יתרונות בקבוצת רכישה: הדר ברוקנשטיין מספרת מדוע זוהי הבחירה הנכונה?

חולמים לרכוש דירה משלכם? כיום בעיקר בגלל יוקר המחיה בישראל, ניתן להגיד כי מדובר על משימה כמעט בלתי אפשרית. אך בשנים האחרונות ישנה אפשרות שכיחה במיוחד שהפכה להיות נפוצה – רכישת דירה חדשה בעזרת קבוצת רכישה. קבוצת רכישה היא קבוצה של אנשים אשר מתאגדים ביחד על מנת לרכוש קרקע ולבצע את הבנייה. במקום לפנות ישירות לקבלן, הקבוצה היא זאת שאחראית על כל הבנייה ועל כל התהליך עצמו. זה נכון כי לאפשרות הזאת יש כל מיני חסרונות שחשוב לתת עליהם את הדעת. אך יזמת הנדל"ן הדר ברוקנשטיין אשר מתמחה בנושא של קבוצות רכישה תציג לכם את היתרונות השונים. יתרונות בקבוצת רכישה הם רבים ומגוונים, ומוטב כי תכירו אותם לפני שתעשו בחירה לכאן או לכאן.

 

אפשרות לחיסכון של מאות אלפי שקלים

יוקר המחיה במדינת ישראל הגיע למצב הנוכחי בעיקר בגלל שכל איש מקצוע רוצה לגזור את הקופון שלו. כאשר קבוצת רכישה מתאגדת על מנת להחליף את הקבלן, ניתן לחסוך מאות אלפי שקלים. יש מקרים שבהם החיסכון הכספי יהיה מינורי, אך כמובן שיהיה ניתן להנות מיתרונות אחרים. אבל ניתן להגיד בפה מלא כי ברוב המקרים ישנו חיסכון לא מבוטל מבחינת העלות הכספית של הדירה. זוהי אחת הסיבות השכיחות ביותר שבגינה לא מעט אנשים מעדיפים להירשם לקבוצת רכישה. יזמת הנדל"ן הדר ברוקנשטיין טיפלה עד כה באלפי לקוחות שונים שהחליטו לחסוך סכומים לא קטנים בכלל.

 

קבלת בעלות כבר מהרגע הראשון

יש לא מעט חוסר וודאות כאשר רוכשים דירה דרך קבלן. את הבעלות על הדירה אתם תקבלו רק כאשר הקבלן יסיים את הבנייה כולה. התהליך כמו שאתם בוודאי מתארים לעצמכם יכול לקחת שנים ארוכות. ברגע שאתם נכנסים אל תוך קבוצת רכישה, אתם תקבלו בעלות כבר מהרגע הראשון. לא מעט אנשים רוצים לדעת כי הדירה בבעלותם מיד עם תחילת הבנייה. זוהי הדרך האולטימטיבית לדעת כי לא צפויות לכם הפתעות בהמשך הדרך.

 

שליטה מלאה על הפרויקט מא' ועד ת'

אתם אוהבים להיות עם יד על הדופק אחרי כל מה שקורה? ברגע שתיכנסו אל תוך קבוצת רכישה תוכלו להיות בתוך סוד העניינים. בין אם מדובר על קבוצת רכישה של יזמת הנדל"ן הדר ברוקנשטיין או כל יזם נדל"ן אחר שעליו תוכלו לסמוך. אם תחליטו לרכוש את הקבוצה מקבלן, אתם תמצאו את עצמכם במצבים שונים של חוסר אונים. לא תהיה לכם שליטה על הפרויקט, והמילה האחרונה היא של הקבלן עצמו. סיטואציה שכזאת עלולה להיות לא מתאימה עבור כולם.

 

התאמה אישית של הדירה לצרכים שלכם

תמיד חלמתם שהדירה העתידית שלכם תיראה בצורה כזאת או אחרת? יזמת הנדל"ן הדר ברוקנשטיין מספרת כי בקבוצת רכישה ניתן לבנות את הדירה בהתאם לכל הצרכים. אתם אלה שקובעים כיצד הפרויקט יתפתח, ואיך הדירות השונות בתוך הבניין אמורות להיראות. בעת רכישת דירה דרך קבלן התכנון כולו יהיה בידיים של הקבלן, ויהיה עליכם לבצע התאמה מלאה לצרכים שלו. לא עבור כל האנשים האפשרות הזאת היא מתאימה.

 

לוחות הזמנים עשויים להיות קצרים יותר

כאן צריך לשים סימן שאלה גדול, אך ברוב המקרים לוחות הזמנים בקבוצת רכישה יהיו קצרים יותר. אחת מהסיבות לכך היא שאתם אלה שאחראים על אנשי המקצוע השונים. בהתאם ללוחות הזמנים תוכלו לקבוע כמה אנשי מקצוע יעבדו בעת ובעונה אחת. אם תעבדו ביחד עם יזמת הנדל"ן הדר ברוקנשטיין או כל יזם נדל"ן מנוסה אחר, תוכלו למצוא את עצמכם יוצאים עם דירה חדשה תוך מספר חודשים.

 

 

PEXELS קרדיט
שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
ביטוח רכב
בלוג
טיפים לבחירת ביטוח לרכב

כשזה מגיע לשמירה על הרכב שלך ועל עצמך על הכביש, ביטוח הרכב הנכון הוא בעל חשיבות עליונה. עם שפע של אפשרויות ביטוח רכב זמינות, בחירת הפוליסה המתאימה ביותר יכולה להיות משימה מאתגרת. כדי לסייע לך בקבלת החלטה מושכלת ובביצוע השוואת ביטוח רכב חלקה, הנה כמה טיפים חשובים שכדאי לקחת בחשבון.

טכנולוגיה
בלוג
פיתוח אב טיפוס כיצד למקסם את הפוטנציאל של המוצר שלך

כל מוצר פורץ דרך מתחיל כניצוץ של דמיון – חזון לחולל מהפכה בשוק או לפשט את החיים כפי שאנו מכירים אותם. עם זאת, הפיכת הניצוץ הזה למוצר מוחשי ומוצלח היא אמנות, המעוגנת במדע פיתוח האב-טיפוס. עם כל אב טיפוס, היוצרים מתקרבים לשלמות; זיהוי מלכודות, מתן מענה לצרכי משתמש בלתי צפויים ויצירת נישה בנוף תחרותי.

טכנולוגיה
בלוג
פיתוח אב טיפוס כיצד למקסם את הפוטנציאל של המוצר שלך

כל מוצר פורץ דרך מתחיל כניצוץ של דמיון – חזון לחולל מהפכה בשוק או לפשט את החיים כפי שאנו מכירים אותם. עם זאת, הפיכת הניצוץ הזה למוצר מוחשי ומוצלח היא אמנות, המעוגנת במדע פיתוח האב-טיפוס. עם כל אב טיפוס, היוצרים מתקרבים לשלמות; זיהוי מלכודות, מתן מענה לצרכי משתמש בלתי צפויים ויצירת נישה בנוף תחרותי.

תזונה
בלוג
לב בריא: העצמת חדרה באמצעות מודעות ללחץ דם

חדרה, קהילה תוססת בישראל, נוקטת בצעדים יזומים לקידום בריאות הלב ומאבק בשכיחות העולה של לחץ דם גבוה. עם התמקדות במודעות וחינוך, פרויקטים קהילתיים מעצימים אנשים להבין את החשיבות של שמירה על רמות לחץ דם בריאות. מאמר זה בוחן אסטרטגיות ויוזמות שונות שמטרתן להוריד את לחץ הדם באופן טבעי ומידי באמצעות שינויים באורח החיים ושינויים תזונתיים.