השכרת מחפרון בחדרה

יש שמתבלבלים בין מחפרון ובין מיני מחפרון ויש אחרים שמתבלבלים בין מחפרון ובין טרקטור, אז רק לצורך סנכרון, מחפרון הוא אותו כלי צהוב בעל כף קדמית רחבה וזרוע חפירה אחורית צרה, הכלי שרבים קוראים לו קאטרפילר. למעשה, מדובר בכלי העבודה השימושי ביותר בכל פרויקט בנייה, עבודות עפר ויישור שטח, פרויקטים של תשתיות וכדומה. המחפרון הוא למעשה כלי מאוד ורסטילי בעל עבירות גבוהה וכוח רב מאוד, המאפשר לבצע מגוון רחב של עבודות ומשימות באתרי עבודה. באמצעות המחפרון ניתן לבצע פינוי של ערימות עפר מהשטח, יישור ראשוני של פני השטח, פיזור עפר וחומרים אחרים, שינוע של חומרי גלם וציוד בתוך האתר וכמובן חפירה לעומק של מספר מטרים אל תוך הקרקע לצורך חפירת תעלות, עבודות תשתית, עבודות על יסודות מבנה ועוד.

אין צורך לקנות, אפשר לשכור

מחפרון הוא כלי עבודה יקר מאוד שעלותו יכולה להגיע למאות רבות של אלפי שקלים. קבלני בניין, קבלני תשתיות וקבלני עפר גדולים מקיימים פעילות המצדיקה רכישה של מחפרון, אך פרט להם לרוב אין כדאיות ברכישת מחפרון אם אין פה שימוש תדיר באופן יומיומי. במקרים אלה ניתן לשכור מחפרון לפי יום או שבוע, ואם אתם קבלנים המקיימים קשר עסקי עם עסק המציע שירותי השכרת מחפרון בחדרה, תוכלו לסגור גם הסכמים לטווח ארוך בעלויות השכרה נמוכות למדי לפי פרויקט.

לא רק מחפרון, גם נהג

שימו לב שכאשר אתם שוכרים מחפרון במסגרת שירותי השכרת מחפרון בחדרה, עליכם לוודא שיש לכם כיצד להוביל את המחפרון אל אתר העבודה ושיש גם מי שינהג אותו ויתפעל אותו עבורכם בשטח. הפעלת מחפרון דורשת רישיון והסמכה ייעודיים ולכן אם אין לכם את הרישיון וההסמכה הללו, יהיה עליכם לשכור גם מפעיל למחפרון במידה ואינכם מעסיקים אחד כזה. כמו כן, על אף שמחפרונים מורשים לנסוע על כבישים עירוניים מסוימים, בפועל לא תוכלו לנהוג את המחפרון ממקום ההשכרה ועד אתר העבודה, המה גם שמדובר בבזבוז אדיר של כסף על דלק וקילומטרז'. על כן, עליכם לארגן גם הובלה של המחפרון ולדאוג לכך מראש.

לפני שמשכירים

לפני שאתם פונים לגורם מקצועי המציע שירותי השכרת מחפרון בחדרה ומשכירים את המחפרון הנדרש לכם, חשוב מאוד שתתזמנו במדויק את העיתוי של ההשכרה בהתאם להתקדמות העבודה בשטח. ככלל, אתם רוצים להביא את המחפרון בדיוק החל מהרגע בו הוא נדרש לכם ועד לסיום העבודה שאתם מעוניינים לבצע באמצעותו. כל רגע שבו המחפרון יושב בצד ללא שימוש הוא בזבוז משווע של כסף. זה נכון גם כאשר המחפרון יושב למשך מספר שעות ללא כל פעילות, ונכון כפליים אם אתם שוכרים אותו יום או מספר ימים לפני שמתחיל השימוש בו בפועל. שימו לב לתזמון ההשכרה ואם אתם נעזרים בשירותי השכרת מחפרון בחדרה, שימו לב גם לעלויות וזמן ההובלה של המחפרון מנקודה לנקודה.

https://israel-earthworks.com/ עבודות עפר ישראל

https://www.caterpillar.com/ קטרפילר

https://www.caterpillar.com/
https://www.caterpillar.com/
https://israel-earthworks.com/

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים