יהלומי מעבדה מרובעים

אנו רואים בשנים האחרונות את הפריצה של יהלומי המעבדה לעולם התכשיטנות ואבני החן כאשר משנה לשנה הן הולכות ונהיות יותר ויותר פופולריות. למרות שהם הפכו לאחרונה לטרנד רבים לא מודעים כלל לקיומם או מהם בכלל יהלומי מעבדה ולכן החלטנו לעשות לכם סדר. יהלומי מעבדה הינם יהלומים שמקורם אינו בטבע בניגוד ליהלומים טבעיים ולמעשה מכינים אותם באמצעות תהליך כימי בתנאי מעבדה מבוקרים ביותר. גם יהלומי מעבדה או בשמם השני יהלומים ירוקים, יכולים לבוא בשלל צורות ממש כמו יהלומים טבעיים ולכן נראה יהלומי מעבדה מרובעים, אליפטיים, בצורת טיפה ובשלל צורות אחרות. למידע נוסף לחץ כאן.

 

מה היתרונות של יהלומי מעבדה מרובעים?

 

ליהלומי מעבדה מרובעים וליהלומי מעבדה בכלל ישנם מגוון רב של יתרונות כאשר שעל הראשון ואולי המרכזי מביניהם רמזנו קודם לכן שקראנו להם יהלומים ירוקים. יהלומי מעבדה כפי שכבר ציינו מיוצרים באמצעות תהליך כימי במעבדה שמקפידה על תנאים אופטימליים לייצור יהלומים ובכך למעשה שומרת על איכות הסביבה היות והיא לא מזהמת במסגרת תהליך הייצור שלה וגם שומרת על המשאבים הטבעיים של כדור הארץ לאורך זמן רב יותר ומעודדת צרכנות בת קיימא.

 

מנגד כריית יהלומים כרוכה בהרבה מאוד זיהום סביבתי, ניצול משאבי טבע וגם ככל הנראה ניצול של כוח עבודה בזמן הכרייה הלא פשוטה של היהלומים. יתרון נוסף של יהלומי מעבדה מרובעים הוא שטח הפנים שלהם היות והוא מתפרס על שטח רב יותר ולכן הוא בוהק יותר, מושך תשומת לב רבה ונראה הרבה יותר יוקרתי מכל צורך יהלום טבעי או יהלום שיוצר במעבדה אחר.

 

עוד יתרון של יהלומי מעבדה אלו הם בעובדה שהם זולים משמעותית מכל יהלום טבעי אחר ולכן הם נגישים הרבה יותר. הסיבה לכך היא עלות הייצור של יהלומי מעבדה היא נמוכה משמעותית מהייצור של המוצר הסופי מיהלום טבעי תודות לעלויות העבודה, פערי התיווך ועוד. כתוצאה מכך שיהלומי מעבדה הפכו להיות זמינים יותר תודות למחירם הנמוך, אנו רואים יותר ויותר אנשים בוחרים לשבץ יהלומים בתכשיטים אותם הם רוכשים עבורם או עבור היקרים להם.

 

היכן נוכל למצוא יהלומי מעבדה מרובעים?

 

נוכל למצוא יהלומי מעבדה מרובעים על מגוון רב של תכשיטים כמו למשל טבעות אירוסין שעליהן ניתן לשבץ יהלומים ואבנים טובות בניגוד לטבעות הנישואים שצריכות להיות פשוטות יחסית. על טבעות אירוסין ניתן לשבץ יהלום מרובע וכך לגרום להן להיראות יוקרתיות יותר ומרשימות בהרבה יותר מאשר עם כל צורת יהלום אחרת. בנוסף לטבעות אירוסין אנו רואים יהלומים מרובעים גם על צמידים שונים בעיקר כמו צמידי טניס שלהן יהלומים מרובעים הם אידיאליים. כמו כן נוכל לראות יהלומים מרובעים על עגילים, שרשראות צוואר וטבעות רגילות תודות לגמישות העיצובית שמביאים עימם היהלומים.

freepik
שתפו פוסט זה