כיצד בוחרים את זר הפרחים המושלם?

מכירים את הרגע הזה שנכנסים לאתר חנות הפרחים ומתחילים להסתבך עם בחירת הזר? מה יותר מתאים – גוונים כחולים, אדומים או בעצם צהובים? ואיך יודעים איזה גודל של זר לבחור למאורע? כדאי להתנחם כי רוב האנשים קצת מסתבכים, אז הכנו עבורך את המדריך למציאת זר הפרחים המושלם, כדאי להמשיך לקרוא.

 

לאיזה אירוע הזר?

המחשבה הראשונה שצריכה לעמוד לנגד מי שבוחר את הזר הוא האירוע שבגינו הזר נשלח. בדרך כלל אנחנו שולחים זר עבור מישהו אהוב ועבור מאורע משמח, אך אין ספק שיש הבדל בין אירועים שונים בחיים שמחייבים התייחסות מיוחדת. לדוגמה, אם קרובת משפחה יקרה ללב יולדת בבית החולים, או חברה טובה לעבודה נמצאת בחופשת מחלה מאולצת ורוצים לשמח אותה, אין ספק שגודלו ונפחו של הזר ישפיעו רבות על מקבליהם. העצה הכי טובה שלנו – כגודל האירוע, כגודל הזר.

 

מי מקבל את הזר?

כאשר בוחרים זר גם כדאי לחשוב על מי שמקבל אותו. אם מדובר על קידום בעבודה מקובל לתת זר בינוני, אך אם החמות למשל חוגגת יום נישואין משמעותי ועגול, מומלץ לרכוש זר מרשים, יוקרתי וגדול. ככל שהקרבה גדולה יותר לאדם שמקבל את הזר, כך נהוג יותר להשקיע בנפחו ובפרחים הייחודיים שבו.

 

שילובי פרחים מיוחדים

רוצה להפתיע עם זר הפרחים? כדאי לשלב בו פרחים ייחודיים שלא רואים בכל יום. כולנו מכירים את הזרים הסטנדרטיים, אך אילו פרחים יכולים להפתיע באמת? שילוב של חמניות יכול להיות נפלא בזרי פרחים, כמו גם ורדים קלאסיים השזורים יחד עם סוגי פרחים אחרים, כמו למשל פרחי ליזיאנטוס, אסטר או אפילו חרציות. בנות זוג אוהבות לקבל פרחים רומנטיים כמו שושנת העמקים, סחלבים ולבנדר ריחני ונעים, פעמונית וגם גרברות. רצוי לשלב גם בטוב טעם לוטוס, תלתן, יסמין לבן ומגנוליה, ציפורן חתול וקמומיל.

 

מקוריות בנראות

זרי הפרחים של היום הם לא מה שהיו בעבר ומי שמקבל אותם גם מצפה לייחודיות מסוימת. הייחודיות היא לא בבחירת הפרחים עצמם בזר, אלא גם בצורתו ושזירתו, וכמובן העטיפה שלו. אנשי מקצוע מתחום השזירה יודעים כיצד ליצור מעטפת פרחים ייחודית בה כל פרח מתבלט בפני עצמו, אך כולם יחד מהווים זר אחד מושלם. אפשר לבחור בזר שמנמן ונמוך, בזר בעל נפח גדול במיוחד או בזר שנשזר כמו בתוך סלסלה.

 

תוספות שעושות את ההבדל

אין ספק שפעמים רבות מה שעושה את ההבדל הוא דווקא התוספות שמתקבלות יחד עם הזר. כל חנות פרחים בירושלים יודעת היטב שמי שמקבל זר ישמח לקבל גם שוקולד, ברכה יפה או אולי בלון עם המון כוונות טובות לשמח. בדרך כלל השירות ניתן להזמנה טלפונית או באתר, כך שבכלל לא צריך להגיע פיזית למקום, וגם אם נניח המשלוח הוא מאדם רחוק, או אפילו מחו"ל, כאשר הוא מתבצע באותה העיר ועל ידי חנות או עסק מקומי – הוא מגיע במהירות וביעילות רבה.

 

ומה לגבי המשלוח?

כאשר מבצעים משלוחי פרחים בירושלים יש לוודא קודם כל שניתן לבצע משלוח לכתובת הרצויה. רצוי שהעסק יתמחה בנושא כיוון שדיוק בזמני המשלוח של הפרחים הוא קריטי. הרבה פעמים אנשים נמצאים בתזוזה, ואם אנחנו רוצים להפתיע אותם עם זר הפרחים אנחנו צריכים להביא אותו בשעות המדויקות, למשל כאשר הם נמצאים בעבודה או בבית. איך יודעים אם עסק מדייק בזמני המשלוח? פשוט בודקים עליו המלצות ובדרך כלל כאשר הרבה אנשים מרוצים מהשירות – הדבר אומר שהוא פשוט טוב.

קרדיט תמונה: freepik
שתפו פוסט זה