כיצד מתקנים פחחות רכב לאחר תאונת דרכים?

כמעט לכולם זה קורה בשלב כל שהוא בחיים, מגיעים לרכב ומגלים שהוא נדפק, או בטעות מתנגשים במישהו בצומת וגורמים לפח הרכב להתעקם בצורה מכוערת. מלבד העובדה שמדובר על מראה לא מלבב בכלל, יש חשיבות בטיחותית לנושא תיקון הרכב בפחחות לאחר תאונת דרכים. אז איך עושים את זה נכון ומה כדאי לדעת לפני שמגיעים למוסך פחחות? הכנו עבורך מדריך שיעשה לך סדר בדברים.

 

על תאונות דרכים וחברות הביטוח

אף פעם לא נעים לעשות תאונת דרכים, בוודאי אם נפגעים פיזית אבל גם כאשר רק הרכב ניזוק. זה כמעט תמיד מסובך, ופעמים רבות יש צורך להפעיל את הביטוח של הרכב כדי לכסות על הנזקים, במיוחד כאשר הרכב שלנו הוא האשם בתאונה. עם זאת, ישנם לא מעט מקרים בהם בתאונה אל ידוע מי גרם לנזק, למשל כאשר הרכב חונה ברחוב ואנחנו מגיעים אליו בבוקר ומגלים שהפח התעקם כי מישהו התנגש בנו, לפעמים זה גם יכול לקרות בחניה כך סתם כשעוצרים לרגע ומישהו מגלח לנו את הרכב בדרך החוצה מהחניון. במקרים כאלו לא תמיד חברות הביטוח ישתתפו, או לעיתים הן משתתפות בחלק קטן מהמחיר, ויש צורך להגיע למוסך פחחות כדי לתקן את הנזק.

 

להגיע למוסך לאחר התאונה

אין ספק שאף אחד לא רוצה להיקלע למצב בו הוא צריך ללכת למוסך אחרי תאונה, אך אם מדובר על נזק של פחחות יפה שעה אחת קודם לתיקון כדי לפתור את הבעיה. כאשר מחפשים אחר מוסך פחחות בירושלים כדאי לבחור מוסך אמין, כזה שמתמחה בתחום פחחות רכב בירושלים ושמו הולך לפניו. בסופו של דבר אנחנו רוצים לתקן את הרכב בצורה הטובה ביותר, במחיר המשתלם ביותר ובמהירות האפשרית כי כל יום במוסך הוא יום שאין לנו רכב בבית.

 

באילו נושאים מטפל מוסך פחחות?

מוסכי פחחות עוסקים בתיקון כל הנזקים שנגרמו לפח הרכב לאחר תאונה. מדובר על נזקים שנגרמו לרכב בחלקי הפח השונים שלו בתאונות קלות עד בינוניות, כאשר העבודה כולה דורשת דיוק רב, תשומת לב וניסיון מעשי בתחום, גם ברכבים ישנים וגם ברכבים חדשים. כאשר מדובר על תאונות בינוניות בהן הנזק יכול להיות אף פנימי, ישנה חשיבות בתיקון מדויק שיחזיק את הרכב לכביש במצבו התקין ביותר.

 

למה צריך לשים לב?

כאשר בוחרים מוסך פחחות לעבוד עמו יש להקפיד על כמה דגשים שיסייעו לדייק את הבחירה ולהוביל לתוצאה מדויקת שתחזיר את הרכב לכביש במצבו הטוב ביותר, כאילו לא עבר תאונה מעולם. ראשית, יש לבחור מוסך שמתמחה בפחחות רכב כתחום עיקרי, ושעובדיו בקיאים בתחום ומכירים אותו לאורך שנים, ולהם ניסיון רחב ברכבים שונים. כמו כן, מומלץ לבחור במוסך פחחות שעובד עם מספר חברות ביטוח, כך שבמידה ויש אפשרות לקבל החזר, הוא יעשה בקלות ובפשטות. כמובן שיש לבחון האם המוסך עובד עם חברת הביטוח בה הרכב מבוטח, כדי להבטיח שבמידה ויהיה החזר הוא יהיה אפשרי דרך המוסך.

כמובן שנושא השירות וההמלצות גם כן חשובים. רצוי לבחור מוסך ששמו הולך לפניו, שהרכבים משתחררים ממנו במהירות ולא גוררים את הלקוחות ימים ארוכים על תיקונים שניתן לסיים מהר יותר. ודבר אחרון – המחיר שתמיד מלחיץ אנשים, מצב אחד לא מומלץ לבחור מוסך שמחיריו נמוכים באופן קיצוני כי הדבר יכול להצביע גם על חוסר ידע או מקצועיות, אך גם לא מוסך שקורע במחירים. מוסך שמציע מחירים טובים באמצע כולל כל הנושאים הנ"ל יהיה אחד שיהיה בטוח להפקיד בידיו את הרכב.

קרדיט תמונה: freepik
שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
ביטוח רכב
בלוג
טיפים לבחירת ביטוח לרכב

כשזה מגיע לשמירה על הרכב שלך ועל עצמך על הכביש, ביטוח הרכב הנכון הוא בעל חשיבות עליונה. עם שפע של אפשרויות ביטוח רכב זמינות, בחירת הפוליסה המתאימה ביותר יכולה להיות משימה מאתגרת. כדי לסייע לך בקבלת החלטה מושכלת ובביצוע השוואת ביטוח רכב חלקה, הנה כמה טיפים חשובים שכדאי לקחת בחשבון.

טכנולוגיה
בלוג
פיתוח אב טיפוס כיצד למקסם את הפוטנציאל של המוצר שלך

כל מוצר פורץ דרך מתחיל כניצוץ של דמיון – חזון לחולל מהפכה בשוק או לפשט את החיים כפי שאנו מכירים אותם. עם זאת, הפיכת הניצוץ הזה למוצר מוחשי ומוצלח היא אמנות, המעוגנת במדע פיתוח האב-טיפוס. עם כל אב טיפוס, היוצרים מתקרבים לשלמות; זיהוי מלכודות, מתן מענה לצרכי משתמש בלתי צפויים ויצירת נישה בנוף תחרותי.

טכנולוגיה
בלוג
פיתוח אב טיפוס כיצד למקסם את הפוטנציאל של המוצר שלך

כל מוצר פורץ דרך מתחיל כניצוץ של דמיון – חזון לחולל מהפכה בשוק או לפשט את החיים כפי שאנו מכירים אותם. עם זאת, הפיכת הניצוץ הזה למוצר מוחשי ומוצלח היא אמנות, המעוגנת במדע פיתוח האב-טיפוס. עם כל אב טיפוס, היוצרים מתקרבים לשלמות; זיהוי מלכודות, מתן מענה לצרכי משתמש בלתי צפויים ויצירת נישה בנוף תחרותי.

תזונה
בלוג
לב בריא: העצמת חדרה באמצעות מודעות ללחץ דם

חדרה, קהילה תוססת בישראל, נוקטת בצעדים יזומים לקידום בריאות הלב ומאבק בשכיחות העולה של לחץ דם גבוה. עם התמקדות במודעות וחינוך, פרויקטים קהילתיים מעצימים אנשים להבין את החשיבות של שמירה על רמות לחץ דם בריאות. מאמר זה בוחן אסטרטגיות ויוזמות שונות שמטרתן להוריד את לחץ הדם באופן טבעי ומידי באמצעות שינויים באורח החיים ושינויים תזונתיים.