טיפול מקצועי בכל היבטי המיסוי האמריקאי – ליחידים ולעסקים

רואה חשבון אמריקאי הוא אדם בעל תואר והסמכה בראיית חשבון עם התמחות מיוחדת בכל הנוגע להסדרת ענייני המיסוי של אזרחים ישראלים ובעלי עסקים או בעלי הון בארצות הברית, בין אם הם מתגוררים בישראל או בחו"ל.

רשות המס האמריקאית נוהגת בצורה אחרת ממה שנהוג כאן בארץ, הן מבחינת התעריפים, החישובים וכל ההסדרים החוקיים – זה אומר שצריך להתחשב בכך שלא משנה אם אתם משלמים מס בישראל, במידה ויש לכם פעילות עסקית או שאתם מחזיקים בהון בארצות הברית – ייתכן ותצטרכו להסדיר את ענייני המס שם על פי התכתיבים שלהם. זה מצריך התערבות של רואה חשבון אמריקאי המוסמך לטפל בחישובים אלו.

שירותי משרד לראיית חשבון בהתמחות מיסוי אמריקאי

רואה חשבון אמריקאי הוא למעשה רואה חשבון עם התמחות והסמכה לסייע ליחידים, חברות ובעלי עסקים שיש להם פעילות פיננסית בחו"ל להסדיר את העניינים החוקתיים בהקשר של תשלומי מס. עד כמה שרשויות המס במדינת ישראל נודעות בשל קשיחותן וקפדנותן, רשות המס בארצות הברית היא קשוחה אף יותר ונוהגת ללא פשרות מול מי שאינו מסדיר את חישובי המס כמו שצריך. ללא רואה חשבון אמריקאי cpa Israel אתם עלולים להיקנס בקנסות כבדים, לשלם כפל תשלומים על המס בישראל ובארצות הברית וגרוע מכך – עלולים להדביק לכם כתב אישום וסגירת העסק לצמיתות.

מה עושה רואה חשבון בעל הסמכה למיסוי בארצות הברית

לכן, אתם חייבים להסתייע ברואה חשבון אמריקאי מומחה ומנוסה בכל ענייני תחשיבי המס בארצות הברית על מנת לחשב לכם את העלות המדויקת בשבילכם.

רואה חשבון אמריקאי cpa Israel נותן שירות לישראלים שפותחים ומנהלים את עסקיהם בגבולות ארצות הברית, לישראלים שעברו להתגורר בארצות הברית, לחברות וארגונים ישראליים שיש להן פעילות בארצות הברית, למשקיעי נדל"ן בארצות הברית וכמו כן אזרחי ארצות הברית המתגוררים כאן בישראל ויש להם עניינים פיננסיים לשלם עליהם בחו"ל.

אחריותו של רואה חשבון אמריקאי

רואה חשבון בהתמחות מיסוי אמריקאי עוסק בעריכת חישובים מסובכים ומורכבים למדי המודדים את שיעורי המס לתשלום עבור יחידים וחברות, הגשה של נתונים מדויקים בדו"ח השנתי ודיווחם לרשויות. לא מספיק לעשות הכל בצורה חדה ומדויקת, אלא גם להגיש אותם בזמן ללא עיכובים וללא פשרות.

הגשת הדוחות המדויקים בזמן הנכון

הגשת דוח של מס שנתי הוא בגדר חובה לאזרחי ארה"ב. אמנם, ההגשה של הדוח עשויה להיות מורכבת למדי אם היא נעשית במספר של מדינות. גם אם הדוחות שלכם לא הוגשו בזמן, או שהגשתם לתקופה מסוימת ואז הפסקתם מאיזושהי סיבה – ואפילו אם מעולם לא הגשתם דוח מלא ומדויק- גם במקרים אלו יכול לסייע משרד רואה חשבון cpa Israel בעל הסמכה במיסוי אמריקאי. כאן ניתן להתמודד עם הגשה של דוחות מס באופן רטרואקטיבי ולפעול למען לצמצום הקנסות במידה וקיימים.

 

 

קרדיט תמונה: freepik
שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
פיטורים
בלוג
התפטרות ממקום העבודה וזכויות העובד

בבואכם להתפטר מעבודתכם, חשוב להבין את הזכויות שלכם כעובדים שכירים. התפטרות היא החלטה מרצון המאפשרת לך לעזוב את תפקידך הנוכחי מסיבות שונות, כגון צמיחה בקריירה, נסיבות אישיות או הזדמנות טובה יותר במקום אחר. עם זאת, חשוב לעשות זאת בצורה חוקית ומקצועית כדי להגן על זכויותיכם, לוודא שתקבלו את כל הזכויות המגיעות לכם מהמעסיק לפני העזיבה המיוחלת.

בלוג
יתרונותיו של זפת כחומר בידוד

ככל שמתקרב החורף, משמעות הבידוד הנכון מובנת יותר ויותר לאנשים. השאיפה לשמור על הסביבה הפנימית נוחה ויבשה תוך ריסון צריכת

ביגוד תרמי
בלוג
המדריך החיוני ללבוש תרמי: הישארו חמים בסגנון

ככל שהטמפרטורות יורדות, זה הופך להיות חיוני להגן על עצמנו מפני מזג האוויר הקר. ביגוד תרמי מספק את הפתרון המושלם בכך שהוא מציע בידוד וחום מבלי להתפשר על הסגנון. במאמר זה, נחקור את החשיבות של ביגוד תרמי, היתרונות העיקריים שלו, ונציג את "סהרה", מותג המשלב פונקציונליות ואופנה בקו הלבוש התרמי שלהם.

אייפון 12
בלוג
התכונות החדשניות של האייפון 12: החידושים האחרונים נחשפו!

כשהטכנולוגיה ממשיכה להתקדם בקצב חסר תקדים, אפל שוב העלתה את הרף עם מכשיר הדגל האחרון שלה – אייפון 12. עמוס בתכונות חדשניות ומערך של שיפורים, הסמארטפון הזה הוא מחליף משחקים בכל היבט. מיכולות המצלמה החזקות שלו ועד לשילוב החלק שלו עם המערכת האקולוגית iDigital, יש אינספור סיבות לכך שה-iPhone 12 הוא המכשיר האולטימטיבי עבור חובבי טכנולוגיה וחובבי אפל כאחד.