השכרת גנרטור וציוד שאתם צריכים לפרויקט או אירוע זמני

השכרת גנרטור וציוד שאתם צריכים לפרויקט או אירוע זמני

כולנו מכירים את הרגע הזה בו חסר לנו משהו. כשאנחנו צריכים ציוד זה או אחר אבל ליום אחד או מספר ימים בלבד. עכשיו, בימי הקורונה, אנחנו יוצאים החוצה יותר, מנסים לבלות בשטח ולא פעם זקוקים לציוד מתאים שהופך את השהות בחוץ לנוחה הרבה יותר.

שירותי השכרת ציוד כמו השכרת גנרטורים יכולים להקל עלינו בין אם אנחנו מבצעים פרויקט בשטח ובין אם אנחנו מקיימים אירוע. הרעיון שעומד מאחורי ההשכרה פשוט ואומר כי מה שלא נצטרך גם בעוד מספר ימים לא צריך לקנות. ההשכרה יכולה לכלול גם הובלה של הציוד הנבחר לשטח, עזרה והדרכה בתפעול וסיוע בכל שאלה בזמן אמת.

גנרטור הוא אחד המכשירים אשר הופכים את השהות בחוץ לפשוטה יותר. הוא נקודת חשמל זמינה במקום בו אין חשמל ובעזרתו אפשר לבצע פרויקטים בשטח או לקיים אירועים שונים ומגוונים. ישנם שלל גנרטורים השונים זה מזה בעוצמתם ובזמן שהם יכולים לעבוד. כדי לבחור את האחד המתאים לאירוע רצוי לפנות לחברה המתמחה בתחום שתעזור בהתאמה אישית, הובלת הגנרטור (אם יש צורך) ומתן הוראות הפעלה.

במה צריך להתחשב בעת בחירת הגנרטור?

כל אירוע הוא שונה ולכן הציוד שישמש אותו גם הוא שונה. ישנם שלל גנרטורים ובחירה של האחד הנכון תקבע האם האירוע או הפרויקט ילך כהלכה או עם בעיות. לפני ההשכרה כדאי לענות על מספר שאלות וזאת כדי להבין את הצרכים האמיתיים. שאלה ראשונה שיש לשאול היא כמה זמן הגנרטור צריך לעבוד. ככל שהוא צריך לעבוד יותר זמן חשוב שהוא יהיה בעל מיכל גדול יותר של דלק. כמובן, אפשר לתדלק את הגנרטור במהלך האירוע או הפרויקט אך אם מדובר על אירוע של מספר שעות אין כל סיבה לעשות זאת אלא פשוט לבחור במתקן המתאים.

שאלה נוספת שחייבת לעלות היא למה ישמש הגנרטור. ישנו הבדל בין אחד שצריך להדליק מספר מנורות לבין אחד שצריך לתת כוח לכלי עבודה. ככל שישנם יותר מכשירים וככל שהם עוצמתיים יותר כך יש לדאוג לגנרטור מתאים. את החישוב אפשר לבצע לבד או בפניה לחברת סאונדשיין אשר מתמחה בהשכרת ציוד לאירועים ובגנרטורים.

תמיד מומלץ להעדיף גנרטור עם יותר כוח

באופן כללי, אף פעם לא מומלץ לקחת גנרטור קטן מדי או אחד שמתאים בדיוק לצרכים שהוגדרו. הסיבה לכך היא שתמיד יכול להיות שנגלה בשטח שאנחנו צריכים עוד כוח או לחבר עוד מכשיר לחשמל. גנרטור חזק לא ישפיע על מכשיר אחד יחיד אך גנרטור חלש לא יוכל לשמש למספר מכשירים בו זמנית. מכאן אפשר להבין כי כלל המפתח אומר שלא לוקחים סיכון ותמיד עדיף לקחת מכשיר עוצמתי יותר.

החשש היחיד מגנרטור עוצמתי מדי הוא הרעש שעלול להיות במקום. לכן, אם מתקיים אירוע במקום קטן בטבע יש לשתף את חברת ההשכרה ולשאול אותה גם לגבי נושא זה. כיוון שקיימות אפשרויות שונות ושלל גנרטורים כל אירוע יכול להתקיים באופן המושלם.

קניה מול השכרת גנרטור

כל אחד מאיתנו יכול לגשת ולקנות גנרטור. אם אנחנו מתכוונים לקיים פרויקט כמו בניה בשטח יכול להיות שיהיה הרבה יותר חכם לקנות גנרטור שיהיה שלנו ולא נצטרך להחזיר אותו. אפשרות ההשכרה עומדת לרשותנו כשאנחנו זקוקים לשירות מדי פעם או באופן חד פעמי, בדרך כלל ליום או מספר ימים בודדים ואז הפער בין התשלום להשכרה לבין הקניה משמעותי לטובת ההשכרה.

שירותי ההשכרה מאפשרים לא רק ליהנות ממכשירים איכותיים אלא ליווי מלא של אנשי מקצוע לאורך כל הדרך, קבלת הסבר על הפעלת הגנרטור, מענה על שאלות ובמידת הצורך גם שינוע המכשיר אלינו ובחזרה. בחברת סאונדשיין מספקים שירותי השכרת גנרטור וציוד לאירועים כך שאנחנו יכולים להיות רגועים שכל מה שאנו זקוקים לו נמצא תחת קורת גג אחת.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים