חתונות שישי צהריים

 

אם אתם רוצים לערוך חתונה יוצאת דופן ובלתי נשכחת, אבל לאו דווקא להשקיע בה את כל החסכונות וכל האובליגו שלכם בבנק, יש לכם אופציה שתמיד תציב את החתונה שלכם בנפרד מכל האחרות – האופציה של חתונות שישי צהריים. חתונה ביום שישי בצהרים זה אמנם לא דבר חדש וגם לא ממש נדיר, אבל זה מספיק שונה ומיוחד בכדי לחרות את האירוע שלכם בזיכרונם של האורחים וגם אם אינכם מבינים איך ומדוע, זה פשוט כך. יחד עם זאת, לא בכל מצב נכון לערוך חתונה בימי שישי ולא בכל מצב נכון לערוך חתונה בצהריים.

 

חתונות שישי צהריים בחדרה– האם זאת האופציה הנכונה לכם?

אם אתם בוחרים לערוך את החתונה שלכם ביום שישי בצהריים באולם אירועים בחדרה  עליכם לקחת בחשבון שני דברים חשובים: א' שעות הצהריים הן שעות החמות ביותר של היום וב' עבור מרבית אזרחי ישראל, יום שישי הוא אמנם יום של חופש מהעבודה, אבל לחלוטין לא יום של פנאי. אם נחבר את שני אלה, אפשר לומר את הדבר הבא: האופציה של חתונה ביום שישי בצהריים היא אופציה שמתאימה במיוחד לקהל חילוני ברובו, שעובד קשה לאורך השבוע אך פנוי לגמרי ביום שישי. אם בקהל האורחים שלכם צפויים להיות אנשים שומרי מסורת, לא רק דתיים, אלא פשוט אנשים ששומרים מסורת בסיסית בשבת, צפויה להיות לכם בעיה עם האופציה הזאת. בעיה זו יכולה להיות גדולה עוד יותר אם החתונה נערכת בעונת הסתיו או החורף, ארטיסטה אולם אירועים בחדרה אז נכנסת השבת בשעה מוקדמת מאוד. כמו כן, בחודשי החורף החמים, שעות הצהריים יכולות מאוד לא להתאים לעריכת אירוע והמינימום המתחייב הוא עריכת האירוע באולם סגור וממוזג.

 

ובכל זאת, אם זה מסתדר, זה מעולה

אחרי שפירטנו את שני השיקולים המרכזיים שעליכם לקחת בחשבון בבחינת האפשרות של עריכת חתונה ביום שישי בצהריים, חשוב לחזור ולהזכיר: חתונות שישי צהריים היא אופציה נהדרת, שיכולה להתאים לאוכלוסיות רבות בישראל, בעיקר אוכלוסיות צעירות וחילוניות. בעריכת חתונה אנחנו מחפשים את כל הדרכים האפשרויות ואת כל האטרקציות הזמינות בכדי להפוך את האירוע שלנו ליוצא דופן ובלתי נשכח. בהיבט הזה יש לומר, חתונה ביום שישי בצהריים היא אטרקציה בפני עצמה ועל אף ששכיחותה עלתה מאוד בשנים האחרונות, עדיין מדובר בחוויה יוצאת דופן שרבים מהאורחים הטיפוסיים אינם מורגלים בה. בהיבט זה, עצם הבחירה של עריכת החתונה במודל זה, יכולה להוות אטרקציה בפני עצמה ולהוסיף המון נופך מיוחד לאירוע שלכם. יחד עם זאת, כפי שאמרנו קודם לכן, אתם רוצים לשקול את האפשרות ביחס לעונת השנה וביחס לאוכלוסיית קהל היעד.

שימו לב – חתונות שישי צהריים בכל אולם אירועים בחדרה יכולות להיות סיפור הצלחה מסחרר והן יכולות להיות קטסטרופה, הכל בהתאם למידה בה אתם שוקלים בכובד ראש את הדברים שהבאנו בפניכם לעיל.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

טיפים מנצחים לעיצוב פנים חכם

סביבת המגורים העכשווית דינאמית ומשתנה ללא הרף עם רצונות וצרכים שמתעוררים תוך כדי תנועה. התרחבות המשפחה, ילדים שעוזבים את הבית,

בלוג

איך לארגן ערב צוות בקלות?

הצוות שלכם בחברה עובד ביחד על בסיס יומיומי ובוודאי חשוב לכם לפרגן לו מכל הלב, להעביר מסר של הכרת תודה

בלוג

מה עושים עם הרכב הישן?

אם יש לכם רכב ישן שאתם כבר רוצים להיפטר ממנו, אנחנו כאן כדי לעשות לכם קצת סדר בכל האפשרויות העומדות