כך תבחרו את היום המושלם לחתונה שלכם

אחת הדילמות שמעסיקות זוגות המתעתדים להינשא היא מתי להתחתן – התאריך משמעותי מאוד, כי כאמור תחגגו אותו כל שנה מחדש ביום הנישואין וכמובן, יש תאריכים מרגשים, מפתיעים ויצירתיים יותר מאחרים.
התאריך קריטי גם מבחינת האולם – עונות פופולאריות ויקרות יותר מתקופות אחרות בלוח השנה ומבחינת האורחים – מועדים פנויים לעומת כאלה הגדושים באירועים.
כמובן שבסופו של דבר הבחירה היא שלכם ואם אתם עוד שוקלים את האופציה ל-SAVE THE DATE, יש לנו כמה רעיונות שיכולים לעזור לכם בבחירת התאריך לחתונה:

חגיגה סמלית לאוהבים


אין כמו לבחור תאריך סמלי ולהינשא באותו התאריך בו נפגשתם לראשונה או התאריך בו יצאתם לדייט ראשון או כל תאריך אחר בעל משמעות, מהנשיקה הראשונה ועד החופשה הראשונה.
כמובן שחשוב לבדוק אם התאריך מסתדר לכם מבחינת מזג האוויר הצפוי, זמינות גן האירועים המועדף וכמה תצטרכו לחכות עד החתונה או להפך, אם התאריך קרוב מאוד, האם תספיקו לארגן הכל בזמן שעומד לרשותכם?כל יום נישואין הוא יום הולדת


אפשרות נוספת היא להינשא בתאריך יום ההולדת שלכם ולאחד שתי שמחות ביחד. רוב הסיכויים שלא נולדתם שניכם באותו תאריך אז תצטרכו לבחור באיזה יום הולדת להינשא – שלך או שלו, אבל יכול להיות נחמד מאוד לשלב את החגיגות וכך גם לזכור תמיד את התאריך וזה יהיה קל יותר לדור ההמשך גם לזכור שהיום אבא ואמא התחתנו כי זה יום ההולדת של אבא או אמא.

לתפוס את היום הנכון בשבוע ואת השעה הנכונה


לא רק התאריך משחק תפקיד אלא גם היום בשבוע וכן הטיימינג ביום עצמו. ימי ראשון יכולים להיות אטרקטיביים יותר מבחינת המחיר, כי מדובר ביום הראשון אחרי סופ"ש והחזרה לשגרה, בעוד ימי חמישי נחשבים לפופולאריים במיוחד כי למחרת כולם יכולים להתעורר יחסית מאוחר כך שהם ישמחו לחגוג אתכם על רחבת הריקודים עד השעות הקטנות של הלילה.
חתונה בשישי בצהריים מביאה עמה קסם אחר של אור יום, שלווה של לפני כניסת השבת ותחילת סוף השבוע, אבל לרוב אלה חתונות שונות באווירה מחתונות ערב מבחינת תאורה והתנהלות ואם רוקדים וחם צריך לדאוג לפתרונות אוורור ומיזוג ואפילו החשכת המקום כי לרוב האנשים קצת מוזר לרקוד באמצע היום בעוד אחרים תופסים חתונת ערב כאידיאלית למסיבת ריקודים. בחתונת צהריים או ערב האוכל זהה, בשתיהן מדובר בסעודות מרכזיות ביום אך יש אנשים שפחות נוטים לשתות בצהריים ויותר נוטים לשתות בערב וכדאי לקחת את השינוי באווירה ובהתנהגות האורחים מצהריים לערב כאשר מחליטים על השעה לחתונה.

אי אפשר לשכוח


תוכלו כמובן להינשא גם בתאריכים ידועים כמו ה-1 באפריל, חתונה שיכולה להגיע בגוון הומוריסטי עם מופע סטנד אפ לאורחים ועוד בדיחות וכמובן תזכרו אותה תמיד (רק שלא עבדו עליכם – באמת התחתנתם באותו יום) או יום האהבה הלועזי או העברי, שהוא תאריך סמלי שמתאים מאוד לאוהבים שמחפשים להינשא ביום האהבה. אופציות נוספות הן להינשא בערב הסילבסטר, כתחילתה של שנה חדשה וחיים משותפים ביחד או בתאריך מעניין כמו ה-2/2 או 3/3 כאשר מספר היום ומספר החודש זהים ומדובר כמובן בתאריך שקל לזכור וכיף לחגוג.

שימו לב למזג האוויר אם מדובר ביום חורפי בחורף דאגו לגן אירועים המותאם לחתונת חורף וכנ"ל לימים חמים, כמו כן בדקו הגבלות שונות כמו תקופת בין המצרים, מתי החגים, מהו היום הקצר או היום הארוך בשנה וכמובן כמה יעלה לכם להינשא ביום המבוקש ואל תשכחו לספר לכולם מה הוחלט, כדי שכל האורחים יוכלו לשריין את התאריך הנחשק.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email