זכוכית אנטי סאן – פתרון מתקדם להצללת מבנים

מזג האוויר הישראלי חם ברוב ימות השנה, מה שמחייב אותנו לעשות בחירות מתאימות. הצללת מבנים יכולה להיעשות בדרכים שונות, חלקן מיושנות ואחרות מתקדמות. ניתן להגיד בפה מלא כי אחת מהדרכים היעילות להצללת מבנים היא על ידי התקנת זכוכית אנטי סאן. מדובר על ציפוי מתקדם שמאפשר להביא את המבנה למצב שבו השמש לא חודרת אליו. רוצים לדעת מה תוכלו להשיג ברגע שתבחרו בציפוי זכוכית אנטי סאן? ריכזנו בשבילכם את כל המידע כדי שתוכלו לעשות את הבחירה שתהיה הכי נכונה לכם.

 

כיף לשבת בתוך המבנה

במקום לחפש פינות שונות בתוך המבנה מוצלת, תוכלו להתקין זכוכית אנטי סאן. הזכוכית תהפוך את המבנה כולו למוצל ונעים, כזה שפשוט יהיה כיף לשהות בו. בשונה ממבנים אחרים שהשמש פשוט חודרת אליהם, כתוצאה מכך קשה להישאר אדישים. עד כמה אותו חיפוי זכוכית יהיה יעיל? אנו מדברים על עד 99 אחוז בחסימת הקרינה. מה שמראה עד כמה מדובר על פתרון אפקטיבי שמשאיר אבק לכל הפתרונות האחרים.

 

המבנה נשאר מרשים ויזואלית

המון פתרונות הצללה אחרים יהיו פתרונות קצת פחות אפקטיביים. הסיבה לכך היא שלאחר התקנתם הנראות של המבנה כולו משתנה ללא היכר. מהסיבה הזאת תעשו בשכל אם תחליטו להתקין חיפוי זכוכית על החלונות של המבנה. מדובר על פתרון שאף אחד לא יבחין בו כלפי חוץ, אף אחד לא צריך לדעת כי עשיתם זאת. רק מי שיהיה בתוך המבנה עצמו יבחין בהבדל בין ההרגשה בתוך המבנה שלכם לעומת מבנים אחרים. ויזואלית המבנה נשאר מרשים בדיוק כפי שהוא היה לפני כן.

 

פתרון שנותן מענה ארוך טווח

בעת התקנת חיפוי זכוכית אנטי סאן תוכלו להנות משקט ארוך טווח. לא מדובר על פתרון זמני, כזה שיהיה עליכם להחליף אותו כל כמה חודשים. הפתרון הזה רלוונטי לשנות ארוכות קדימה, זה מה שהופך אותו להיות מבוקש במיוחד. אחרי ההתקנה של החיפוי על החלונות תוכלו להמשיך בשגרת החיים הרגילה ללא הפרעה. רק לאחר כמה שנים טובות יכול להיות שיהיה עליכם לחזור על הפעולה פעם נוספת. ההתקנה עצמה של החיפוי היא פשוטה כל עוד היא נעשית על ידי מומחים בתחום.

 

תחסכו בחשמל עם חיפוי זכוכית

איך תוכלו לחסוך בחשמל ברגע שתתקינו חיפוי זכוכית אנטי סאן על החלונות של הבית או העסק? במקרה שבו לא תתקינו את החיפוי על החלונות, הטמפרטורה תעלה בכל פעם שהיא עולה בחוץ. על מנת להתמודד עם מציאות שכזאת יהיה עליכם להדליק מזגן בכל פעם מחדש. לאחר התקנת זכוכית אנטי סאן על החלונות של המבנה הטמפטורה בתוכו הופכת להיות נעימה. מה שיגרום לכך שלא תדליקו את המזגן בתדירות כל כך גבוהה כפי שהתרגלתם. זה מה שהופך את הפתרון הזה לפתרון שיהיה משתלם לכם ללכת עליו.

קרדיט תמונה: freepik

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

איך ניתן למנוע התמכרות להימורים?

התמכרות להימורים מתחילה ברגע שהעיסוק בהם הופך לעיסוק אובססיבי, וכאשר היא הופכת לבעיה רצינית שמשפיעה על העוסקים בה. המכורים להימורים

בלוג

טיפים מנצחים לעיצוב פנים חכם

סביבת המגורים העכשווית דינאמית ומשתנה ללא הרף עם רצונות וצרכים שמתעוררים תוך כדי תנועה. התרחבות המשפחה, ילדים שעוזבים את הבית,

בלוג

איך לארגן ערב צוות בקלות?

הצוות שלכם בחברה עובד ביחד על בסיס יומיומי ובוודאי חשוב לכם לפרגן לו מכל הלב, להעביר מסר של הכרת תודה