הקורקינטים החשמליים הם הטרנד האחרון בעולם התחבורה

קורקינט חשמלי ריידר הוא קורקינט חשמלי שניתן לשכור במנוי. אתה יכול להשתמש בו כדי להתנייד בעיר, ואתה לא צריך לדאוג לגבי תנועה או חניה.

זוהי דרך נוחה לנסוע מבלי לדאוג לתנועה או חניה, והיא גם ידידותית לסביבה!

קורקינט חשמלי הוא רכב דו-גלגלי המופעל על ידי מנוע חשמלי. ככלל, הרכב מופעל על ידי רוכב עם רגליו על הקרקע וידיו על הכידון. עם זאת, על דגמים מסוימים ניתן לרכוב ללא צורך להניח את הרגליים על הקרקע.

הקורקינט החשמלי הראשון הומצא בשנת 1890 על ידי ממציא צרפתי בשם JAR Delamare-Deboutteville והיה לו טווח של קצת יותר מ-20 מייל (32 ק"מ). רק בשנת 2000 ראינו התפתחויות משמעותיות יותר עם הצגת סוללות ליתיום-יון שהגדילו את חיי הסוללה ואפשרו זמן טעינה מהיר יותר.

בשנים האחרונות חלה עלייה בביקוש לקורקינטים חשמליים בשל נוחותם וקלות השימוש בהם וכן עלות העלות שלהם בהשוואה למכוניות או אופנועים.

קורקינטים חשמליים הם דרך מצוינת להתנייד בעיר. הם מהנים, ידידותיים לסביבה וקלים לשימוש.

ריידר היא חברת קטנועים חשמליים המציעה מגוון קטנועים לשימושים שונים. החברה פועלת מאז 2011 וגדלה עם השנים על ידי הצעת מוצרים איכותיים במחירים נוחים. Rider מחויבת לספק את שירות הלקוחות הטוב ביותר האפשרי עם הצוות הידידותי ותוכנית האחריות המצוינת.

הקורקינט החשמלי הוא מכשיר תחבורה פופולרי שכן הוא ידידותי לסביבה וניתן להשתמש בו כדי להתנייד בעיר.

קורקינטים חשמליים משמשים לרוב נוסעים שרוצים לנסוע למרחקים קצרים. הם משמשים לעתים קרובות גם על ידי אנשים שרוצים לחסוך כסף על דלק או להחנות את הרכבים שלהם בעיר ללא מכוניות.

רוכב טיפוסי הוא בן דור המילניום. הרוכב הממוצע הוא מתחת לגיל 34. הרוכב הטיפוסי גר בעיר ויש לו תואר אקדמי. הרוכבים משתמשים בקורקינטים שלהם לבילוי, נסיעה לעבודה וסידורים.

הרוכבים משתמשים לא רק בקורקינטים החשמליים שלהם לבילוי או נסיעה לעבודה, אלא גם לביצוע סידורים או נסיעות מהירות.

הקורקינט החשמלי הוא צורת תחבורה חדשה שצוברת פופולריות בארה"ב. זהו רכב דו-גלגלי המופעל על סוללות שיכול לשאת עד 200 פאונד עם טווח של 15 מיילים בטעינה אחת. הקטנועים זמינים לרכישה באינטרנט ובאמצעות קמעונאים שונים.

בארה"ב, אין תקנות להפעלת קורקינט חשמלי בכבישים ציבוריים, אך בערים רבות יש הגבלות על היכן ניתן לרכוב עליהם וכמה מהר הם יכולים לנסוע. בחלק מהערים יש גם פקודות נגד רכיבה עליהן על מדרכות או שבילי אופניים.

קורקינט חשמלי רוכב הוא רכב חשמלי קטן שניתן להשתמש בו לנסיעות למרחקים קצרים.

המשתמש נדרש לחבוש קסדה ולמלא אחר אותם כללים כמו רוכבי אופניים.

קורקינטים חשמליים נמצאים בשימוש בארה"ב כבר זמן מה והופכים פופולריים יותר ויותר במדינות אחרות.

רוכבים הם קורקינטים חשמליים שתוכננו לשמש אנשים בני 18 ומעלה. הם קלים לשימוש ויכולים להגיע עד 15 מייל לשעה. ניתן לרכוב על הקטנועים בפנים ובחוץ והם מגיעים עם סוללה שמספיקה ל-16 קילומטרים.

הרוכב הינו קורקינט חשמלי המיועד לרוכבים בני 18 ומעלה. הרוכבים יכולים להגיע עד 15 מייל לשעה, וניתן לרכוב על הקטנועים גם בפנים וגם בחוץ, עם חיי סוללה של 16 מייל בטעינה אחת.

קורקינטים חשמליים של Rider הם דרך חדשה וחדשנית לתחבורה. הם ידידותיים לסביבה וניתן להשתמש בהם בדרכים רבות ושונות.

הקורקינט החשמלי הוא דרך נוחה להתנייד, במיוחד עבור סטודנטים או אנשים שלא רוצים להוציא הרבה כסף על דלק. אתה יכול להשתמש בהם כדי להגיע מנקודה A לנקודה B, או שאתה יכול להשתמש בהם כצורת תחבורה מהנה לנסיעה היומית שלך.

קורקינטים חשמליים מגיעים עם יתרונות רבים שהופכים אותם לשווים את ההשקעה. קורקינטים חשמליים של Rider קלים לטעינה ולתחזוקה, יש להם עלות בעלות נמוכה, הם ידידותיים לסביבה, והם מספקים צורת תחבורה חלופית במחיר סביר לכולם.

הקורקינט החשמלי הוא צורת תחבורה חדשה שהולכת וגדלה בפופולריות.

רוכבי קורקינט חשמלי יכולים כעת ליהנות מהנוחות ומהיתרונות של רכיבה על קורקינט חשמלי, ללא הטרחה שבבעלותו. שירותים אלו מתאימים לאנשים שרוצים להגיע במהירות מנקודה א' לנקודה ב' מבלי לדאוג לגבי חניה או מחירי דלק.

Rider הוא סטארטאפ חדש שיצר קורקינט חשמלי. החברה הוקמה על ידי שני חברים מהאוניברסיטה. הם עובדים על המוצר כבר יותר משנתיים וסוף סוף הם מוכנים להשיק אותו לציבור.

החברה מאמינה שהמוצר שלהם יוכל לפתור רבות מהבעיות שאנשים מתמודדים איתם בנסיעה לעבודה. הם מקווים שבעתיד אנשים יוכלו להשתמש בקטנועים שלהם במקום במכוניות או בתחבורה ציבורית.

Rider היא חברה המספקת דרך חדשה של תחבורה לאנשים. קורקינטים חשמליים אלו קלים לשימוש וניתן להחנות אותם בכל מקום. הבעיה היחידה היא המחיר.

המחיר של קורקינטים חשמליים אלו הוא אחד הטיעונים העיקריים נגדם מכיוון שהם אינם נוחים לכל אחד, אך הם יכולים לחסוך לכם כסף בטווח הארוך אם תיסעו בהם במקום לקחת מונית או אובר כל הזמן.

שתפו פוסט זה