ישנן דרכים רבות למכור בטלפון, אך במאמר זה נתמקד בחמש מהן

חלק זה ילמד אותך כיצד למכור בטלפון.

הצעד הראשון הוא להרים את הטלפון ולחייג את המספר.

השלב השני הוא להציג את עצמך ואז לברך את האדם בצד השני של הקו.

השלב השלישי הוא לשאול אם זה זמן טוב עבורם לדבר.

אם הם אומרים לא, אז אתה צריך לשאול מתי עשוי להיות זמן טוב יותר, ולאחר מכן לעקוב עם התאריך או השעה. אם הם יגידו כן, אז אתה יכול להמשיך עם המגרש שלך.

יש מספר דברים שאתה יכול לעשות כדי לשפר את הסיכויים שלך לבצע מכירה בטלפון.

– אתה צריך להיות מוכן לשיחה על ידי כל העובדות והנתונים שלך בהישג יד.

– צריך שיהיה לך מושג ברור מה הלקוח צריך, ואיך אתה יכול לעזור לו.

– הקשיבו למה שהם אומרים ושואלים שאלות לגבי הצרכים שלהם – זה יעזור לכם להתאים את המגרש שלכם לדרישות שלהם.

– היו בטוחים במוצר או בשירות שלכם – אם אתם לא מאמינים בו, למה להם?

אנחנו יכולים למכור כל דבר בטלפון. זה בגלל העוצמה של הקול שלנו והדרך שבה אנחנו מדברים עם אנשים. עלינו לזכור ששיחת טלפון היא יותר מסתם מילים – זו שיחה.

הנה כמה טיפים למכירת טלפון מוצלחת:

– דבר בקול אנרגטי ובטוח

– לשאול שאלות

– הקשב טוב

– היו מנומסים ואדיבים

– היה אמיתי ואדיב

– השתמש בהומור, אם אתה יכול להתחמק מזה

יש הרבה טיפים וטריקים שיכולים לעזור לך למכור בטלפון. הצעד הראשון הוא לקבל את שמם, לשאול אותם כמה שאלות על עצמם, ואז לגלות מה הם מחפשים. אם יש לך הזדמנות, הצע להם ניסיון חינם או הדגמה של המוצר או השירות שלך. זכרו שתמיד חשוב לבקש את המכירה בסוף כל שיחה.

המפתח למכירה בטלפון הוא לפתח קשר טוב עם הלקוח. אתה גם צריך להיות מוכן לענות על כל שאלה שיש להם לגבי המוצר שלך.

כל הטיפים הבאים למכירה טלפונית מבוססים על ההנחה שיש לך מוצר או שירות למכור. אם אתה לא עוסק במכירות, המאמר הזה לא בשבילך.

ניתן לחלק את כישורי המכירות לשלוש קטגוריות עיקריות: חיפוש פוטנציאלי, מצגת וסגירה. חיפוש פוטנציאלי הוא תהליך של מציאת לקוחות פוטנציאליים והצגת המוצר או השירות שלך בפניהם. מצגת היא תהליך שכנוע הלקוחות הפוטנציאליים שלך לקנות את המוצר או השירות שלך על ידי הדגשת התכונות והיתרונות שלו. סגירה היא תהליך של בקשת המכירה וקבלת הסכמה מהלקוח הפוטנציאלי שלך לרכוש את המוצר או השירות ממך.

המאמר הבא יפרט כמה טיפים כיצד להצליח בכל אחד מהתחומים הללו במכירות טלפוניות:

1) חיפוש חיפוש – התקשר לאנשים

להלן כמה טיפים למכירה בטלפון:

– היו מנומסים וידידותיים.

– שאל את הלקוח הפוטנציאלי מה הוא רוצה לקנות.

– נסו לברר אם הם מרוצים מהספק הנוכחי שלהם.

– הפוך את ההצעה שלך להישמע אטרקטיבית.

הדרך הטובה ביותר למכור בטלפון היא להיות בטוח וליצור קרבה עם האדם בצד השני של הקו.

אנחנו צריכים לנסות לעשות שיחת חולין על היום שלהם ולשאול אותם על התחביבים או תחומי העניין שלהם. זה יעזור לך לקבל תחושה של מה הם מחפשים ומה הם רוצים ממך.

כשמדובר במכירה טלפונית, חשוב להיות מוכנים לפני שאתם נכנסים לשיחה. זה לא רק להיות בעל ידע לגבי המוצר או השירות שלך. אתה צריך להיות מסוגל לפתח קשר טוב עם הלקוח ולהיות מסוגל לענות על שאלותיו באופן שיוכל להתייחס אליו.

כמה מהדרכים הטובות ביותר למכור בטלפון כוללות:

– מברך אותם בקול עליז

– הצגת עצמך וביסוס סמכות

– עונה בטון נלהב

– שימוש בשאלות פתוחות במקום בשאלות כן או לא

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
Uncategorized
מתכונים לתוספות לארוחה

מתכונים לתוספות לארוחהאז הכנתם בשר, עוף או דג, בטעם האהוב עליכם, במתכון מוצלח שמצאתם בבלוג פודיק או שאולי פשוט זכרתם בכלל מהבית של אמא, אבל כעת מתעוררת שאלת השאלות: מה לשים ליד? מה מתאים לאכול עם זה? אתמול הכנתם תפוחי אדמה, שלשום הכנתם אורז, מה היום? חשוב מאד לגוון בתוספות לארוחה, בשביל הילדים וגם בשביל המבוגרים, ובשביל זה בדיוק הכינו עבורכם בבלוג פודיק של שחר חן מגוון ענק של מתכונים לתוספות לארוחה, תוכלו למצוא מתכונים עשירים ופשוטים, מהירים ומורכבים יותר, ממגוון ענק של טעמים ומטבחים שונים מכל העולם, חמים וקרים, חריפים או מתוקים, ובקיצור- אפשר להכין כל יום משהו אחר.

Uncategorized
באילו מקרים נזמין מנעולן בקרית אונו?

ישנם לא מעט אמצעי אבטחה שיכולים לעזור לנו לשמור ולהגן על הבית או על העסק שלנו. ככל שהמבנה הוא משמעותי יותר והתכולה שלו יקרה יותר, כך אנחנו נהיה מוכנים להשקיע יותר זמן וכסף בבחירת מערכת אבטחה רלוונטית עבורנו. במקרים רבים זה יהיה תנאי של חברות הביטוח אצלן נרצה לבטח את המבנה ואת התכולה.

Uncategorized
מדריך מקיף לבניית מדפים למחסן

למדפים תפקיד מכריע במקסום שטח האחסון וקידום ארגון יעיל במחסנים. על ידי בניית מדפים יציבים ופונקציונליים, אתה יכול לשפר את הפרודוקטיביות, לייעל את ניצול השטח ולהקל על גישה נוחה לסחורות. במדריך המקיף הזה נלווה אתכם בתהליך שלב אחר שלב של בניית מדפים למחסן.

Uncategorized
איך לצלם סרטון טיקטוק?

חדשים בטיקטוק ורוצים להתחיל פרסום בטיקטוק או לייצר תוכן על מנת לייצר עוקבים בצורה ארגונית הנה סדר הפעולות הנכון ליצירת סרטון טיקטוק: