כדי ליצור פודקאסט, אתה צריך מיקרופון, תוכנת הקלטה ועורך שמע

פודקאסט הוא סדרה של הקלטות אודיו שמורידים ומאזינים בזו אחר זו. פודקאסטים עוסקים בדרך כלל בנושאים ספציפיים, כמו גינון או בישול.

ישנן דרכים שונות ליצור פודקאסט. דרך אחת היא להשתמש באפליקציה כמו Garageband או Audacity ואז להעלות אותה לאתר כמו Soundcloud, Mixcloud או YouTube. אתה יכול גם פשוט להקליט את הקול שלך בטלפון ולהעלות אותו כקובץ וידאו.

פודקאסט הוא קובץ שמע דיגיטלי שניתן להירשם אליו ולהוריד אותו דרך האינטרנט. פודקאסטים נוצרים לרוב על ידי אנשים או חברות שמשחררים פרקים חדשים של התוכן שלהם בלוח זמנים קבוע.

ניתן להאזין לפודקאסטים במחשב או במכשיר נייד, כגון אייפון, אייפד, טלפון אנדרואיד או טאבלט, מכשיר נייד של Windows 10 וכו'. אפשר גם להאזין לפודקאסטים דרך שירותי צד שלישי כמו iTunes ו-Stitcher Radio.

כדי ליצור פודקאסט צריך:

1) מכשיר הקלטה

2) תוכנת עריכת סאונד

3) שירות אירוח קבצי אודיו (iTunes למשל)

ישנן דרכים רבות ושונות ליצור פודקאסט. אתה יכול להשתמש בשירות חינמי כמו Anchor או Podbean. או שאתה יכול להשתמש בתוכנת עריכת השמע החינמית Audacity.

פודקאסט הוא סדרה אפיזודית של הקלטות אודיו, וידאו או טקסט. פודקאסטים מופצים לעתים קרובות באמצעות הזנת RSS ונגישים אליהם במגוון מכשירים הכוללים מחשבים שולחניים, טאבלטים, סמארטפונים וטלוויזיות חכמות.

פודקאסטים הם בדרך כלל בחינם להורדה או להאזנה באינטרנט. כמו כן, ניתן להאזין להם בחינם במכשירים ניידים שבהם מותקנות רדיו iTunes של אפל או אפליקציות Play Music של גוגל.

פודקאסטים רבים זמינים כקובץ וידאו שניתן להזרים או להוריד למחשב, טאבלט או סמארטפון. לאחר מכן, קובץ האודיו מושמע במכשיר בהתאם לנוחות המשתמש.

פודקאסט הוא קובץ אודיו או וידאו דיגיטלי המופץ דרך האינטרנט לצורך השמעה במכשירים ניידים, שולחניים ונגני מדיה אחרים.

הפודקאסטים הם בדרך כלל אפיזודיים, כאשר כל פרק באורך של כ-20 דקות. הם יכולים להיות גם על פי דרישה ולשחרר אותם כאשר אתה רוצה להאזין להם.

פודקאסטים מתארחים בדרך כלל על ידי אדם בודד (המכונה מארח) או מספר אנשים שעובדים יחד (המכונה צוות ההפקה). למארח או לצוות ההפקה יש תוכנית על מה הם רוצים לדבר בפודקאסט ועשויים ליצור מתווה שנקרא לוח שנה עריכה לפני שהם מתחילים להקליט פרקים.

לאחר מכן המארח יראיין אורחים, מומחים, סופרים, אמנים ועוד כדי לעזור להם לשתף את הסיפור שלהם עם המאזינים.

הפודקאסטים כוללים לרוב מוזיקה,

פודקאסטים הם אחת הדרכים הפופולריות ביותר לצרוך תוכן. הם אישיים ואינטימיים יותר מכל צורת תקשורת אחרת. אתה יכול להאזין להם בזמן שאתה נוסע, מתאמן או מבשל ארוחת ערב. הדבר היחיד שאתה צריך זה סמארטפון או טאבלט.

קל יחסית להפיק פודקאסטים והם אינם דורשים ציוד יקר או כישורי עריכה. אתה רק צריך מיקרופון, מחשב עם תוכנת הקלטת אודיו וחיבור לאינטרנט.

במאמר זה נעבור את תהליך הכנת הפודקאסט שלך מתחילתו ועד סופו:

– מה זה פודקאסט? – איך עושים פודקאסט? – ציוד הדרוש להכנת פודקאסטים – איך יוצרים פרק? – עריכת פודקאסטים

פודקאסטים הם דרך מצוינת לחלוק ידע ולהכיר חברים חדשים.

פודקאסטים הם דרך מצוינת לחלוק ידע ולהכיר חברים חדשים. הם מאפשרים לך ללמוד על משהו לעומק, או פשוט יש קצת רעשי רקע כשאתה עושה משהו אחר.

אם אתה רוצה להתחיל פודקאסט משלך, יש כמה דברים שאתה צריך לעשות לפני שתוכל להתחיל.

תצטרך רעיון לתוכנית, מיקרופון, תוכנת עריכת אודיו וכמה אפקטים קוליים.

אם אתה לא רוצה לעשות את כל העבודה הזאת בעצמך, יש גם חברות שייצרו פודקאסטים לאנשים שאין להם זמן או כישורים.

פודקאסטים הם דרך מצוינת להעביר את המסר שלך לקהל רחב. פודקאסטים הם גם דרך מצוינת להביא תנועה לאתר שלך, שם תוכל להמיר מאזינים ללקוחות.

פודקאסט הוא קובץ אודיו או וידאו דיגיטלי המועלה ומופץ דרך האינטרנט לצורך השמעה במחשבים אישיים או מכשירים ניידים. ניתן להירשם לקבצים אלה ולהוריד אותם באופן אוטומטי באמצעות אפליקציות הפצת אינטרנט ופודקאסטים כמו iTunes, Google Play Music, Spotify ו-Stitcher.

ישנן דרכים רבות ושונות בהן תוכל ליצור פודקאסט. אתה יכול להשתמש בתוכנה כגון Audacity או Adobe Audition כדי להקליט את עצמך מדבר על נושא העניין שלך במיקרופון של המחשב שלך. אתה יכול גם להשתמש בסקייפ או ב-FaceTime לראיונות עם אורחים שאינם גרים במקום.

פודקאסטים הם קבצי אודיו שניתן להוריד ולהאזין להם במחשב או במכשיר נייד. הם זמינים בדרך כלל ב-iTunes ובאתרי פודקאסטים אחרים. פודקאסטים נוצרים בדרך כלל על ידי אדם אחד או קבוצה קטנה של אנשים שיש להם מה לומר על נושא מסוים.

יצירת פודקאסטים היא קלה יחסית ואינה דורשת ציוד רב. אתה רק צריך מיקרופון, תוכנת עריכה כלשהי וחיבור לאינטרנט כדי להעלות את הפודקאסט שלך לאינטרנט.

שלוש הדרכים הנפוצות ביותר להקלטת פודקאסטים הן שימוש ב-GarageBand, Audacity או Adobe Audition (הגרסה המקצועית של Audacity).

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים