כל המידע על עבודות סנפלינג להרחקת יונים

 

יונים אולי בסרטים הן חיות תמימות שוחרות שלום, מקסימות, העונות בקרקור רך לקולה של הנסיכה התורנית בסרט המצויר החדש לילדים ונוער. אבל, בפועל, יונים הן ציפורים הנוהגות לגהור מעל איזורים צפופים, עמוסי אוכלוסיה, כאלו בהם ישנם שאריות של אוכל ממנו אלו יכולות להתקיים.

יונים משאירות אחריהן לא מעט לכלוך. הלכלוך יכול להיות צואה, שנשארת על החלונות ועל המרפסות. יונים הן חיות שבמידה רבה עלולות להפיץ מחלות וכיוצא באלו. מלבד זאת, תגידו לנו אתם האם המשרד עובד באותה רמה כאשר יונה סוררת נכנסת לחדר ומתחילה לעשות בו שמות?

בדיוק בשביל זה נועדו עבודות סנפלינג להרחקת יונים. המטרה היא כמובן לבצע הרחקה שתמנע מיונים סוררות לקבל בעלות על שטח לא להן. כל המידע על זה במאמר הבא.

מה מטרת הפעולה

כאשר אנחנו מדברים על עבודות סנפלינג להרחקת יונים אנחנו לא מדברים על פעולות הדברה. משמע, המטרה היא לא להרוג את היונים הסוררות אלא רק להרחיק אותן. מדוע נדרשות עבודות סנפלינג לשם כך? משום שכאשר אנחנו מדברים על בניינים גבוהים, בדוגמת בנייני המשרדים המוכרים באיזור המרכז, אנחנו רוצים כמובן להניח את האלמנטים שיעזרו לנו להרחיק את היונים, אך ללא אמצעים המאפשרים לנו לשהות בגובה על מנת לבצע את העבודה, לא נוכל לעשות זאת.

לכן, עבודות סנפלינג להרחקת יונים נדרשות על מנת שנוכל ליישם את כל הידוע לנו על עבודות בגובה גם על מנת שנוכל לבצע את הפעולות הללו.

מה צריך לעשות

כאשר מדובר על הרחקת יונים, העבודה הקלאסית היא הנחה של רשתות או דוקרנים שתפקידם להרחיק את היונים הסוררות מהחלונות. לעיתים, ישנם מקרים בהם נניח דמויות על החלונות, כדי להבריח את היונים ולהפחיד אותן.

האם האלמנטים הללו עלולים להיראות לא טוב מספיק על החלונות?התשובה היא כמובן לא. המטרה היא להניח את כל אותם האלמנטים באופן כזה שלא יפגע לא באופן בו הבניין נראה כלפי חוץ ולא באופן בו הוא נראה כלפי פנים. המטרה היא להניח את הדוקרנים ורשתות המנע מסביב לחלונות זאת כדי כמובן לא לפגוע בנוף הנשקף מהחלונות. זכרו כי כאשר אנו מביטים על בניין גבוה מלמטה, לא פעם אנחנו עלולים שלא לשים לב לרשתות קטנות המונחות על הבניין אלא אם נביט בו ממש מקרוב. מה שכמובן לא אפשרי אלא אם תעלו על הבניין באמצעות סנפלינג באופן יזום.

אנחנו ב- Rope Partners מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר על מנת שגם אתם תוכלו לקבל שירות מקצועי, מנוסה, הפועל על פי כל כללי הבטיחות כדי להבטיח את שלום העובדים שלנו ואת שלמות המשרד ובניין המגורים שלכם. אנחנו זמינים בטלפון ודרך אתר האינטרנט שלנו עבור כל צורך.

pexels-pratikxox-4601948
שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email