טיפול מקצועי בכל היבטי המיסוי האמריקאי – ליחידים ולעסקים

רואה חשבון אמריקאי הוא אדם בעל תואר והסמכה בראיית חשבון עם התמחות מיוחדת בכל הנוגע להסדרת ענייני המיסוי של אזרחים ישראלים ובעלי עסקים או בעלי הון בארצות הברית, בין אם הם מתגוררים בישראל או בחו"ל.

רשות המס האמריקאית נוהגת בצורה אחרת ממה שנהוג כאן בארץ, הן מבחינת התעריפים, החישובים וכל ההסדרים החוקיים – זה אומר שצריך להתחשב בכך שלא משנה אם אתם משלמים מס בישראל, במידה ויש לכם פעילות עסקית או שאתם מחזיקים בהון בארצות הברית – ייתכן ותצטרכו להסדיר את ענייני המס שם על פי התכתיבים שלהם. זה מצריך התערבות של רואה חשבון אמריקאי המוסמך לטפל בחישובים אלו.

שירותי משרד לראיית חשבון בהתמחות מיסוי אמריקאי

רואה חשבון אמריקאי הוא למעשה רואה חשבון עם התמחות והסמכה לסייע ליחידים, חברות ובעלי עסקים שיש להם פעילות פיננסית בחו"ל להסדיר את העניינים החוקתיים בהקשר של תשלומי מס. עד כמה שרשויות המס במדינת ישראל נודעות בשל קשיחותן וקפדנותן, רשות המס בארצות הברית היא קשוחה אף יותר ונוהגת ללא פשרות מול מי שאינו מסדיר את חישובי המס כמו שצריך. ללא רואה חשבון אמריקאי cpa Israel אתם עלולים להיקנס בקנסות כבדים, לשלם כפל תשלומים על המס בישראל ובארצות הברית וגרוע מכך – עלולים להדביק לכם כתב אישום וסגירת העסק לצמיתות.

מה עושה רואה חשבון בעל הסמכה למיסוי בארצות הברית

לכן, אתם חייבים להסתייע ברואה חשבון אמריקאי מומחה ומנוסה בכל ענייני תחשיבי המס בארצות הברית על מנת לחשב לכם את העלות המדויקת בשבילכם.

רואה חשבון אמריקאי cpa Israel נותן שירות לישראלים שפותחים ומנהלים את עסקיהם בגבולות ארצות הברית, לישראלים שעברו להתגורר בארצות הברית, לחברות וארגונים ישראליים שיש להן פעילות בארצות הברית, למשקיעי נדל"ן בארצות הברית וכמו כן אזרחי ארצות הברית המתגוררים כאן בישראל ויש להם עניינים פיננסיים לשלם עליהם בחו"ל.

אחריותו של רואה חשבון אמריקאי

רואה חשבון בהתמחות מיסוי אמריקאי עוסק בעריכת חישובים מסובכים ומורכבים למדי המודדים את שיעורי המס לתשלום עבור יחידים וחברות, הגשה של נתונים מדויקים בדו"ח השנתי ודיווחם לרשויות. לא מספיק לעשות הכל בצורה חדה ומדויקת, אלא גם להגיש אותם בזמן ללא עיכובים וללא פשרות.

הגשת הדוחות המדויקים בזמן הנכון

הגשת דוח של מס שנתי הוא בגדר חובה לאזרחי ארה"ב. אמנם, ההגשה של הדוח עשויה להיות מורכבת למדי אם היא נעשית במספר של מדינות. גם אם הדוחות שלכם לא הוגשו בזמן, או שהגשתם לתקופה מסוימת ואז הפסקתם מאיזושהי סיבה – ואפילו אם מעולם לא הגשתם דוח מלא ומדויק- גם במקרים אלו יכול לסייע משרד רואה חשבון cpa Israel בעל הסמכה במיסוי אמריקאי. כאן ניתן להתמודד עם הגשה של דוחות מס באופן רטרואקטיבי ולפעול למען לצמצום הקנסות במידה וקיימים.

 

 

קרדיט תמונה: freepik
שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
ביטוח רכב
בלוג
טיפים לבחירת ביטוח לרכב

כשזה מגיע לשמירה על הרכב שלך ועל עצמך על הכביש, ביטוח הרכב הנכון הוא בעל חשיבות עליונה. עם שפע של אפשרויות ביטוח רכב זמינות, בחירת הפוליסה המתאימה ביותר יכולה להיות משימה מאתגרת. כדי לסייע לך בקבלת החלטה מושכלת ובביצוע השוואת ביטוח רכב חלקה, הנה כמה טיפים חשובים שכדאי לקחת בחשבון.

טכנולוגיה
בלוג
פיתוח אב טיפוס כיצד למקסם את הפוטנציאל של המוצר שלך

כל מוצר פורץ דרך מתחיל כניצוץ של דמיון – חזון לחולל מהפכה בשוק או לפשט את החיים כפי שאנו מכירים אותם. עם זאת, הפיכת הניצוץ הזה למוצר מוחשי ומוצלח היא אמנות, המעוגנת במדע פיתוח האב-טיפוס. עם כל אב טיפוס, היוצרים מתקרבים לשלמות; זיהוי מלכודות, מתן מענה לצרכי משתמש בלתי צפויים ויצירת נישה בנוף תחרותי.

טכנולוגיה
בלוג
פיתוח אב טיפוס כיצד למקסם את הפוטנציאל של המוצר שלך

כל מוצר פורץ דרך מתחיל כניצוץ של דמיון – חזון לחולל מהפכה בשוק או לפשט את החיים כפי שאנו מכירים אותם. עם זאת, הפיכת הניצוץ הזה למוצר מוחשי ומוצלח היא אמנות, המעוגנת במדע פיתוח האב-טיפוס. עם כל אב טיפוס, היוצרים מתקרבים לשלמות; זיהוי מלכודות, מתן מענה לצרכי משתמש בלתי צפויים ויצירת נישה בנוף תחרותי.

תזונה
בלוג
לב בריא: העצמת חדרה באמצעות מודעות ללחץ דם

חדרה, קהילה תוססת בישראל, נוקטת בצעדים יזומים לקידום בריאות הלב ומאבק בשכיחות העולה של לחץ דם גבוה. עם התמקדות במודעות וחינוך, פרויקטים קהילתיים מעצימים אנשים להבין את החשיבות של שמירה על רמות לחץ דם בריאות. מאמר זה בוחן אסטרטגיות ויוזמות שונות שמטרתן להוריד את לחץ הדם באופן טבעי ומידי באמצעות שינויים באורח החיים ושינויים תזונתיים.