרמו לכם להיות פעורי פה.

 

מוזיאוני הוותיקן ברומא – רומא, איטליה

המוזיאון האחרון שנרצה לדבר עליו הם בעצם מוזיאוני הוותיקן ברומא. הוותיקן היא אחת מהערים המיוחדות בעולם, העיר שבה מתגורר האפיפיור. כל מי שמבקר ברומא חייב לבקר גם בוותיקן על מנת להבין בדיוק במה מדובר. המוזיאון עצמו שונה מכך שהוא מכיל בתוכו אוספי אומנות הקשורים לכנסייה הקתולית. גם יהודים הדוקים יכולים למצוא את עצמם מתרשמים מהמוזיאון. ללא ספק מדובר על מקום שהוא חוויה לכל חובב אומנות ללא קשר לדתו.  

קרדיט תמונה: freepik
שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email