חניוני קרוואנים בארץ פרטים שכדאי לדעת

 

רבים בארץ גילו את החופשה הקסומה והייחודית בנסיעה עם קרוואן. זהו אופי חופשה שונה ממה שהכירו עד לפני שנים לא מספר. החוויה מיוחדת במינה והנסיעה ליעדי החופשה הופכת לאטרקציה בפני עצמה במיוחד אם מדובר בקרוואן מפנק כפי שניתן להשיג בחברות ההשכרה השונות. קיימים סוגים רבים של חניוני קרוואנים בארץ ומי שיוצא לחופשה מהסוג הזה צריך להתמצא במה שיש לחניונים להציע.

מה היתרונות שחניוני קרוואנים בארץ מקנים לנופשים?

  1. מקום חנייה מסודר נקי ומטופח.
  2. חיבור לחשמל בטיחותי ובמרבית המקומות גם חיבור למים.
  3. חברה מהנה של נופשים עם סגנון חופשה דומה
  4. מקום חניה באזורי טבע המקורבים לאתרי טיול ונופש
  5. אתרי חנייה במקומות שונים ומגוונים לאורכה ולרוחבה של הארץ

המחירים להשכרת קרוואן בהתאם לצורך המתבקש אך בעיקרון מחיר לחנייה בדרך כלל יחל ב- 80 ₪ לחניית ללילה עם נקודת עגינה וחיבור לחשמל ומים. נקודת עגינה ללא חיבור למים תחל ב- 60 ₪ לחניית ללילה. אלו מחירים לא גבוהים אשר יספקו מקום חניה מסודר ובטוח לנופשים. יש צורך בתשלום נוסף באם רוצים לישון בשטח לפי מספר הלנים.

ניתן למצוא באינטרנט מפות המסמנות את החניונים המותאמים לחניית קרוואנים מסודרות. בדרך כלל ניתן למצוא בחניונים אלו מקומות לינה נחמדים, מקומות מסודרים ללינה באוהל, ומקומות חנייה לקרוואנים לנופשים אשר ילונו בקרוואן.

עמדות החנייה בחניונים יהיו מאובזרות בעמדות כיורים לשטיפה מסודרת של כלי האוכל, עמדות מנגל באם מעוניינים לעשות על האש ביום או בלילה, עמדות לטעינת פלאפונים, אי אפשר בלי זה! מים חמים, שירותים, מקררים נקודות חשמל וכדומה. שפע של אבזור אשר יהווה תוספת חשובה וחיונית למהלך החופשה המתוכננת.

בימנו רבים מהנופשים

 

הישראלים חוששים לצאת מהארץ בשל הקורנה וסיבות נוספות. לכן החופשה בארץ נהפכה למבוקשת ביותר. כמו גם הרצון לחידוש ולחופשה מקורית שוברת שגרה. אחד הפתרונות לחופשה כל כך ייחודית הינה חופשה בקרוואן. רבים מהישראלים אשר חוו חופשה בסגנון זה מקפידים לחזור ולעשותה בארץ וגם ברחבי העולם.

חופשה בסגנון כזה אפשרית למספר משתנה של משתתפים. זו יכולה להיות חופשה רומנטית לזוגות או חופשה משפחתית ייחודית למשפחות מעטות ילדים וגם למשפחות גדולות יותר. החופשה יכולה גם להתאים לקבוצת חברים.

ניתן למצוא חברות אשר משכירות קרוואנים במחירים סבירים ביותר. החופשה מוזילה את העלויות מפני שכוללת בתוכה את מחיר הלינה. ולכן מאפשרת הוצאות נרחבות יותר על בילויים ואטרקציות.

מומלץ לצאת לחופשה עם קרוואן! חופשה מהנה בארץ! מוטב לעשות הכרה עם חניוני קרוואנים בארץ אשר יספקו תנאים נהדרים לחנייה וייטיבו עם הנופשים. כמו כן יהיו קרובים למוקדי נופש ובילוי. חופשה מסוג כזה תהווה כר נרחב לגיבוש הנופשים תהווה חוויה מיוחדת במינה ותתאים לחופשת הקיץ.

 

 

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

כדאי לדעת

פתרון שימושי ואסתטי לחללי משרדים

מקומות עבודה רבים נמצאים בנקודת מפנה בהקשר של אפקטיביות העבודה. כולם מבינים כי החלל שבו העובדים נמצאים הוא זה שמשליך

בלוג

פינוי דירה בחדרה

יש המון סוגי פינויים בישראל, השאלה היא מה המטרות שלכם ואיך אתם מתאימים את המטרה שלכם לפינוי הייעודי- זה שיחלץ

כדאי לדעת

מה עושים עם רהיט לא תקין?

רהיטים לא תקינים עלולים להוות מטרד של ממש. אם לא תדעו מה לעשות איתם, הם עשויים להיות תקועים בדיוק במקום