לא צריך שיפוץ: תיקון אמבטיות יעשה את העבודה

מתי בפעם האחרונה בדקתם קצת יותר לעומק את מראה האמבטיה שלכם? ישנן אמבטיות אשר עומדות כבר כמה שנים, ועם הזמן מתחילות לצבור חלודה ומראה לא אסתטי במיוחד. ברוב המקרים המחשבה הראשונה תהיה להתחיל לחפש ברשת אמבטיה חדשה, או אולי לבצע שיפוץ כבר לכל חלל הרחצה. כאן הטעות שלכם מתחילה, כי על ידי תיקון אמבטיה מקצועי תוכלו לזכות לאמבטיה במראה חדש לחלוטין.

 

מי צריך תיקון אמבטיה?

אפשר לומר כי כמעט כל אחד. זה יכול להיות בשלב בו חדר הרחצה נמצא בשלבי בנייה בידי חברת קבלן, ולאחר התקנת האמבטיה נגרם נזק בעקבות המשך השיפוצים. וזה יכול להיות כבר לאחר זמן מה בביתכם, כאשר השימוש באמבטיה הוא מרובה, כמות המים וחומרי הניקוי השונים עלולים לגרום לפגמים בציפוי וכך גם חפץ כבר אשר נפל בטעות.

 

תיקון אמבטיה מתאים במצבים בהם ישנם פגמים נקודתיים, כאלו אשר אכן אפשר לתקן באופן היעיל ביותר, ביניהם גם תיקוני חלודה וחידוש אמבטיה למראה אסתטי ויפה יותר. חדר הרחצה שלכם חשוף להמון רטיבות ולחות, מכאן שכל פגם קטן שנוצר עלול רק להחמיר ולגרום לנזק רב יותר.

 

היתרון של אמבטיה אקרילית

רוב האמבטיות כיום עשויות מחומר האקריל, זאת בגלל הגמישות והעמידות שלו לטווח הארוך. היתרון הבולט באמבטיות מסוג זה, הוא שהן אינן מחלידות כלל, מה ששומר על מראה אמבטיות אקריל אסתטי הרבה יותר. בזכות חוזקת חומר האקריל, הסיכוי לנזק משמעותי יפחת במקרה של פגם והתיקון אף יהיה פשוט יותר ומהיר.

 

תיקון פגמים באמבטיה אקרילית, יכול להתבצע רק על ידי איש מקצוע אשר מוסמך לעבור עם החומרין המתאימים ובעל ניסיון בתחום. עבודה לא מקצועית, יכולה אף לגרום לנזק רב יותר ולמראה לא אחיד של האמבטיה. על ידי בחירה של בעל מקצוע מומחה בתיקון אמבטיות אקריליות, תוכלו להיות בטוחים כי כבר באותו היום תיהנו מאמבטיה מחודשת.

 

טיפול יעיל בחלודה

אם ברשותכם אמבטיה אקרילית, אז כנראה שהפסקה הזו תהיה פחות רלוונטית עבורכם. מכיוון שחלודה מופיעה בדרך כלל רק באמבטיות פח. אמבטיות פח בנויות משכבה דקה של פח ברזל, ומצופות בשכבת אמייל קשיחה ודקה אשר אמורה להגן על הפח. החלודה היא הבעיה המוכרת ביותר מאמבטיות מסוג זה, שקיימות ברוב הבתים הישנים יותר.

 

כל מכה קטנה או פגם שנוצר באמבטיות פח, יצור חלודה באופן די מהיר באותה נקודה ואם לא תטפלו בכך בזמן, זה עלול אף להתפשט וליצור נזק משמעותי יותר. אם שמתם לב כי באמבטיה שלכם ישנה נקודה בה נוצרת חלודה, התייעצו עם איש מקצוע אשר יטפל עבורכם בבעיה באופן היעיל ביותר.

 

לאחר עבודת תיקון אמבטיות של מומחה בתחום, כנראה שתתקשו להאמין לתוצאה הסופית. כאשר תקבלו מראה אמבטיה חדש לחלוטין ונקי, וחדר הרחצה שלכם יהפוך לחלל שהרבה יותר נעים ואסתטי לשהות בו.

קרדיט תמונה: freepik
שתפו פוסט זה