חלונות אלומיניום בחדרה

חלונות אלומיניום הם הסטנדרט בעולם הבנייה כבר מספר עשורים. לאורך השנים, השתנה מאוד מראה החלונות, הגוון שלהם, רמת הגימור שלהם, עובי הפרופילים ועוד שורה של פרמטרים, אבל הבסיס נותר בעינו: חלונות המבוססים על זגוגית המוקפת במסגרת אלומיניום עם אפשרות לשילוב פרופילי אלומיניום דקורטיביים נוספים בשלל תצורות לרוחב ולאורך הזגוגית. בשורות הבאות תוכלו לקרוא את המדריך המלא לחלונות אלומיניום, סוגי הפרופילים השונים ומושגים שונים שאתם עשויים להיתקל בהם במהלך החיפוש אחרי חלונות אלומיניום.

מדוע חלונות אלומיניום?

ובכן, הדבר הראשון שנכון להתחיל איתו מדריך בנושא חלונות אלומיניום הוא הסיבה שבשמה הפכו חלונות אלה לסטנדרט בענף הבנייה, ולא מדובר פה רק בענף הבנייה הישראלי אלא ברחבי העולם כולו. בעבר, שני חומרי הגלם המרכזיים מהם יוצרו חלונות היו ברזל ועץ. שני חומרי הגלם הללו סבלו משורה של חסרונות שהאלומיניום בא ופתר בצורה מושלמת. העץ נחשב לחומר גלם מאוד אסתטי, דקורטיבי ואפילו בעל נופך כפרי והיסטורי, אך נחשב לחומר גלם בלתי יציב בסביבות חוץ כשהוא חשוף לפגעי מזג האוויר. ברזל נחשב אף הוא לחומר גלם מאוד יציב וחזק, אבל גם כזה שנוטה להחליד מהר מאוד בגלל המגע עם הגשם והלחות וכן כזה שלאור משקלו הרב, היו החלונות סובלים מאינספור תקלות תפעול, דפורמציות ואפילו סדקים ושברים.

האלומיניום הוא למעשה חומר גלם שמספק מענה לכל החסרונות הללו של העץ והברזל: הוא לא מחליד, הוא קל מאוד והוא עמיד בכל תנאי מזג האוויר. האלומיניום היא מתכת קלה מאוד במשקל וקלה מאוד לעיבוד ויצירה. קל מאוד להכניס את האלומיניום לפס ייצור סדרתי ולהשיג סטנדרטים גבוהים מאוד של דיוק ומהימנות. האלומיניום מאפשר איטום מקסימלי של חלונות, הוא עמיד בפני כל תנאי מזג האוויר החל מקרינת שמש ישירה ועד קור מקפיא וגשם בלתי פוסק והוא אפילו מספק רמה מסוימת של בידוד רעשים. כל זה מעבר ליתרונות הטריוויאליים של מתכת האלומיניום – לא מחלידה, לא דורשת תחזוקה, לא דורשת צביעה חוזרת ונשנית וניתנת להזמנה בכל תצורה ועיצוב כיד הדמיון.

איך בוחרים חלונות אלומיניום?

בחירת חלון אלומיניום יכולה להיות מאוד מהירה ופשוטה, אבל לרוב זה מצביע על בחירה שנובעת מחוסר ידע והיכרות עם כלל האפשרויות הזמינות. בפועל, אם אתם רוצים לנצל את הכסף שלכם בצורה המיטבית ולהבטיח שאתם מתקינים בביתכם את האופציה הטובה והמתאימה לכם ביותר, כדאי בהחלט להכיר את כלל האפשרויות שמציע לכם עולם האלומיניום ויש לא מעט כאלה. במילים יותר קונקרטיות, תהליך הבחירה של חלון אלומיניום חייב לקחת בחשבון שלושה פרמטרים מרכזיים:

חברת יורוסטייל -קבלן אלומיניום לחלונות בחדרה https://eurostyle.co.il/

סוג החלון במונחי פתיחה סגירה

סוג פרופיל האלומיניום

סוג הזגוגית

בכל אחד מהפרמטרים הללו ישנן מספר לא קטן של אפשרויות ועל כך ניתן להוסיף את כל מגוון האפשרויות שנוצר כשמחברים את שלושת הפרמטרים הללו בשלל תצורות שונות. אם אתם מרגישים קצת מבולבלים, המשיכו לקרוא ותבינו לעומק.

שתפו פוסט זה