יתרונות בקבוצת רכישה: הדר ברוקנשטיין מספרת מדוע זוהי הבחירה הנכונה?

חולמים לרכוש דירה משלכם? כיום בעיקר בגלל יוקר המחיה בישראל, ניתן להגיד כי מדובר על משימה כמעט בלתי אפשרית. אך בשנים האחרונות ישנה אפשרות שכיחה במיוחד שהפכה להיות נפוצה – רכישת דירה חדשה בעזרת קבוצת רכישה. קבוצת רכישה היא קבוצה של אנשים אשר מתאגדים ביחד על מנת לרכוש קרקע ולבצע את הבנייה. במקום לפנות ישירות לקבלן, הקבוצה היא זאת שאחראית על כל הבנייה ועל כל התהליך עצמו. זה נכון כי לאפשרות הזאת יש כל מיני חסרונות שחשוב לתת עליהם את הדעת. אך יזמת הנדל"ן הדר ברוקנשטיין אשר מתמחה בנושא של קבוצות רכישה תציג לכם את היתרונות השונים. יתרונות בקבוצת רכישה הם רבים ומגוונים, ומוטב כי תכירו אותם לפני שתעשו בחירה לכאן או לכאן.

 

אפשרות לחיסכון של מאות אלפי שקלים

יוקר המחיה במדינת ישראל הגיע למצב הנוכחי בעיקר בגלל שכל איש מקצוע רוצה לגזור את הקופון שלו. כאשר קבוצת רכישה מתאגדת על מנת להחליף את הקבלן, ניתן לחסוך מאות אלפי שקלים. יש מקרים שבהם החיסכון הכספי יהיה מינורי, אך כמובן שיהיה ניתן להנות מיתרונות אחרים. אבל ניתן להגיד בפה מלא כי ברוב המקרים ישנו חיסכון לא מבוטל מבחינת העלות הכספית של הדירה. זוהי אחת הסיבות השכיחות ביותר שבגינה לא מעט אנשים מעדיפים להירשם לקבוצת רכישה. יזמת הנדל"ן הדר ברוקנשטיין טיפלה עד כה באלפי לקוחות שונים שהחליטו לחסוך סכומים לא קטנים בכלל.

 

קבלת בעלות כבר מהרגע הראשון

יש לא מעט חוסר וודאות כאשר רוכשים דירה דרך קבלן. את הבעלות על הדירה אתם תקבלו רק כאשר הקבלן יסיים את הבנייה כולה. התהליך כמו שאתם בוודאי מתארים לעצמכם יכול לקחת שנים ארוכות. ברגע שאתם נכנסים אל תוך קבוצת רכישה, אתם תקבלו בעלות כבר מהרגע הראשון. לא מעט אנשים רוצים לדעת כי הדירה בבעלותם מיד עם תחילת הבנייה. זוהי הדרך האולטימטיבית לדעת כי לא צפויות לכם הפתעות בהמשך הדרך.

 

שליטה מלאה על הפרויקט מא' ועד ת'

אתם אוהבים להיות עם יד על הדופק אחרי כל מה שקורה? ברגע שתיכנסו אל תוך קבוצת רכישה תוכלו להיות בתוך סוד העניינים. בין אם מדובר על קבוצת רכישה של יזמת הנדל"ן הדר ברוקנשטיין או כל יזם נדל"ן אחר שעליו תוכלו לסמוך. אם תחליטו לרכוש את הקבוצה מקבלן, אתם תמצאו את עצמכם במצבים שונים של חוסר אונים. לא תהיה לכם שליטה על הפרויקט, והמילה האחרונה היא של הקבלן עצמו. סיטואציה שכזאת עלולה להיות לא מתאימה עבור כולם.

 

התאמה אישית של הדירה לצרכים שלכם

תמיד חלמתם שהדירה העתידית שלכם תיראה בצורה כזאת או אחרת? יזמת הנדל"ן הדר ברוקנשטיין מספרת כי בקבוצת רכישה ניתן לבנות את הדירה בהתאם לכל הצרכים. אתם אלה שקובעים כיצד הפרויקט יתפתח, ואיך הדירות השונות בתוך הבניין אמורות להיראות. בעת רכישת דירה דרך קבלן התכנון כולו יהיה בידיים של הקבלן, ויהיה עליכם לבצע התאמה מלאה לצרכים שלו. לא עבור כל האנשים האפשרות הזאת היא מתאימה.

 

לוחות הזמנים עשויים להיות קצרים יותר

כאן צריך לשים סימן שאלה גדול, אך ברוב המקרים לוחות הזמנים בקבוצת רכישה יהיו קצרים יותר. אחת מהסיבות לכך היא שאתם אלה שאחראים על אנשי המקצוע השונים. בהתאם ללוחות הזמנים תוכלו לקבוע כמה אנשי מקצוע יעבדו בעת ובעונה אחת. אם תעבדו ביחד עם יזמת הנדל"ן הדר ברוקנשטיין או כל יזם נדל"ן מנוסה אחר, תוכלו למצוא את עצמכם יוצאים עם דירה חדשה תוך מספר חודשים.

 

 

PEXELS קרדיט
שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
פיטורים
בלוג
התפטרות ממקום העבודה וזכויות העובד

בבואכם להתפטר מעבודתכם, חשוב להבין את הזכויות שלכם כעובדים שכירים. התפטרות היא החלטה מרצון המאפשרת לך לעזוב את תפקידך הנוכחי מסיבות שונות, כגון צמיחה בקריירה, נסיבות אישיות או הזדמנות טובה יותר במקום אחר. עם זאת, חשוב לעשות זאת בצורה חוקית ומקצועית כדי להגן על זכויותיכם, לוודא שתקבלו את כל הזכויות המגיעות לכם מהמעסיק לפני העזיבה המיוחלת.

בלוג
יתרונותיו של זפת כחומר בידוד

ככל שמתקרב החורף, משמעות הבידוד הנכון מובנת יותר ויותר לאנשים. השאיפה לשמור על הסביבה הפנימית נוחה ויבשה תוך ריסון צריכת

ביגוד תרמי
בלוג
המדריך החיוני ללבוש תרמי: הישארו חמים בסגנון

ככל שהטמפרטורות יורדות, זה הופך להיות חיוני להגן על עצמנו מפני מזג האוויר הקר. ביגוד תרמי מספק את הפתרון המושלם בכך שהוא מציע בידוד וחום מבלי להתפשר על הסגנון. במאמר זה, נחקור את החשיבות של ביגוד תרמי, היתרונות העיקריים שלו, ונציג את "סהרה", מותג המשלב פונקציונליות ואופנה בקו הלבוש התרמי שלהם.

אייפון 12
בלוג
התכונות החדשניות של האייפון 12: החידושים האחרונים נחשפו!

כשהטכנולוגיה ממשיכה להתקדם בקצב חסר תקדים, אפל שוב העלתה את הרף עם מכשיר הדגל האחרון שלה – אייפון 12. עמוס בתכונות חדשניות ומערך של שיפורים, הסמארטפון הזה הוא מחליף משחקים בכל היבט. מיכולות המצלמה החזקות שלו ועד לשילוב החלק שלו עם המערכת האקולוגית iDigital, יש אינספור סיבות לכך שה-iPhone 12 הוא המכשיר האולטימטיבי עבור חובבי טכנולוגיה וחובבי אפל כאחד.