צילום:freepik

יתרונות במרפאה פרטית בתקופת הקורונה

בכל רחבי הארץ ישנן מרפאות פרטיות. באמצעות מרפאות פרטיות תוכלו לבצע את כלל הבדיקות האפשריות עם זמן המתנה יחסית קצר. בעזרת הזמן המתנה הקצר תוכלו למנוע התפרצות מחלות ונזקים אשר היו פוגעים בבריאותכם בעתיד במידה והייתם מחכים זמן רב.  

כיום עם הקורונה ששוררת בעולם מרפאה פרטית יכולה לעזור לכם רבות. מרפאות פרטיות מאפשרות לכם לבצע בדיקת קורונה עם זמן המתנה יחסית קצר ובכך לגלות בהקדם האפשרי האם אתם נושאים את הנגיף ובכך למנוע התפרצות הנגיף בקרב האוכלוסייה אשר בקרבתכם. רוצים לבצע בדיקת קורונה ? היכנסו לאתר https://meitavexperts.co.il/ והזמינו תור עוד היום.

יתרונות מרפאה פרטית 

נגישות- מרפאה פרטית לרוב נמצאת במרכזי העיר ולא בשולי העיר כך שייתכן שהמרפאה תהיה קרובה לביתכם ואתם לא תצטרכו להסתבך בדרך עם פקקי תנועה, מציאת חניה ואו תשלמו על חניה במקרה של בית חולים 

התקהלות מצומצמת– מרפאה פרטית לרוב הינה מקום יחסית קטן אשר מספר האנשים היכולים להיכנס אליה הינו מצומצם. לכן, הסיכוי להידבק בקורונה כאשר פונים למרפאה פרטית או הולכים לבצע בדיקה הינו קטן יותר ובטוח יותר.    

תשובות ותוצאות מהירות- כיוון שבמרפאות פרטיות אין המון פציינטים הכמות בדיקות אשר יש לבדוק ולפענח הינו יחסית קטן. לכן, התוצאות אשר יהיו לבדיקה שביצעתם יגיעו יחסית מהר ותוכלו לדעת את התשובה לפני כולם.  

הגעה ללא תור- במרפאה פרטית תגיעו לתור בשעה שנקבעה לכם ותכנסו לתור שבאותה שעה ללא עיכובים. מאותה סיבה שאין המון אנשים בתור כך התור אינו מתעכב והתור שלכם יגיע בזמן ללא עיכוב. אנחנו הישראלים לא אוהבים לחכות בתור כי הזמן שלנו מאוד יקר לכן, מרפאות פרטיות הן הפתרון האידאלי והמושלם בשביל לחסוך זמן רב. . בנוסף לכך, מרפאות פרטיות יענו לכן במהירות רבה כאשר תתקשרו למרפאה ותוכלו לקבוע את התור שרציתם לזמן שאתם רוצים והכי מתאים עבורכם. 

יחס אישי ואדיב- כאשר ישנו לחץ במקום מסוים העובדים באותו מקום הופכים להיות לחוצים ופחות לחוצים. במרפאה פרטית הלחץ כמעט ואינו קיים. לכן, המזכירות באותה מרפאה והרופאים המטפלים יהיו הרבה יותר נחמדים ואדיבים כלפיכם. כאשר מקבלים טיפול רפואי בין אם זה בעניין הקורונה ואו בעניין רפואי אחר אנו תמיד נרצה שהגורם המטפל יהיה סובלני ונחמד. כך שבמרפאה פרטית כנראה נקבל את היחס האישי, האדיב והסובלני שאנו מצפים לו. 

מחיר משתלם- במרפאה פרטית אנו נשלם לא רק על הטיפול שאנו מקבלים אלא גם על היחס, תנאים והבחירות שאנו מקבלים. כלומר, בעקבות כך שאנו משלמים אנו נקבל תנאים שלא מקבלים במרפאות ציבוריות כמו בתי חולים וכו'. במרפאה פרטית נוכל להחליט לאיזה רופא אנו רוצים לגשת ולקבל ממנו טיפול, נקבל יחס אישי וסובלני אשר בדרך כלל לא נקבל במרפאות ציבוריות, קבלת התשובות של הבדיקות יהיו מהירות ואף נגיע לתור שלנו ללא עיכובים מיותרים ובלי לחכות בתור. 

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים