קרדיט:freepik

כך תדאגו למידע שלכם בזמן הקורונה!

הקורונה שפקדה אותנו בתחילת השנה גרמה לעסקים רבים לחשוב מה הם עושים עם העסק שלהם. המציאות החדשה מחייבת מרבית מהעסקים לעבור ולהציע את המוצרים שלהם בצורה מכוונת דרך רשת האינטרנט. כתוצאה מכך על העסקים לנהל database   אשר כולל בדרך כלל את רשימת הלקוחות שלהם, מוצרים אשר אותם הם מציעים ללקוחות, ספקים חשובים, חוזים ומה לא?!.

כאשר כל המידע של העסק נמצא על המחשב ישנה פרצה לגנב. גורמים אשר מנסים לחזור למחשב שלנו, לגנוב את המידע החשוב אשר ברשותינו ולעשות בו מגוון שימושים אשר יכולים לעלות לבעל העסק בכסף רב ולפעמים  גם אפילו לקריסה של העסק.

יש פתרון שיכול למנוע מגורמים חיצוניים לגשת למידע שלנו במחשב ולגנוב אותו. הפתרון הוא שירותי גיבוי בענן.

קרדיט:freepik

למה כדאי להשתמש בשירותי גיבוי בענן?

כאמור כאשר המידע שלנו מאוחסן על המחשב האישי בבית העסק גורמים חיצוניים כגון מתחרים ( ולא רק ) מנסים "לדוג" את המידע שלנו ולעשות בו שימוש לרעה. קבלו כמה דוגמאות למה ניתן לעשות עם המידע שלכם ( ולא רק ):

  • מכירת המידע למתחרים – כאשר המידע שלכם נפרץ אותם גורמים יכולים להציע את המידע הסופר חשוב שלכם למתחרים שלכם מה שיכול למוטט עסק.
  • דרישת כופר – אותם גורמים אשר גנבו לכם את המידע יציעו לכם את המידע שלכם! בחזרה תמורת סכום כסף בלתי מבוטל! ( לא כיף )
  • איבוד מידע – במקרה והמחשב בבית העסק קורס ( בגלל סיבה כזאת או אחרת ) כל המידע שנמצא על הארק דיסק נמחק ובדרך כלל אין אפשרות לשחזר אותו ומידה שניתן הפעולה עולה לא מעט כסף!

היתרונות של שימוש ב שירותי ענן

דיברנו על אפשרויות הפריצה למחשב המקומי בעסק שלכם, אבל לשירותי ענן יש עוד מגוון רחב של יתרונות אשר גורמות לעסק לתפקד בצורה יעילה יותר אשר תחסוך לכם לכם זמן רב שבטוח חשוב לכם כבעלי עסק וכמובן כסף ( ולא מעט )

  • אבטחת מידע – אז כאמור היתרון הראשון, הבולט ביותר והחשוב ביותר הוא כמובן אבטחת מידע. כאשר אתם משתמשים בשירות גיבוי בענן המידע שלכם מגובה על שרת חיצוני, רחוק. והכי חשוב מוצפן! ולא מגבים על המחשב המקומי שלכם וגורמים מסוימים יפרצו לכם למחשב וינסו לגנוב לכם את המידע אתם מכוסים!
  • נגישות למידע – תגידו, כמה פעמים קרה לכם שהייתם צריכים מידע חשוב אשר נמצא אצלכם על המחשב כגון טלפון של לקוח, שם של ספק ומה לא, וכבר יצאתם מהמשרד? בעיה! עם גיבוי בענן אין את הבעיה הזו יותר, המידע שלכם נגיש לכם 24 שעות ומכל מקום כל עוד יש חיבור לאינטרנט ( בימנו זה כל מקום )

לסיכום

בימי הקורונה ובכלל גיבוי בענן הוא משהו שכל עסק צריך שיהיה לו בארסנל. בחברת ON365 – מחשוב ענן. נדאג להתאים לכם את השירות המתאים לכם בדיוק כך שתוכלו לשמור על המידע שלכם ולישון בשקט.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים