צילום:PEXELS

למה כדאי להשקיע בארה"ב?

הנשיא הנבחר גו' ביידן בחר לציין בנאום הנצחון שלו כי ארצות הברית בדרך למאבק לא קל בקורונה. בימים אלו אמריקאים רבים דוחים את השקעות בנדל"ן  ולא ממהרים רכוש בתים. זו הזדמנות המושלמת עבורכם הישראלים לבצע השקעות נדל"ן בארה"ב. הנה כמה נקודות למחשבה למה כדאי להשקיע בארה"ב? וכיצד נדל"ן באמריקה הגדולה יכולה להיות השקעה בטוחה ומניבה.

נדל"ן מעבר לים – למה כדאי להשקיע בארה"ב?

חושבים על השקעה מעבר לים – למה כדאי להשקיע בארה"ב? ארצות הברית אחותינו הגדולה היא המעצמה הכלכלית המובילה בעולם. כל ממשלות העבר מבינות כי השקעה במשאבים תביא לפריחה כלכלית. הנה כמה נקודות למחשבה בנושא :

  • הקורונה הפתיעה את כולם, בתחזיות לשנת 2020 ההאטה הזמנית בכלכלת ארצות הברית היא זמן מעולה להשקעות נדל"ן בארה"ב. כל ממשלות העבר מבינות כי השקעה במשאבים תביא לפריחה כלכלית. נדל"ן משאב המניב תשואה גבוהה. מסלולי השקעות כמו מסלול המולטי פמילי מקטין את הסיכון האישי ומניב תשואה גבוהה.
  • יותר יותר ישראלים מבינים כי האמריקאים הפנימו את הטעויות שנעשו במשבר הכלכלי של 2009. הרשויות האמריקאיות פועלות להגדלת השקעה בנדל"ן תוך כדי רגולוציה חדשה בתחום. מה שהישראלים מבינים האמריקאים עוד לא מבינים. אמריקאים רבים עדיין לא ממהרים לרכוש נדל"ן ושוק הדירות להשכרה פורח.
  • ארצות הברית היא מדינה ענקית המחולקת ל 51 מדינות. בחיפוש אחרי השקעות חשוב ללמוד על המדינה שבה תרצו לרכוש נכס. חשוב לחקור ולהעמיק על מדדים כלכליים רבים כגון מיסוי, תעשייה ומסחר ותיירות. אנו ממליצים ללמוד לעומק את נושא מס הרכוש במדינות השונות. מדינות מסויימות בוחרות להנהיג מס רכישה נמוך יותר מאחרות. חשוב להיות עם היד על הדופק ולהכיר את האפשרויות השונות.
  • חושבים לרכוש נכס נדלני , הידעתם שכל המידע אודותיו נגיש בלחיצת כפתור דרך האינטרנט. ניתן להיכנס לרישומי המחוז (טאבו) וללמוד מי הבעלים הנוכחי של הנכס, בכמה שילם הבעלים עבור הנכסומה גובה הארנונה השנתית. ניתן גם לקבל מידע סטטיסטי על השכונה, מי התושבים, רמת ההכנסה, גובה השכירות הממוצעת ועוד המון נתונים חשובים שכולם מגיעים מאתרי ממשל רשמיים.
  • ארצות הברית בעל ההון הוא החזק – משקיעים רבים חוששים מרשויות החוק האמריקאיות. המרחק מעלה חששות כי הדיירים לא ישלמו את השכירות ויתנחלו בנכס. ברוב המדינות בארצות הברית קיים חוק להגנה על בעלי נכסים ואם דייר לא ישלם הוא ימצא את עצמו מהר מאוד מחוץ לבית כשהשריף יבוא בעצמו בליווי של 2 שוטרים ויוציא אותו בכוח מהבית. כל ההליך הזה הוא מאוד מהיר ולוקח בערך חודש בממוצע.
  • תבדקו בסביבה אתם לא הישראלים היחידים בשכונה. אנו ממליצים להיעזר במומחים ישראלים , אשר ידעו להגן עליכם ועל השקעותיכם מעבר לים.

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים