השכרת מנוף סל

ברחבי הארץ אנחנו רואים אין ספור סוגים של מנופים שעושים למעננו שירותים חשובים. ככל שאנחנו מגיעים לגבהים בכל עניין – בנייה, מסחר, מחסנים, גידול עצים – אנחנו נדרשים למצוא דרכים מאוד בטוחות כדי לבצע דברים שאנחנו רגילים לעשות בעולם הפשוט של פעם. זה כולל גם את העבודה הפשוטה כל כך של ניקוי חלונות, למשל, שהייתה פעם קלה כל כך. כשיש בניינים כל כך מורכבים אדריכלית שאינם מאפשרי גישה מבפנים זה ברור למה אנחנו מתקשים לנקות כמו פעם.

בטיחות מעל הכל

מלבד הנוחות של גישה לכל מקום ולכל קומה, השכרת מנוף סל מאפשר לנו לעשות עבודות שונות בצורה בטוחה מאוד. בטיחות מחייבת צוותים שעובדים בגובה רב לעבור הסמכה ולקבל את ההכשרה המתאימה כדי לדעת מה לעשות. כך אנחנו יכולים למצוא מנופים שעושים היום כל דבר שפעם היינו מאלתרים בעזרת סולם, כמו אפילו החלפת מנורות ונורות בגובה רב בכל קרן רחוב. היום לא מסתפקים בפחות מבטיחות העובדים גם כשמדובר במפעילי מנוף שעליהם יש לשמור.

בטיחות המנוף עצמו

בשנים האחרונות יותר אנשים נחשפו לכך שמפעילים מנופים כמעט בכל מקום, רק משום שהיו תאונות או כמעט תאונות. אנחנו כבר יודעים שמנופים חובה לשכור ממקום אמין שגם שומר על התחזוקה ה

freepik

אותה ביותר. מקום כזה יכול להבטיח לכם השכרת מנוף סל תקין שאפשר לעשות אתו עבודות שונות מבלי שיהיו תאונות כלשהן. לכם זה מבטיח שתספקו ללקוח את השירות ששכר אתכם לעשות כמו שצריך, וזאת מבלי לפגוע באיש או לגרום נזק לרכוש.

מנופי סל לעזרת הרשות המקומית

כל רשות מקומית וכל יישוב מכיר את שלל העבודות שאפשר וצריך לעשות רק בעזרת מנוף סל שהוא תקין. אתם יכולים לראות את עובדי העירייה והרשות המקומית נמצאים בכל מקום כשהם מבצעים את מלאכתם. זה נעשה בדרך כלל מהסל שתלוי בראש המנוף ויכול לשאת עד ארבעה איש לפי הצורך ולפי העבודה שצריך לעשות. בדרך כלל מדובר בתחזוקה עירונית שמתאימה לכל ימות השנה אבל לא רק שם. זה יכול לשמש גם לצורך שיפוצים שונים של מבני ציבור.

מה עושים עם מנופי סל?

מלבד קבלני שיפוצים שנעזרים במנופי סל כדי לשפץ ולבנות, להחליף אלמנטים שונים ואפילו לבנות תוספות חיצוניות במקום לעבוד על פיגומים כשאין צורך בכך, יש גם עבודות תחזוקה. עובדי עירייה רגילים לגזום עצים לקראת החורף ולהרחיק ענפים מעמודי חשמל, להתקין גופי תאורה, לתלות דגלים ושלטים או להסיר אותם, לטפל בצמחייה, לנקות אלמנטים שונים.

עבודות עם מנופים

עבודות שונות שעושים עם מנופים יכולות להיות מהירות וזולות יותר, כמו להתקין מצלמות בכל מיני מקומות קבועים כשרוצים להבטיח מעקב, לצבוע קירות ואלמנטים בבניין או בעמודים ועוד, לתקן מזגנים מבחוץ או אפילו עבודות תשתית כמו חשמל וצנרת אינסטלציה כשזה מתאים. כשיש גם פריטים שקשה מדי להוריד במדרגות כשעוברים דירה, השכרת מנוף סל היא פתרון מעולה.

freepik
שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email