השכרת ציוד הגברה – פשוט יותר מכפי שדמיינתם

הפקת אירוע דורשת קבלת החלטות שונות ומגוונות. עליכם לדאוג למקום המתאים, ליצור את האווירה המושלמת וגם לדאוג שבמקום יהיה ציוד מתאים. כיסאות, שולחנות, תאורה הם חלק מהדברים שתצטרכו לחשוב עליהם וכך גם על השכרת ציוד הגברה.

היום כל אחד יכול לקיים אירוע קטן גם בחצר ולא רק באולמות אירועים מסודרים. שירותי השכרת ציוד לאירועים הופכים את ההתארגנות לקלה יותר מאי פעם. לצד הציוד חשוב שהשירות יהיה מקצועי וככל שהדבר נוגע לציוד ההגברה חשוב מאד לפנות רק למקום שמבין בתחום. התאמה לא נכונה של הרמקולים או הציוד תגרום לכך שתתקשו להפעיל את הציוד או שהוא לא יתאים לדרישות במהלך האירוע.

יחצ

תהליך בחירה ושימוש בציוד ההגברה

השכרת ציוד הגברה יכולה להיות פשוטה וקלה כשברור מה צריך לעשות. חשוב לדעת כי אתם לא חייבים להבין בתחום ולא חייבים להכיר את כל המושגים. צוות מקצועי שיעמוד לרשותכם יעזור לכם לבחור את הציוד וילווה אתכם לפי הצורך.

שלב ראשון – הבנת הצורך

לפני שתיגשו לשכור את ציוד ההגברה לאירוע שלכם, חשוב שתבינו את הצרכים. ישנם מספר דברים שחשוב להסתכל עליהם לפני קבלת ההחלטות:

  • מקום – ככל שהמקום גדול יותר ובהנחה שתרצו להגיע לכל הקהל, כך תצטרכו יותר רמקולים או רמקולים יותר עוצמתיים. יש לציין שבאירועים קטנים עדיף שגם הרמקולים לא יהיו חזקים מדי.
  • אירוע מרכזי – אחת השאלות שיש לשאול היא מה יהיה מרכז האירוע. ישנו הבדל בין ציוד שמיועד להשמעת מוזיקה לבין ציוד שמיועד ללהקה קטנה ומה שיתאים לאירוע אחד לא יתאים לאחר.
  • חיבורים – כדאי לדעת אילו חיבורים ידרשו. לרוב אי אפשר להסתפק רק ברמקולים אלא יש צורך גם במיקסר, מיקרופון ועוד.
  • חשמל – יש להתייחס לנקודות החשמל ולתת להן מענה. במידה ואין חשמל באזור יש צורך גם בגנרטור. בנוסף, כדאי לשכור גם כבלים חשמליים איכותיים.
  • אופן השימוש – יכול להיות שאתם רוצים שרק אתם תוכלו להשתמש ולהפעיל את המערכת ויכול להיות שתרצו שאנשים אחרים ייקחו חלק והדבר ישפיע על מורכבות המערכת.

שלב שני – התאמת הציוד

לאחר שברור לכם מה אתם מתכננים לאירוע שלכם נוכל להתאים יחד את הציוד. אתם לא חייבים להבין בכל פרט ובשביל זה הצוות שלנו עומד לרשותכם. אנחנו נשאל שאלות, נרצה לדעת מה באמת הצורך שלכם ואז נוכל להתאים את הציוד. כמובן, תמיד תוכלו להחליט לשנות מרכיב זה או אחר, לשאול שאלות ולהחליט שאתם צריכים פתרון שונה מכפי שמצאנו לנכון.

מעבר לכך שנתאים את הציוד לצרכים שעלו נדאג גם שהפריטים השונים יעבדו זה עם זה. כלומר, נדאג שתוכלו להציב את הרמקולים, לחבר את המיקסר והמיקרופון או המיקרופונים. המטרה שלנו היא לדאוג שהאירוע שלכם יתנהל בצורה נוחה ופשוטה. נוכל להדריך אתכם לפני תחילת האירוע כך שאתם תוכלו לנהל אותו בהצלחה.

שלב שלישי – יום האירוע

ביום האירוע אתם יכולים ליהנות ממערכת הגברה שמתאימה בדיוק לצורך שלכם. אם יהיו לכם שאלות, נוכל לעמוד לרשותכם, אך המטרה שלנו היא לדאוג שלא תצטרכו אותנו. הרמקולים יוצבו במקומם, המיקסר במקום המיועד לכך ותוכלו להשתמש במיקרופון ולהשמיע מוזיקה אפילו מהמכשיר הנייד.

בסיום האירוע כל שיהיה עליכם לעשות הוא לאסוף את הציוד ולהוביל אותו בחזרה, על פי מה שסוכם מראש. אם אתם שומרים את הציוד ליום שלמחרת, תצטרכו לדאוג לשים אותו במקום מוגן ומכוסה. לא ידרשו מכם פעולות רבות ובוודאי תגלו כי השכרת ציוד הגברה לאירוע היא פשוטה וקלה יותר מכפי שיכולתם לדמיין.

השכרת ציוד הגברה מחברה המתמחה בתחום

השכרת ציוד לאירועים ובפרט ציוד הגברה תתבצע רק מחברה אשר מתמחה בתחום. על החברה לדעת להתאים את הציוד הנכון לכל אירוע. עליה לבדוק את הציוד לפני שהיא משכירה אותו ולהדריך אתכם כיצד להשתמש בו. המטרה שלכם צריכה להיות השכרה בראש שקט ולדעת שקיבלתם בדיוק את מה שאתם צריכים.

חברת SoundShine מכירה היטב את התחום ומציעה ציוד מתקדם ואיכותי המותאם לכל אירוע. אנחנו מציעים ללקוחותינו את האפשרות לשכור ציוד יחיד או לשכור חבילות. כמו כן, לנוחיותכם ניתן להזמין את הציוד עם משלוח עד אליכם. אם יש לכם אירוע בקרוב – זה הזמן ליצור עמנו קשר.

יחצ
שתפו פוסט זה