כל הציוד המשרדי שאתם צריכים במקום אחד

מחפשים מאיפה להשיג חותמות עם השם שלכם? שילוט להרכבה בבית או במשרד? יש לנו את כל מה שאתם צריכים כאן, בלחיצת כפתור. באתר עדן חותמות תוכלו להשיג מגוון גדול של עטים עם חריטה, שלטים, חותמות ושאר ציוד משרדי שאתם צריכים! האתר מספק מוצרי איכות שמתאימים לצרכים יומיומיים במשרד, בעבודה ובבית.

חותמות לשימוש משרדי

חותמת מהווה אישור ומתן הסמכה על טופס מסוים שיוצא תחת ידכם. נחוץ מאוד שתהיה ברשותכם חותמת אישית עם השם והתפקיד שלכם במידה ואתם מחזיקים במשרה הדורשת חתימה ואישור על טפסים כאלו – עורכי דין, עובדים סוציאליים, רופאים ועוד. את החותמות שאתם צריכים תוכלו להשיג אצל עדן חותמות, הבית של כל הציוד המשרדי שכל אחד חייב.

יש כל מני סגנונות לעיצוב החותמת האישית שלכם. תוכלו לבחור אותה בגדלים שונים, צורות שונות ואיכויות בהיבטים מסוימים. אם אתם רוצים חותמת גומי, אין שום בעיה, זה כאן. אתם עוסקים ברפואה ורוצים להחזיק בחותמת שמחזיקים בה בדרך כלל הרופאים? יש גם חותמת מותאמת לרופאים. מעוניינים בכך שהחותמת תהיה נגישה וזמינה אצלכם בכיס וחוששים להרגיש שלא בנוח כשהיא עליכם? יש חותמות המיוצרות במיוחד לצורך זה, ומותאמות במיוחד להחזקה בכיסים למי שעבודתו יותר בשטח. חותמת עורך דין, חותמת רופא, חותמת עובדת סוציאלית וכל בעל תפקיד רלוונטי אחד, כאן זו הכתובת.

מה אפשר לכתוב על החותמת?

כאמור, כל חותמת יכולה לבוא בכיתוב שונה מותאם לצרכים והדרישות שלכם. יש מקומות בהם יש רק דרישה שתהיה חותמת לאישור בלבד, ובעל התפקיד אינו קריטי וחשוב כאן. חותמות אלו לרוב מכילות את הכיתוב "מאושר" "נרשם" או "התקבל" לדוגמא, עם סימון עגול לגבולות הכיתוב. יש מקומות בהם נדרש שמו, תוארו ותפקידו של בעל החתימה, כמו למשל רופאים – " ד"ר ישראל ישראלי, רופא ילדים", או " עו"ד יצחק כהן, מומחה לענייני גישור". במקומות אחרים תידרש שתימצא חותמת עם הלוגו של החברה, האיגוד או הארגון ללא שמו ותפקידו של האדם החותם עצמו.

מה ניתן להשיג עוד באתר של עידן שרעבי?

באתר עדן חתימות, מלבד שיש שם כל חותמת שתצטרכו, תוכלו למצוא מגוון של שלטים, עטים וציוד משרדי נחוץ אחר. שבלונות לילדים עם מספרים, אותיות וסמלים זה רעיון טוב לשעת יצירה בבית או בגן, הלא כן? אפשר להשיג כאן גם שבלונות עם שלל צורות, אותיות ומספרים בגופנים מרהיבים.

רוצים לשלט את הבית או החדר הפרטי שלכם? יש כאן שלטי כניסה לבית או חדרי שינה של ילדים עם סמלים וגופנים מעניינים למדי. גם שילוט למקומות המונים וציבוריים כמו למשל שילוט לשירותים או חדרי מדרגות זה נחוץ למי שיש לו אחריות על הלוגיסטיקה של המקום. מעוניינים להזמין משלוח של מאות עטים עם חריטה של הלוגו של החברה או הארגון שלכם? פה תוכלו לעשות זאת בשמחה.

 

 

קרדיט תמונה: freepik
שתפו פוסט זה