הסלולארי עושה בעיות? כך תמצאו את מעבדת הסלולאר הטובה בחדרה

מאת לירון תמם – אתר www.t.co.il

אין ישראלי שלא מחזיק, לפחות, מכשיר סלולר אחד. רבים מחזיקים שני מכשירים, אחד לעבודה ואחד למשפחה או לדברים אישיים. היום מכשיר סלולר הוא הרבה יותר ממכשיר בו אנחנו משתמשים לצורך הוצאה וקבלת שיחות או הודעות. אנחנו משתמשים בו לצרכים שונים ורבים, החל מצפייה בסרטים וכלה בקניות מוצרים שונים.

לכן, אם המכשיר שלנו מתקלקל או נשבר, אנחנו לא נמתין זמן רב עד שניקח אותו אל מעבדת סלולר קרובה ונבקש שיתקנו אותו. לשמחתנו, אנחנו יכולים למצוא מעבדות סלולר בכל הארץ אשר מטפלות בכל סוגי המכשירים, בין אם מדובר במכשירי אפל, אנדרואיד, מכשירים של חברות שונות ודגמים שונים.

לפני שאנחנו ממהרים לבחור מעבדת סלולר בחדרה, תל אביב או בכל יישוב אחר, עלינו לשאול את עצמנו שתי שאלות: הראשונה, אילו שירותים אנחנו יכולים לקבל במעבדה, והשנייה, מה עלינו לבדוק לפני שנפנה אל מעבדה כזו או אחת. כפי שניתן להניח, יש לא מעט שירותים שהמעבדות השונות יכולות לבצע עבורנו, וכן יש לא מעט דברים שאנחנו צריכים לבחון, על מנת שנוכל להיות בטוחים שאכן אנחנו מקבלים את השירות הטוב ביותר.

אילו שירותים נקבל במעבדת סלולר

בעיקרון, מעבדת סלולר מתעסקת בכל מה שקשור למכשיר, מהדברים הקטנים ביותר ועד לדברים המורכבים ביותר.

כלומר, במעבדה אנחנו נוכל לקבל שירותים שקשורים לתיקון חומרה במידת הצורך, החלפת מקשים, החלפת מסך, כל מה שמתקשר לחלקים השונים בתוך המכשיר עצמו וכן לחלקים חיצוניים שלו. מעבר לכך, במעבדה גם יספקו לנו שורה של שירותים לגבי התוכנה של המכשיר. למשל, עדכון תוכנה, פרמוט והתקנה מחדש, הורדת אפליקציות למי שמתקשה, העברת נתונים ממכשירים אחרים, גיבוי ועוד.

חשוב להבהיר, בעיקרון אחרי שרוכשים מכשיר, אפשר לעשות הכל לבד מבחינת תוכנה וחומר, אם מבינים בזה. כל מה שצריך לעשות, זה לשים כרטיס סים, להתחבר לרשת ולהשתמש בחשבון (בין אם זה חשבון גוגל או חשבון אפל). הסיבה לכך היא, שכל החומר קיים בשרתי החברה וברגע שאנחנו מתחברים לחשבון שלנו, הכל כבר עובר אוטומטית למכשיר. היום גם אפשר להשתמש בתוכנות מובנות, אשר מעבירות חומרים ממכשירים אחרים אל המכשיר החדש.

בכל מקרה, העבודות העיקריות של מעבדות סלולר מתייחסות לכל ההיבט של תיקון והחלפה של רכיבים פנימיים. בהיבט זה חשוב לציין, מוטב לבדוק את העלויות של התיקון לפני שמחליטים אם לבצע אותו. יש מקרים בהם עדיף לרכוש מכשיר חדש ולא לתקן את המכשיר הישן.

מה צריך לבדוק לפני שבוחרים לאיזו מעבדה לפנות?

ישנם פרמטרים בסיסיים על פיהם נחליט לאיזו מעבדה נפנה. למשל, פרמטרים של מקצועיות, ניסיון, זמינות, דייקנות. דברים שהם על פניו מאוד כלליים אך חיוניים. אנחנו לא נרצה לפנות אל מעבדה שתספק לנו שירות לא מקצועי, שירות שלא עומד בדרישות של לוח הזמנים שלנו.

מה שכן, אנחנו צריכים לבדוק, האם המעבדה יכולה לאסוף מאיתנו את המכשיר ולהחזיר לנו אותו בסיום הטיפול, אם היא יכולה לספק לנו מכשיר חלופי, במידה ומדובר בבעיה משמעותית שייקח זמן עד שנטפל בה, וכן, חשוב לבדוק האם המעבדה מספקת לנו אחריות על הטיפול ועל הרכיבים החדשים במכשיר.

מעבר לכך, רצוי לבדוק האם מדובר במעבדה שעובדת עם יבואן רשמי בשביל שאנחנו נוכל לקבל את השירות הטוב ביותר, לא רק בזמן התיקון אלא גם לאחר מכן. צריך לומר, יש מקרים בהם נוכל לפנות אל המעבדה של החברה ויש מקרים בהם נוכל להסתפק במעבדות סלולר שעובדות עם היבואן באופן רשמי.

 

 

business-hand-with-mobile-phone_1232-4881
שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
ביטוח רכב
בלוג
טיפים לבחירת ביטוח לרכב

כשזה מגיע לשמירה על הרכב שלך ועל עצמך על הכביש, ביטוח הרכב הנכון הוא בעל חשיבות עליונה. עם שפע של אפשרויות ביטוח רכב זמינות, בחירת הפוליסה המתאימה ביותר יכולה להיות משימה מאתגרת. כדי לסייע לך בקבלת החלטה מושכלת ובביצוע השוואת ביטוח רכב חלקה, הנה כמה טיפים חשובים שכדאי לקחת בחשבון.

טכנולוגיה
בלוג
פיתוח אב טיפוס כיצד למקסם את הפוטנציאל של המוצר שלך

כל מוצר פורץ דרך מתחיל כניצוץ של דמיון – חזון לחולל מהפכה בשוק או לפשט את החיים כפי שאנו מכירים אותם. עם זאת, הפיכת הניצוץ הזה למוצר מוחשי ומוצלח היא אמנות, המעוגנת במדע פיתוח האב-טיפוס. עם כל אב טיפוס, היוצרים מתקרבים לשלמות; זיהוי מלכודות, מתן מענה לצרכי משתמש בלתי צפויים ויצירת נישה בנוף תחרותי.

טכנולוגיה
בלוג
פיתוח אב טיפוס כיצד למקסם את הפוטנציאל של המוצר שלך

כל מוצר פורץ דרך מתחיל כניצוץ של דמיון – חזון לחולל מהפכה בשוק או לפשט את החיים כפי שאנו מכירים אותם. עם זאת, הפיכת הניצוץ הזה למוצר מוחשי ומוצלח היא אמנות, המעוגנת במדע פיתוח האב-טיפוס. עם כל אב טיפוס, היוצרים מתקרבים לשלמות; זיהוי מלכודות, מתן מענה לצרכי משתמש בלתי צפויים ויצירת נישה בנוף תחרותי.

תזונה
בלוג
לב בריא: העצמת חדרה באמצעות מודעות ללחץ דם

חדרה, קהילה תוססת בישראל, נוקטת בצעדים יזומים לקידום בריאות הלב ומאבק בשכיחות העולה של לחץ דם גבוה. עם התמקדות במודעות וחינוך, פרויקטים קהילתיים מעצימים אנשים להבין את החשיבות של שמירה על רמות לחץ דם בריאות. מאמר זה בוחן אסטרטגיות ויוזמות שונות שמטרתן להוריד את לחץ הדם באופן טבעי ומידי באמצעות שינויים באורח החיים ושינויים תזונתיים.