כמה עולה מודד מוסמך

 

ישנם שלל הוצאות חשובות יותר וחשובות פחות, שאנו נשקיע בעת בנית בית. לעיתים, נסתנוור מעיצוב דלת מיוחד שראינו או מסגנון בניה ייחודי, צבע טיח יפה וכד' ונקדיש להם סכומים רבים. אך צריך לדעת, שיש כמה נושאים, חשובים וקריטיים בתהליך הבניה, שאין לזלזל בהם, למרות שהם לא "נוצצים". אחד מאלו הוא המודד המוסמך. בשורות הבאות נספר לכם על המודד המוסמך וכן על כמה עולה עבודת מודד מוסמך.

המודד המוסמך

מודד מוסמך הוא אחד מן התפקידים המרכזיים בכל הנוגע לבנית בית פרטי או מבנה גדול יותר. הוא זה אשר נמצא בתווך בין האדריכל לקבלן, מקשר ביניהם ונותן להם את הכלים כדי להכיר את השטח מקרוב.  הוא זה אשר מביא את הנתונים הראשונים על השטח בפני האדריכל, כדי שיתחשב בהם מבחינה הנדסית והוא זה שגם מסמן לקבלן, היכן בדיוק לבנות, לחפור ולהטיל יסודות בשטח, על פי המפה שיצר האדריכל.

כמה עולה מודד מוסמך כיום?

חשוב להבין כי התשובה לשאלה כמה עולה מודד מוסמך, נעוצה בשעות העבודה שהוא מקדיש לפרויקט ומחושבת על פיהם. כמובן, שפרויקטים מורכבים ומאתגרים יותר, יידרשו יותר זמן ולפיכך תגדל גם העלות. מודד מוסמך הוא אדם שעבר הכשרה אינטנסיבית ומודד מוסמך הוא בעל השפעה עצומה על הבית הנבנה בכל כך הרבה מישורים. המודד גם מגיע לשטח עצמו ובו הוא עושה שימוש נעשה רב בציוד מתוחכם ומתקדם וכן מקדיש הרבה שעות עבודת משרד הדורשת ידע, יכולת ניתוח וחישוב ושימוש בנתונים מורכבים. גם אם המחיר נראה לנו גבוה- הוא ישתלם לנו בהמשך.

כמה עולה עבודת מודד מוסמך בכל שלב משלבי הבניה

מודד יגיע לבית בבניה גם 3 או 4 פעמים . הפעם הראשונה, היא כאשר על המגרש טרם בוצעו כלל עבודות ואפילו האדריכל טרם התחיל בעבודתו. אז מכין המודד את המפה המצבית-טופוגרפית, אשר תשמש את האדריכל בתכנון. בפעם השנייה, יגיע המודד כדי למקם בשטח, נקודות ציון, כמו מיקום היסודות וגבולות הבית, כדי שהקבלן ידע היכן בדיוק לבצע עבודות אלו. הפעם השלישית תהיה ביצוע השלד של קומת המסד (הקומה הראשונה). אז מוודא המודד שהבניה אכן נעשתה בהתאם לתכנון וכי לא בוצעו חריגות. בסוף התהליך כולו, יגיע המודד שוב, כדי לבדוק את כל מכלול הבית שהוקם ולאשר, כי הוא נבנה על פי התכנון הראשוני ועל פי האישורים. בשלב זה, גם מגיש המודד את המסמכים שידווחו לרשויות, כדי לקבל אישור סופי לרישום ואכלוס הבית.

מחירים

ניתן לשלם למוד על כל אחד מהפרוייקטים בשלבי הביניים בנפרד. כמובן שכל שלב שונה ממשנהו ותמחורו מעט אחר. אז כמה עולה עבודת מודד מוסמך. מקובל לקחת כ-250 ₪ לשעת עבודה. יחד עם זאת, במידה ותקבעו עם המודד מחיר גלובלי לכל הפעילויות, יתכן והמחיר יוזל במעט. נדגיש: עבודת המודד היא קריטית ואיכותה חייבת להיות בסטנדרט הגבוה. חובה להתקשר עם מודד מוסמך, בעל רישיון. מכאן, שיש לכך גם מחיר. הצעות זולות באופן קיצוני צריכות לגרום לכם לנורות אדומות ולמעקב טוב יותר.\

להזמנת מודד מומסך

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
ביטוח רכב
בלוג
טיפים לבחירת ביטוח לרכב

כשזה מגיע לשמירה על הרכב שלך ועל עצמך על הכביש, ביטוח הרכב הנכון הוא בעל חשיבות עליונה. עם שפע של אפשרויות ביטוח רכב זמינות, בחירת הפוליסה המתאימה ביותר יכולה להיות משימה מאתגרת. כדי לסייע לך בקבלת החלטה מושכלת ובביצוע השוואת ביטוח רכב חלקה, הנה כמה טיפים חשובים שכדאי לקחת בחשבון.

טכנולוגיה
בלוג
פיתוח אב טיפוס כיצד למקסם את הפוטנציאל של המוצר שלך

כל מוצר פורץ דרך מתחיל כניצוץ של דמיון – חזון לחולל מהפכה בשוק או לפשט את החיים כפי שאנו מכירים אותם. עם זאת, הפיכת הניצוץ הזה למוצר מוחשי ומוצלח היא אמנות, המעוגנת במדע פיתוח האב-טיפוס. עם כל אב טיפוס, היוצרים מתקרבים לשלמות; זיהוי מלכודות, מתן מענה לצרכי משתמש בלתי צפויים ויצירת נישה בנוף תחרותי.

טכנולוגיה
בלוג
פיתוח אב טיפוס כיצד למקסם את הפוטנציאל של המוצר שלך

כל מוצר פורץ דרך מתחיל כניצוץ של דמיון – חזון לחולל מהפכה בשוק או לפשט את החיים כפי שאנו מכירים אותם. עם זאת, הפיכת הניצוץ הזה למוצר מוחשי ומוצלח היא אמנות, המעוגנת במדע פיתוח האב-טיפוס. עם כל אב טיפוס, היוצרים מתקרבים לשלמות; זיהוי מלכודות, מתן מענה לצרכי משתמש בלתי צפויים ויצירת נישה בנוף תחרותי.

תזונה
בלוג
לב בריא: העצמת חדרה באמצעות מודעות ללחץ דם

חדרה, קהילה תוססת בישראל, נוקטת בצעדים יזומים לקידום בריאות הלב ומאבק בשכיחות העולה של לחץ דם גבוה. עם התמקדות במודעות וחינוך, פרויקטים קהילתיים מעצימים אנשים להבין את החשיבות של שמירה על רמות לחץ דם בריאות. מאמר זה בוחן אסטרטגיות ויוזמות שונות שמטרתן להוריד את לחץ הדם באופן טבעי ומידי באמצעות שינויים באורח החיים ושינויים תזונתיים.