חלק זה ילמד אותך כיצד למכור בטלפון

מכירות הן חלק מהותי בעסק. ניתן לעשות זאת באמצעות שיחות טלפון, מצגות ופגישות. הדבר החשוב ביותר במכירות הוא הצגת המוצר או השירות באופן שניתן להבין אותו בקלות ללקוח. ישנן דרכים רבות ושונות למכור בטלפון אך חלקן יעילות יותר מאחרות.

להלן כמה טיפים כיצד לבצע מכירות טובות בטלפון:

– כשמדברים בטלפון, חשוב שיהיה נימה חיובית וידידותית.

– היה כנה עם הלקוחות שלך לגבי מה שאתה מוכר ומה הם יקבלו בתמורה לכספם.

– אם אתה רוצה לבצע מכירה, עדיף לא לשאול יותר מדי שאלות על מה הלקוחות שלך רוצים כי הם עלולים לחשוב שאתה לא מעוניין

מטרת מאמר זה היא לספק לקורא כמה טיפים וטריקים בסיסיים שיעזרו להם למכור בטלפון.

מאמר זה יחולק לחלקים המבוססים על ההיבטים השונים של מכירה בטלפון.

יש כמה דברים שאתה צריך לעשות לפני שאתה מתקשר למישהו. ראשית, ודא שיש לך מושג לגבי מה הם מחפשים במוצר או בשירות ומה החששות שלהם עשויים להיות. שנית, ודא שכל העובדות שלך ברורות כדי שתוכל להציג אותן בצורה ברורה ותמציתית. שלישית, אם זה מתאים לחברה שלך, גלה אם יש הנחות או מבצעים זמינים להציע להם לפני שתתקשר. לבסוף, יש לזכור מטרה ברורה (למשל, לקבוע פגישה להתייעצות

חלק זה יכסה את היסודות של מכירה טלפונית וכיצד למכור בטלפון.

מכירה טלפונית היא חלק קריטי בכל עסק. הם יכולים לשמש כחלופה לאינטראקציות פנים אל פנים או כהשלמה להן. הם יכולים לשמש גם כאשר יש לך בסיס לקוחות גדול מאוד שאולי לא יוכל להיכנס פיזית לחנות או למשרד שלך.

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לגרום ללקוח להרגיש חשוב.

בשביל זה, כדאי לשאול אותם על היום שלהם, העבודה שלהם ומה הם עושים בהמשך.

אתה יכול גם לשאול אותם על המשפחה שלהם ומה הם אוהבים לעשות בזמנם הפנוי. זה יעזור לך להבין טוב יותר את צרכי הלקוח.

זה גם יגרום להם להרגיש שאכפת לך מהם.

דרך טובה למכור בטלפון היא לשאול שאלות ולוודא שהלקוח מרגיש חשוב.

לא משנה כמה אנחנו מנסים להימנע מזה, יש מקרים שבהם אנחנו צריכים למכור בטלפון. לפעמים זה בגלל שהלקוח רחוק מדי או שהוא לא רוצה להיכנס לחנות. פעמים אחרות, זה בגלל שהם עסוקים מדי ואין להם זמן להיכנס לחנות.

זה יכול להיות קשה עבור אנשים מסוימים למכור בטלפון, אבל יש כמה דברים שאתה יכול לעשות שיקלו על התהליך הזה. אחד הדברים האלה הוא להיות בטוח בעצמך ויחס טוב לגבי מה שאתה עושה.

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות כשאתה מתחיל לדבר בטלפון הוא להציג את עצמך ואת החברה שלך. הלקוח צריך לדעת עם מי הוא מדבר, וזה גם עוזר לו לבנות אמון עם החברה שלך אם

מכירה בטלפון היא דרך טובה ליצור קשר עם לקוחות פוטנציאליים. זוהי גם דרך מצוינת להגדיל את המכירות שלך, מכיוון שאתה יכול לדבר איתם ישירות ולענות על שאלות שעשויות להיות להם.

אמנם ישנן דרכים רבות למכור בטלפון, אך אלו הם כמה מהטיפים הטובים ביותר. אתה צריך לנסות להיות בטוח וידידותי כשאתה מדבר איתם. זה ירגיע אותם ויגדיל את הסיכוי שהם יקנו ממך משהו. אתה צריך גם להיות מוכן עם קצת מידע על החברה שלך, כדי שתוכל לענות על כל שאלה שיש להם לגביה.

מכירות טלפוניות קיימות כבר הרבה זמן. זוהי דרך יעילה לפנות ללקוחות פוטנציאליים ולערב אותם בשיחה. הדרך הטובה ביותר לבצע מכירה היא על ידי ביצוע 4 סי' המכירות:

-יצירת ערך

-להתחבר ללקוח

-לסגור את העסקה

-תתעדכן

מאמר זה יבדוק כיצד למכור בטלפון. הוא יספק טיפים וטריקים כיצד ליצור רושם טוב וכיצד לשכנע את הלקוח.

כולנו יודעים שבימינו, אנשים מעדיפים לקנות דברים באינטרנט במקום לצאת מגדרו כדי למצוא חנות. זו הסיבה שחברות רבות מתקשות למכור את מוצריהן בטלפון. עם זאת, יש כמה טכניקות שיכולות לעזור לך להצליח יותר בעת מכירה בטלפון.

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לוודא שיש לך קול מושך ונשמע מקצועי בטלפון בכל עת. כדאי גם לנסות כמיטב יכולתך לא להשתמש בז'רגון או בשפה טכנית כדי שהלקוח שלך לא יתבלבל או ישתעמם בזמן שהוא מקשיב לך מדבר על המוצר שלך.

בחלק זה, נבדוק את הדרכים הטובות ביותר למכור בטלפון.

אחד ההיבטים החשובים ביותר של שיחת מכירה מוצלחת הוא היכולת לזהות ולענות על התנגדויות. כשאתה מדבר בטלפון, הרבה יותר קל ללקוחות הפוטנציאליים שלך לומר "לא" ולנתק לפני שיש לך הזדמנות לטפל בחששות שלהם. כדי להילחם בזה, עליך להיות מוכן עם מספר תגובות שיכולות לתת מענה לכל התנגדות שתהיה ללקוח הפוטנציאלי שלך.

התנגדות נפוצה שיש לאנשים כשהם בטלפון היא לא לרצות לשלם עבור משהו במלואו מראש. אם זו התנגדות שאתה נתקל בה לעתים קרובות בעת ביצוע שיחות מכירה, אז אתה צריך להיות מוכן עם תשובה כמו: "אתה יכול לשלם מקדמה קטנה עכשיו או להיכנס ולשלם על הכל ב-

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים