למה להשקיע בבודפשט?

בודפשט ההונגרית היא יעד מבוקש דווקא היום בשנת 2020 . עיר הבירה של הונגריה היא המרכז הכלכלי, התעשייתי, התרבותי והתחבורתי הגדול בהונגריה. הונגריה חברה באיחוד האירופיגדלה להיות מרכז וכוח עולה באירופה של שנות האלפיים. יותר ויותר ישראלים בוחרים לבצע השקעות נדל"ן בבודפשט. חושבים על השקעה מעבר לים? מתלבטים באיזה עיר שווה להשקיע? אספנו עבורכם כמה נקודות סופר מעניינות למה להשקיע בבודפשט? בשנת  2021

הרבה יותר מגולאש – למה להשקיע בבודפשט?

הונגריה היתה תמיד מדינה יוצאת דופן ושנים האחרונות הפכה ליעד תיירותי מבוקש. בודפשט היא בעלת עבר יהודי מפואר והיום יותר מתמיד השקעות נדל"ן בבודפשט הן השקעה מעולה ומניבה בעבור ישראלים רבים. הנה כמה נקודות למה זה זמן מעולה להשקעות נדל"ן בהונגריה ולמה להשקיע בבודפשט?

  • בשנים האחרונות הכלכלה ההונגרית נמצאת בתנופה אדירה. הונגריה הופכת מכלכלה מתפתחת לכלכלה מפותחת ניתן לראות עלייה חדה בתשואה בהשקעה בנדל"ן בעיר בודפשט.
  • השקעה בבודפשט נכונה דווקא היום. הערים המזרח האירופאיות הופכות להיות רלוונטיות בתחום הנדל"ן. העיר בודפשט היא בדיוק העיר להשקיע בה . עיר מזרח אירופאית מבוקשת עם הגירה פנימית של אירופאים צעירים המחפשים דירות להשכרה. מחירי הנדל"ן לרכישה בעירעדיין נמוכים והביקוש לדירות להשכרה גדל.
  • סטודנטים ישראלים רבים בוחרים ללמוד מקצועות כמו רפואה וארכיטקטורה בעיר בודפשט. אותם סטודנטים מחפשים לשכור דירות מישראלים. דירות להשכרה עבור הסטודנטים מחברות ניהול ישראליות התומכות בהם ושומרות עליהם בחיים בבודפשט. עוד סיבה מדוע הנדל"ן ישראלי הפך סופר מבוקש בהונגריה.
  • מדיניות הממשלה ההונגרית בימי הקורונה – הממשלה ההונגרית פועלת להגנת המשקיעים המקומיים והזרים. הממשלה ההונגרית החליטה להקל על רוכשי הדירות ולדחות את תשלום המשכנתאות.
  • הממשלה ההונגרי מבין כי השקעה בתשתיות תביא לצמיחה כלכלית. ההממשלה ההונגרית משקיעה הון בחידוש תשתיות ישנות בעיר והפיכתם למודרניות במקביל הממשלה מעודדת השקעות בנדל"ן באמצעות מיסוי נמוך למשקיעים.
  • הגירה של אוכלוסיה חזקה – צעד זה של הממשלה ההונגרית האומנם שנוי במחלוקת אך הממשלה ההונגרית פועלת למניעת הגירה של תושבים חלשים ומעודדת הגירה של תושבים חזקים כמו סטודנטים לרפואה ואדריכלות. מהגרים אלו בדרך כלל סטודנטים ממדינות כמו ברטניה וצרפת מגיעים עם ממון ומחפשים לשכור דירות לתקופת הלימודים.

למה להשקיע בבודפשט? טיפים להשקעה בטוחה בהונגריה

מתעניינים בהשקעות נדל"ן בבודפשט הנה שני טיפים חשובים בבחירת חברה ישראלית לליווי התהליך:

  • חפשו חברה בבעלות ישראלית היושבת בבודפשט. השפה היא קריטית ובמקרה ואינכם דוברי הונגרית חשוב לבחור חברה ישראלית שתדבר איתכם בעברית ועם הרשויות בהונגריה בהונגרית.
  • חפשו חברה עם שורשים מקומיים. השקעות של ישראלים בערי הבירה באירופה נמצאות בעלייה בעשור האחרון. חפשו חברה שבעליה הם ישראלים המתגוררים בעיר ומכירים את החוקים הקטנים והנאונסים הנכונים.

 

צילום:PEXELS
שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
ביטוח רכב
בלוג
טיפים לבחירת ביטוח לרכב

כשזה מגיע לשמירה על הרכב שלך ועל עצמך על הכביש, ביטוח הרכב הנכון הוא בעל חשיבות עליונה. עם שפע של אפשרויות ביטוח רכב זמינות, בחירת הפוליסה המתאימה ביותר יכולה להיות משימה מאתגרת. כדי לסייע לך בקבלת החלטה מושכלת ובביצוע השוואת ביטוח רכב חלקה, הנה כמה טיפים חשובים שכדאי לקחת בחשבון.

טכנולוגיה
בלוג
פיתוח אב טיפוס כיצד למקסם את הפוטנציאל של המוצר שלך

כל מוצר פורץ דרך מתחיל כניצוץ של דמיון – חזון לחולל מהפכה בשוק או לפשט את החיים כפי שאנו מכירים אותם. עם זאת, הפיכת הניצוץ הזה למוצר מוחשי ומוצלח היא אמנות, המעוגנת במדע פיתוח האב-טיפוס. עם כל אב טיפוס, היוצרים מתקרבים לשלמות; זיהוי מלכודות, מתן מענה לצרכי משתמש בלתי צפויים ויצירת נישה בנוף תחרותי.

טכנולוגיה
בלוג
פיתוח אב טיפוס כיצד למקסם את הפוטנציאל של המוצר שלך

כל מוצר פורץ דרך מתחיל כניצוץ של דמיון – חזון לחולל מהפכה בשוק או לפשט את החיים כפי שאנו מכירים אותם. עם זאת, הפיכת הניצוץ הזה למוצר מוחשי ומוצלח היא אמנות, המעוגנת במדע פיתוח האב-טיפוס. עם כל אב טיפוס, היוצרים מתקרבים לשלמות; זיהוי מלכודות, מתן מענה לצרכי משתמש בלתי צפויים ויצירת נישה בנוף תחרותי.

תזונה
בלוג
לב בריא: העצמת חדרה באמצעות מודעות ללחץ דם

חדרה, קהילה תוססת בישראל, נוקטת בצעדים יזומים לקידום בריאות הלב ומאבק בשכיחות העולה של לחץ דם גבוה. עם התמקדות במודעות וחינוך, פרויקטים קהילתיים מעצימים אנשים להבין את החשיבות של שמירה על רמות לחץ דם בריאות. מאמר זה בוחן אסטרטגיות ויוזמות שונות שמטרתן להוריד את לחץ הדם באופן טבעי ומידי באמצעות שינויים באורח החיים ושינויים תזונתיים.