כל מה שצריך לדעת על גישור משפחתי

גישור משפחתי בחיפה הוא פתרון המיועד למי שאינו מעוניין להגיע לדיונים בבית משפט לענייני משפחה. יש מקרים רבים בהם צצות מחלוקות שפוגעות בניהול אורח חיים תקין ומביאות לכדי גירושין, סכסוך בין אחים, בין הורים ועוד. גישור משפחתי שומר על הזכויות שלכם תוך הבנה של הצד השני, הוא אינו נועד כדי לחרוץ גורלות אלא כדי להעניק לכם את האפשרות להסתכל בצורה אובייקטיבית ונכונה על המצב הנוכחי, ולהבין מה ההבדל בין יישוב הסכסוך מול מערכת המשפט לבין גישור משפחתי. 

 

גישור משפחתי בחיפה – מה זה?

גישור משפחתי בחיפה נותן מענה למחלוקות משפחתיות ללא התערבות של בית המשפט. הנושאים העולים בגישור משפחתי הם רבים, בין היתר ירושה, סכסוך בין אחים, משמורת ילדים, הסכם שלום בית, הסכם ממון והסכם גירושין. גישור משפחתי מעניק דרך חלופית למסוכסכים ליישב מחלוקות ללא הוצאות משפטיות וכפייה משפטית שיכולה לפגוע באחד מהצדדים או בשניהם, להוביל להוצאות כספיות ולהיכנס לתוך תקופת זמן ארוכה של דיונים משפטיים. גישור משפחתי בחיפה פועל על בסיס טכניקות שונות אשר מתבססות על הגעה לעמק השווה, שיפור תקשורת בין הצדדים ויישוב מחלוקות בעזרת צד שלישי. 

 

גישור משפחתי לעומת בית משפט

ההבדל בין גישור משפחתי לבין התדיינות בבית משפט לענייני משפחה היא לא רק בנוגע לאורך התהליך והשלכות כלכליות הכרוכות בכך. בבית משפט מי שמייצג אתכם הוא עורך הדין אשר עליו מוטלת האחריות לגבש תוכנית לפיה תקבלו את מלוא הזכויות שלכם. לעיתים מערכת המשפט גורמת לצדדים להוציא דברים שעליהם הם מתחרטים או לא בהכרח רוצים, בבית משפט חלה חובה עליכם להוכיח את הטענות שלכם ולעמוד בדרישות החוק. כמו כן, במקרים מסוימים יהיה עליכם לקבל סיוע חיצוני של מומחה לענייני קרקעות, רופאים וכן הלאה. עלות הבאת מומחה לדוכן העדים נעה בין 15,000 ש"ח ועד 25,000 ש"ח, לרוב יהיה צורך ביותר ממומחה אחד כדי לקבל דעה מגובשת יותר. 

מצד שני, גישור משפחתי מעניק לכם דרך מוצלחת להגיע לפשרות, בין אם מדובר על סיום נישואין, פרידה של ידועים בציבור או פשרות בנוגע לסכסוך אחים. גם כאשר מפרידים כוחות ורוצים ליישב מחלוקות, יש השלכות למה שקורה לאחר המשפט. המטרה של גישור משפחתי היא הסתכלות אופקית, במיוחד כאשר מדובר על בני זוג עם ילדים משותפים. גישור משפחתי בחיפה נערך על ידי מגשר ועורך דין מקצועי בעל ניסיון בתחום והישגים מוכחים. לאורך המפגשים יקבלו המשתתפים את כל הכלים הנדרשים כל להגיע לפשרות, כלים לתקשורת בין אישית, הבנת ההשלכות של התהליך, יישוב סכסוכים באופן ייזום וכמו כן, התנהלות בחיים שלאחר יישוב הסכסוך (לטוב ולרע). 

 

קרדיט תמונה: freepik
שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
פיטורים
בלוג
התפטרות ממקום העבודה וזכויות העובד

בבואכם להתפטר מעבודתכם, חשוב להבין את הזכויות שלכם כעובדים שכירים. התפטרות היא החלטה מרצון המאפשרת לך לעזוב את תפקידך הנוכחי מסיבות שונות, כגון צמיחה בקריירה, נסיבות אישיות או הזדמנות טובה יותר במקום אחר. עם זאת, חשוב לעשות זאת בצורה חוקית ומקצועית כדי להגן על זכויותיכם, לוודא שתקבלו את כל הזכויות המגיעות לכם מהמעסיק לפני העזיבה המיוחלת.

בלוג
יתרונותיו של זפת כחומר בידוד

ככל שמתקרב החורף, משמעות הבידוד הנכון מובנת יותר ויותר לאנשים. השאיפה לשמור על הסביבה הפנימית נוחה ויבשה תוך ריסון צריכת

ביגוד תרמי
בלוג
המדריך החיוני ללבוש תרמי: הישארו חמים בסגנון

ככל שהטמפרטורות יורדות, זה הופך להיות חיוני להגן על עצמנו מפני מזג האוויר הקר. ביגוד תרמי מספק את הפתרון המושלם בכך שהוא מציע בידוד וחום מבלי להתפשר על הסגנון. במאמר זה, נחקור את החשיבות של ביגוד תרמי, היתרונות העיקריים שלו, ונציג את "סהרה", מותג המשלב פונקציונליות ואופנה בקו הלבוש התרמי שלהם.

אייפון 12
בלוג
התכונות החדשניות של האייפון 12: החידושים האחרונים נחשפו!

כשהטכנולוגיה ממשיכה להתקדם בקצב חסר תקדים, אפל שוב העלתה את הרף עם מכשיר הדגל האחרון שלה – אייפון 12. עמוס בתכונות חדשניות ומערך של שיפורים, הסמארטפון הזה הוא מחליף משחקים בכל היבט. מיכולות המצלמה החזקות שלו ועד לשילוב החלק שלו עם המערכת האקולוגית iDigital, יש אינספור סיבות לכך שה-iPhone 12 הוא המכשיר האולטימטיבי עבור חובבי טכנולוגיה וחובבי אפל כאחד.