כיצד לבחור חברת נגרות לעבודות נגרות מיוחדות

שיפוץ המשרד או בית העסק הוא אחד הרגעים היותר מרגשים, וללא ספק כאשר מגיעים לשלב בו אתם בוחרים חברת נגרות לצורך עיצוב עבודות העץ חשוב לדעת ולהכיר את הדרכים הטובות ביותר לבחירת חברת נגרות שתביא לתוצאות לא פחות ממושלמות. לעבודה מקצועית וברמה גבוהה יש השפעה משמעותית, ומיד גם תבינו למה.

 

לובי מגדל אמות אטריום. בוצע ע"י חברת תומר גלפנד. קרדיט: אתר תומר גלפנד.

 

מה הכי חשוב לדעת בבחירת חברת נגרות מקצועית

בניית תכנית עבודה כשאנחנו בונים משרד חדש או משפצים, זה הבסיס האיכותי ביותר לפרויקט מוצלח. ותוך כך, מומלץ באמת להיות הכי מדויקים והכי כנים שיש בסיטואציה הזאת. בתכנית גם תוכלו באופן הכי ברור ופשוט את כל מה שאתם רוצים ולפרק לגורמים לסעיפים את העיצוב והרצונות. אך חשוב לבצע מספר צעדים לפני כן על מנת שבאמת יהיה לכם פרויקט מוצלח:

  • בניית תקציב

להגיע לחפש אנשי מקצוע ללא ידיעה על תקציב מראש זה מעט בעייתי. דאגו לבנות את התקציב שלכם לפני הכל, כך תדעו בדיוק כמה תוכלו להקצות עבור עבודות נגרות מיוחדות.

 

  • בחינת הצעות מחיר

כשאתם בוחנים הצעת מחיר מנגרים עשו זאת לאחר שכבר יש לכם תכנית מסודרת. השוו בין הצעות מחיר של קבלנים ונגרים על מנת לרדת לרזולוציות הקטנות ביותר. אפילו סוג הדלת של הארון יכולה להשפיע על המחיר או סוג המגירה. התעקשו על הצעה כתובה ומפורטת.

 

  • בדקו את ההסכם

הגעתם לחתימה על הסכם? נהדר! הצעת המחיר מרגע זה תהפוך להזנת העבודה. כללו בהסכם את כל מה שאתם צריכים לקבל. הגדירו מראש את חלוקת התשלומים ורשמו בהסכם גם את לוח הזמנים. נהוג לשלם לנגרים מקדמה שהיא לערך שליש מהתשלום. במקרים אחרים משלמים 40 אחוזים, והשאר בסיום העבודה. וישנם נגרים שמוכנים לחלק את התשלום לתשלומים שווים. בדקו מול איש המקצוע שאתם שוכרים לעבודה כיצד זה עובד מולו.

למה חשוב שלא להתפשר על עבודת נגרות מול רכישה של מוצר מוכן

אין שום מניעה כמובן לרכוש מוצרי עץ מוכנים, אך כאשר אתם בוחרים בנגר לצורך עבודות נגרות מיוחדות אתם מקבלים בהתאמה אישית ומדויקת את המוצר לצרכים שלכם, ולצרכי המקום. אין לכם הגבלה של מידות, אין הגבלה בעיצובים ואתם גם נהנים מהזמנה אישית וייחודית שלא תמצאו באף מקום אחר.

נכון שהעלויות אולי יכולות להיות שונות, אך יש לקחת בחשבון שגם מדובר בחומרי גלם איכותיים היות וזוהי לא עבודה שנעשית כשטנץ במאות פעמים, אלא אחת, ייחודית, המותאמת לכם. אם זוהי עבודת נגרות מורכבת יש לקחת סבלנות ונשימה עמוקה לזמן האספקה, אך התוצאה בהחלט תשתלם לכם.

 

אילו עבודות תוכלו לבצע עם נגר פרטי מקצועי

כמובן שכשאתם שוכרים נגר פרטי ומקצועי בין אם הוא מתוך חברת נגרות ובין אם הוא אדם פרטי, אתם יכולים להזמין כל עיצוב שעולה בראשכם. לרוב, העבודות הנפוצות ביותר הן בניה של מטבחים גדולים ומשודרגים בארגונים גדולים או בחברות גדולות, משטחים מקצועיים, ריהוט מותאם אישי ועוד.

עבודות יותר מורכבות הן לרוב בניה של מדרגות מעץ, חיפוי עץ לקירות, מעקות מעץ, משרביה משולבת עץ ועוד. גם דלתות מעוצבות בהחלט נכללות בתוך העבודות הללו וגם אותן אפשר לעצב ברמה האישית.

 

איך תהיו בטוחים שחברת הנגרות שבחרתם היא הטובה ביותר

כמו כל איש מקצוע שאנחנו שוכרים, גם כאשר מדובר על חברות נגרות לצורך עבודות נגרות מיוחדות או רגילות אפילו, חשוב לבצע סקר שוק נרחב.

בדקו היטב והשוו הצעות מחיר, הסתמכו על המלצות, ביקורות וחוות דעת ודאגו לקבל את מלוא האינדיקציה גם משיחות עם לקוחות קודמים ולקוחות הווה.

חברה מקצועית וברמה גבוהה תדע להעניק לכם שירות אדיב, מכיל ומענה סבלני זאת לצד מקצועיות ברמה גבוהה לתוצאות שתהיינה לא פחות ממושלמות.

2
שתפו פוסט זה