כמה עולה מודד מוסמך

 

ישנם שלל הוצאות חשובות יותר וחשובות פחות, שאנו נשקיע בעת בנית בית. לעיתים, נסתנוור מעיצוב דלת מיוחד שראינו או מסגנון בניה ייחודי, צבע טיח יפה וכד' ונקדיש להם סכומים רבים. אך צריך לדעת, שיש כמה נושאים, חשובים וקריטיים בתהליך הבניה, שאין לזלזל בהם, למרות שהם לא "נוצצים". אחד מאלו הוא המודד המוסמך. בשורות הבאות נספר לכם על המודד המוסמך וכן על כמה עולה עבודת מודד מוסמך.

המודד המוסמך

מודד מוסמך הוא אחד מן התפקידים המרכזיים בכל הנוגע לבנית בית פרטי או מבנה גדול יותר. הוא זה אשר נמצא בתווך בין האדריכל לקבלן, מקשר ביניהם ונותן להם את הכלים כדי להכיר את השטח מקרוב.  הוא זה אשר מביא את הנתונים הראשונים על השטח בפני האדריכל, כדי שיתחשב בהם מבחינה הנדסית והוא זה שגם מסמן לקבלן, היכן בדיוק לבנות, לחפור ולהטיל יסודות בשטח, על פי המפה שיצר האדריכל.

כמה עולה מודד מוסמך כיום?

חשוב להבין כי התשובה לשאלה כמה עולה מודד מוסמך, נעוצה בשעות העבודה שהוא מקדיש לפרויקט ומחושבת על פיהם. כמובן, שפרויקטים מורכבים ומאתגרים יותר, יידרשו יותר זמן ולפיכך תגדל גם העלות. מודד מוסמך הוא אדם שעבר הכשרה אינטנסיבית ומודד מוסמך הוא בעל השפעה עצומה על הבית הנבנה בכל כך הרבה מישורים. המודד גם מגיע לשטח עצמו ובו הוא עושה שימוש נעשה רב בציוד מתוחכם ומתקדם וכן מקדיש הרבה שעות עבודת משרד הדורשת ידע, יכולת ניתוח וחישוב ושימוש בנתונים מורכבים. גם אם המחיר נראה לנו גבוה- הוא ישתלם לנו בהמשך.

כמה עולה עבודת מודד מוסמך בכל שלב משלבי הבניה

מודד יגיע לבית בבניה גם 3 או 4 פעמים . הפעם הראשונה, היא כאשר על המגרש טרם בוצעו כלל עבודות ואפילו האדריכל טרם התחיל בעבודתו. אז מכין המודד את המפה המצבית-טופוגרפית, אשר תשמש את האדריכל בתכנון. בפעם השנייה, יגיע המודד כדי למקם בשטח, נקודות ציון, כמו מיקום היסודות וגבולות הבית, כדי שהקבלן ידע היכן בדיוק לבצע עבודות אלו. הפעם השלישית תהיה ביצוע השלד של קומת המסד (הקומה הראשונה). אז מוודא המודד שהבניה אכן נעשתה בהתאם לתכנון וכי לא בוצעו חריגות. בסוף התהליך כולו, יגיע המודד שוב, כדי לבדוק את כל מכלול הבית שהוקם ולאשר, כי הוא נבנה על פי התכנון הראשוני ועל פי האישורים. בשלב זה, גם מגיש המודד את המסמכים שידווחו לרשויות, כדי לקבל אישור סופי לרישום ואכלוס הבית.

מחירים

ניתן לשלם למוד על כל אחד מהפרוייקטים בשלבי הביניים בנפרד. כמובן שכל שלב שונה ממשנהו ותמחורו מעט אחר. אז כמה עולה עבודת מודד מוסמך. מקובל לקחת כ-250 ₪ לשעת עבודה. יחד עם זאת, במידה ותקבעו עם המודד מחיר גלובלי לכל הפעילויות, יתכן והמחיר יוזל במעט. נדגיש: עבודת המודד היא קריטית ואיכותה חייבת להיות בסטנדרט הגבוה. חובה להתקשר עם מודד מוסמך, בעל רישיון. מכאן, שיש לכך גם מחיר. הצעות זולות באופן קיצוני צריכות לגרום לכם לנורות אדומות ולמעקב טוב יותר.\

להזמנת מודד מומסך

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
דובאי
בלוג
חוו את קסם החורף בדובאי: סיור מודרך לאיחוד האמירויות הערביות

דובאי, התכשיט של איחוד האמירויות הערביות, היא עיר המציעה חוויה קסומה כל השנה. אבל במהלך החורף, המטרופולין התוסס הזה באמת מתעורר לחיים, שובה את המבקרים עם השילוב הכובש של מודרניות ומסורת. אם אתם מחפשים את חופשת החורף המושלמת, טיול מודרך לדובאי צריך להיות בראש הרשימה שלכם. בואו לחקור מדוע היעד הזה כל כך פופולרי בעונת החורף.

פיטורים
בלוג
התפטרות ממקום העבודה וזכויות העובד

בבואכם להתפטר מעבודתכם, חשוב להבין את הזכויות שלכם כעובדים שכירים. התפטרות היא החלטה מרצון המאפשרת לך לעזוב את תפקידך הנוכחי מסיבות שונות, כגון צמיחה בקריירה, נסיבות אישיות או הזדמנות טובה יותר במקום אחר. עם זאת, חשוב לעשות זאת בצורה חוקית ומקצועית כדי להגן על זכויותיכם, לוודא שתקבלו את כל הזכויות המגיעות לכם מהמעסיק לפני העזיבה המיוחלת.

בלוג
יתרונותיו של זפת כחומר בידוד

ככל שמתקרב החורף, משמעות הבידוד הנכון מובנת יותר ויותר לאנשים. השאיפה לשמור על הסביבה הפנימית נוחה ויבשה תוך ריסון צריכת

ביגוד תרמי
בלוג
המדריך החיוני ללבוש תרמי: הישארו חמים בסגנון

ככל שהטמפרטורות יורדות, זה הופך להיות חיוני להגן על עצמנו מפני מזג האוויר הקר. ביגוד תרמי מספק את הפתרון המושלם בכך שהוא מציע בידוד וחום מבלי להתפשר על הסגנון. במאמר זה, נחקור את החשיבות של ביגוד תרמי, היתרונות העיקריים שלו, ונציג את "סהרה", מותג המשלב פונקציונליות ואופנה בקו הלבוש התרמי שלהם.