חניוני קרוואנים בארץ פרטים שכדאי לדעת

 

רבים בארץ גילו את החופשה הקסומה והייחודית בנסיעה עם קרוואן. זהו אופי חופשה שונה ממה שהכירו עד לפני שנים לא מספר. החוויה מיוחדת במינה והנסיעה ליעדי החופשה הופכת לאטרקציה בפני עצמה במיוחד אם מדובר בקרוואן מפנק כפי שניתן להשיג בחברות ההשכרה השונות. קיימים סוגים רבים של חניוני קרוואנים בארץ ומי שיוצא לחופשה מהסוג הזה צריך להתמצא במה שיש לחניונים להציע.

מה היתרונות שחניוני קרוואנים בארץ מקנים לנופשים?

  1. מקום חנייה מסודר נקי ומטופח.
  2. חיבור לחשמל בטיחותי ובמרבית המקומות גם חיבור למים.
  3. חברה מהנה של נופשים עם סגנון חופשה דומה
  4. מקום חניה באזורי טבע המקורבים לאתרי טיול ונופש
  5. אתרי חנייה במקומות שונים ומגוונים לאורכה ולרוחבה של הארץ

המחירים להשכרת קרוואן בהתאם לצורך המתבקש אך בעיקרון מחיר לחנייה בדרך כלל יחל ב- 80 ₪ לחניית ללילה עם נקודת עגינה וחיבור לחשמל ומים. נקודת עגינה ללא חיבור למים תחל ב- 60 ₪ לחניית ללילה. אלו מחירים לא גבוהים אשר יספקו מקום חניה מסודר ובטוח לנופשים. יש צורך בתשלום נוסף באם רוצים לישון בשטח לפי מספר הלנים.

ניתן למצוא באינטרנט מפות המסמנות את החניונים המותאמים לחניית קרוואנים מסודרות. בדרך כלל ניתן למצוא בחניונים אלו מקומות לינה נחמדים, מקומות מסודרים ללינה באוהל, ומקומות חנייה לקרוואנים לנופשים אשר ילונו בקרוואן.

עמדות החנייה בחניונים יהיו מאובזרות בעמדות כיורים לשטיפה מסודרת של כלי האוכל, עמדות מנגל באם מעוניינים לעשות על האש ביום או בלילה, עמדות לטעינת פלאפונים, אי אפשר בלי זה! מים חמים, שירותים, מקררים נקודות חשמל וכדומה. שפע של אבזור אשר יהווה תוספת חשובה וחיונית למהלך החופשה המתוכננת.

בימנו רבים מהנופשים

 

הישראלים חוששים לצאת מהארץ בשל הקורנה וסיבות נוספות. לכן החופשה בארץ נהפכה למבוקשת ביותר. כמו גם הרצון לחידוש ולחופשה מקורית שוברת שגרה. אחד הפתרונות לחופשה כל כך ייחודית הינה חופשה בקרוואן. רבים מהישראלים אשר חוו חופשה בסגנון זה מקפידים לחזור ולעשותה בארץ וגם ברחבי העולם.

חופשה בסגנון כזה אפשרית למספר משתנה של משתתפים. זו יכולה להיות חופשה רומנטית לזוגות או חופשה משפחתית ייחודית למשפחות מעטות ילדים וגם למשפחות גדולות יותר. החופשה יכולה גם להתאים לקבוצת חברים.

ניתן למצוא חברות אשר משכירות קרוואנים במחירים סבירים ביותר. החופשה מוזילה את העלויות מפני שכוללת בתוכה את מחיר הלינה. ולכן מאפשרת הוצאות נרחבות יותר על בילויים ואטרקציות.

מומלץ לצאת לחופשה עם קרוואן! חופשה מהנה בארץ! מוטב לעשות הכרה עם חניוני קרוואנים בארץ אשר יספקו תנאים נהדרים לחנייה וייטיבו עם הנופשים. כמו כן יהיו קרובים למוקדי נופש ובילוי. חופשה מסוג כזה תהווה כר נרחב לגיבוש הנופשים תהווה חוויה מיוחדת במינה ותתאים לחופשת הקיץ.

 

 

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
ביטוח רכב
בלוג
טיפים לבחירת ביטוח לרכב

כשזה מגיע לשמירה על הרכב שלך ועל עצמך על הכביש, ביטוח הרכב הנכון הוא בעל חשיבות עליונה. עם שפע של אפשרויות ביטוח רכב זמינות, בחירת הפוליסה המתאימה ביותר יכולה להיות משימה מאתגרת. כדי לסייע לך בקבלת החלטה מושכלת ובביצוע השוואת ביטוח רכב חלקה, הנה כמה טיפים חשובים שכדאי לקחת בחשבון.

טכנולוגיה
בלוג
פיתוח אב טיפוס כיצד למקסם את הפוטנציאל של המוצר שלך

כל מוצר פורץ דרך מתחיל כניצוץ של דמיון – חזון לחולל מהפכה בשוק או לפשט את החיים כפי שאנו מכירים אותם. עם זאת, הפיכת הניצוץ הזה למוצר מוחשי ומוצלח היא אמנות, המעוגנת במדע פיתוח האב-טיפוס. עם כל אב טיפוס, היוצרים מתקרבים לשלמות; זיהוי מלכודות, מתן מענה לצרכי משתמש בלתי צפויים ויצירת נישה בנוף תחרותי.

טכנולוגיה
בלוג
פיתוח אב טיפוס כיצד למקסם את הפוטנציאל של המוצר שלך

כל מוצר פורץ דרך מתחיל כניצוץ של דמיון – חזון לחולל מהפכה בשוק או לפשט את החיים כפי שאנו מכירים אותם. עם זאת, הפיכת הניצוץ הזה למוצר מוחשי ומוצלח היא אמנות, המעוגנת במדע פיתוח האב-טיפוס. עם כל אב טיפוס, היוצרים מתקרבים לשלמות; זיהוי מלכודות, מתן מענה לצרכי משתמש בלתי צפויים ויצירת נישה בנוף תחרותי.

תזונה
בלוג
לב בריא: העצמת חדרה באמצעות מודעות ללחץ דם

חדרה, קהילה תוססת בישראל, נוקטת בצעדים יזומים לקידום בריאות הלב ומאבק בשכיחות העולה של לחץ דם גבוה. עם התמקדות במודעות וחינוך, פרויקטים קהילתיים מעצימים אנשים להבין את החשיבות של שמירה על רמות לחץ דם בריאות. מאמר זה בוחן אסטרטגיות ויוזמות שונות שמטרתן להוריד את לחץ הדם באופן טבעי ומידי באמצעות שינויים באורח החיים ושינויים תזונתיים.